Перейти к содержимому


Рада ограничила беспошлинный ввоз товаров: 3 посылки в месяц


Сообщений в теме: 42

#21 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 17 декабря 2017 - 00:17

В мене відчуття, що для написання законів взяли авторів із сусідньої федерації. Що не закон - то калька скаженого принтера.
От взяти узаконювання фотофіксації. Цілком зрозуміло, що отой прихований спонсор встановлення і є головним рушієм приняття цих змін.
І хоча пан Володарський в своїй творчості ставить питання недоцільності широкого поширення смуг для громадського транспорту, що призводить во виходу автомобіліста із зони комфорту, нібито з-за необхідності забезпечення комфортних умов для руху громадського транспорту, насправді (на мій погляд) це не каргокульт громадського транспорту, а необхідність забезпечити камери автоматичної фотофіксації фотоматеріалом. Тобто як "порядний газда" перед висадкою городнини вносить в землю добрива, так і невидимий спонсор готує підгрунтя для свого фінансового благополуччя.
І 50 км/год в населеному пункті - це те ж саме добриво для встановлення аппаратури фотофіксації.

Щодо цих посилок... робота перевізників і поштових операторів не думаю, що буде заблокована.
Просто Хтось прикупив-набудував сховищ і ангарів, а тепер просто "вносить добрива", щоб ці ангари гарантовано приносили прибуток.
"Дєньгі-товар-деньгі"(с). К.Маркс.
"Деньгі-закон-деньгі"(с). Хтось Невідомий.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#22 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 декабря 2017 - 12:23

Просмотр сообщенияЖигуліст (17 декабря 2017 - 00:17) писал:

Цілком зрозуміло, що отой прихований спонсор встановлення і є головним рушієм приняття цих змін.
Прикрепленное изображение: Снимок.JPG
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#23 PAN

  • ПМЖСхід

Отправлено 30 декабря 2017 - 19:02

Петро Олексійович підписав закон якраз під ялинку. За рік починає діяти норма трьох посилок.

Цитата

196.1.17. ввезення на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро у несупроводжуваному багажі;
ввезення на митну територію України товарів, сумарна митна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, на адресу одного одержувача (юридичної особи) в одній депеші у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника у міжнародних експрес-відправленнях;
ввезення на митну територію України на адресу одного одержувача (фізичної особи) у перших трьох міжнародних поштових та/або міжнародних експрес-відправленнях протягом одного календарного місяця товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, в одній депеші у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника у міжнародних експрес-відправленнях;

ІІ. Прикінцеві та перехідні положення.
1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2018 року, крім:

пункту 1 розділу І цього Закону (щодо нової редакції підпункту 196.1.17), який набирає чинності з 1 січня 2019 року;
7. Кабінету Міністрів України
протягом двох місяців з дня набрання чинності цього Закону:
забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом”.
у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону;
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд та приведення центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.


Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#24 svk

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 955 сообщений
  • ПМЖКиев

Отправлено 30 декабря 2017 - 21:55

Просмотр сообщенияPAN (30 декабря 2017 - 19:02) писал:

Петро Олексійович підписав закон якраз під ялинку. За рік починає діяти норма трьох посилок.

Не очень понимаю Вашу мысль "За рік" - это когда? Сегодня 2017 год, через год - это 1 января 2018-го или 2019? Если 2019, то это через 2 года.

Обратите внимание, что в сроке вступления в силу речь идет о Пункте 1.1. Именно он вступает в силу с 1 января 2019, а сам 196.1.17 - с 1 января 2018г.
Другими словами, всякая электронная информация на сайтах об уплате налогов по 4ой посылке должна появиться с 1 1 2019, а платить за 4ую посылку уже надо с 1 января 2018

Сообщение отредактировал svk: 30 декабря 2017 - 21:56


#25 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 30 декабря 2017 - 22:18

О!
svk машинку перефарбував у Субару. :smile:
Тільки помітив.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#26 PAN

  • ПМЖСхід

Отправлено 30 декабря 2017 - 22:38

Просмотр сообщенияsvk (30 декабря 2017 - 21:55) писал:

Обратите внимание, что в сроке вступления в силу речь идет о Пункте 1.1. Именно он вступает в силу с 1 января 2019, а сам 196.1.17 - с 1 января 2018г.

Цікаво, я чомусь прочитавши текст Закону зрозумів так, що зміни до 196.1.17 набирають чинності з 1 січня 2019-го.
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#27 svk

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 955 сообщений
  • ПМЖКиев

Отправлено 30 декабря 2017 - 23:10

Просмотр сообщенияPAN (30 декабря 2017 - 22:38) писал:

Просмотр сообщенияsvk (30 декабря 2017 - 21:55) писал:

Обратите внимание, что в сроке вступления в силу речь идет о Пункте 1.1. Именно он вступает в силу с 1 января 2019, а сам 196.1.17 - с 1 января 2018г.

Цікаво, я чомусь прочитавши текст Закону зрозумів так, що зміни до 196.1.17 набирають чинності з 1 січня 2019-го.

Многолетняя привычка читать юридические документы. Иногда даже читаешь в них то, что там не было написано.

#28 svk

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 955 сообщений
  • ПМЖКиев

Отправлено 30 декабря 2017 - 23:20

Просмотр сообщенияЖигуліст (30 декабря 2017 - 22:18) писал:

О!
svk машинку перефарбував у Субару. :smile:
Тільки помітив.

А я думал,заметит ли кто.
Мне ув fed это еще осенью посоветовал.
http://www.ostanovka...post__p__189671

#29 svk

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 955 сообщений
  • ПМЖКиев

Отправлено 30 декабря 2017 - 23:57

Кстати, мы скоро узнаем, как оно работает на практике. Я жду 5 посылок с ebay. Заказывал еще в ноябре, до принятия этого Закона.
Но пока ни одна не дошла Так что скоро будет достоверная нформация.

#30 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 31 декабря 2017 - 00:13

Просмотр сообщенияsvk (30 декабря 2017 - 23:57) писал:

Кстати, мы скоро узнаем, как оно работает на практике. Я жду 5 посылок с ebay. Заказывал еще в ноябре, до принятия этого Закона.
Но пока ни одна не дошла Так что скоро будет достоверная нформация.

Що каже відслідковування? Вийшли чи ні з країни продавця?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#31 fed

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
  • 3.926 сообщений
  • ПМЖХарьков

Отправлено 31 декабря 2017 - 08:27

Просмотр сообщенияsvk (30 декабря 2017 - 23:20) писал:

А я думал,заметит ли кто.
Мне ув fed это еще осенью посоветовал.
http://www.ostanovka...post__p__189671

Смену аватарки заметили, я думаю, многие, и я в том числе, но, следует ответить, что ВН указал на этот факт очень забавно. Я никогда не слыхал, чтобы смену машины называли "перекрасить". Смеялся долго.
ПС Поздравляю с обновкой.

#32 svk

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 955 сообщений
  • ПМЖКиев

Отправлено 31 декабря 2017 - 10:30

Просмотр сообщенияЖигуліст (31 декабря 2017 - 00:13) писал:

Просмотр сообщенияsvk (30 декабря 2017 - 23:57) писал:

Кстати, мы скоро узнаем, как оно работает на практике. Я жду 5 посылок с ebay. Заказывал еще в ноябре, до принятия этого Закона.
Но пока ни одна не дошла Так что скоро будет достоверная нформация.

Що каже відслідковування? Вийшли чи ні з країни продавця?

Там три посылки идут с треком только по Китаю, а 2 с треками по всему маршруту. Все вышли из Китая Плановый срок поставки всех между 20 декабря и 16 января. Причем 4 - каждая стоимостью 2-4 доллара, а вот одна - 58. Болеем за дорогую, что бы она обогнала дешевые.

#33 svk

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 955 сообщений
  • ПМЖКиев

Отправлено 31 декабря 2017 - 10:31

Просмотр сообщенияfed (31 декабря 2017 - 08:27) писал:

ПС Поздравляю с обновкой.

Спасибо

#34 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 31 декабря 2017 - 11:48

Я оплатив одночасно дві посилки - на 20 і на 135. 20 прийшла за два тижні. 135... 24-го грудня сплив термін доставки. Намагаюсь повернути гроші.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#35 PAN

  • ПМЖСхід

Отправлено 31 декабря 2017 - 13:00

Просмотр сообщенияsvk (30 декабря 2017 - 23:57) писал:

Кстати, мы скоро узнаем, как оно работает на практике. Я жду 5 посылок с ebay. Заказывал еще в ноябре, до принятия этого Закона.

Ви будете сміятися, але Чорної п'ятниці "затарився" кількома десятками замовлень ( як ніколи, цього року продавці та китайшопи були щедрі на купони- отримав навіть купон на USD10 та знижки). Тепер чекаю на два з гаком десятки посилок. Всі вартістю 30-70 центів. Найдорожча- DIY-комплект для збирання дитячої іграшки, аеромобіля, вартістю три долари.
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#36 svk

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 955 сообщений
  • ПМЖКиев

Отправлено 31 декабря 2017 - 13:08

Я пытаюсь узнать, что произойдет с отправлением, если я не захочу платить налоги и не заберу посыку.
Может так оказаться, что стоимость налогов окажется выше, чем стоимость покупки. Покупка мне не сильно нужна, может проще не получать будет, чем оформить и заплатить.
Пока не выяснил. Скорее всего, оно останется на таможенном складе и потом конфискуется в пользу государства.
И как бы еще не попасть на оплату хранения.

Сообщение отредактировал svk: 31 декабря 2017 - 13:10


#37 PAN

  • ПМЖСхід

Отправлено 31 декабря 2017 - 13:22

Просмотр сообщенияsvk (31 декабря 2017 - 13:08) писал:

И как бы еще не попасть на оплату хранения.

Не дивився нормативи на термін безкоштовного зберігання міжнародних відправлень, але в найближчому відділенні Укрпошти мені говорили про 30 діб безкоштовного зберігання.
Ще цікаве питання- розрахунок кількості відправлень буде йти по факту надходження їх до відділень зв'язку, чи по факту їх отримання? Якщо по факту отримання, то можна якісь з відправлень "перекинути" на наступний місяць.

Просмотр сообщенияPAN (31 декабря 2017 - 13:00) писал:

Тепер чекаю на два з гаком десятки посилок.

Добре, що вчора вже прийшли DIY-комплекти для майстрування повербанків (причому продавець кожен з комплектів відправив окремою посилкою- драстуй на дві третини місячний ліміт). У магазині через дорогу такий точно, але з невідомо якими батареями продають за 500 гривень, самому ж можна склепати з чесними двоамперними акумуляторами, купивши деталі рівно за один американський долар.

Прикрепленное изображение: P71231-130934.jpg
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#38 PAN

  • ПМЖСхід

Отправлено 31 декабря 2017 - 13:35

Просмотр сообщенияPAN (31 декабря 2017 - 13:22) писал:

Ще цікаве питання- розрахунок кількості відправлень буде йти по факту надходження їх до відділень зв'язку, чи по факту їх отримання?

Хоча в змінах йде мова про "ввезення на митну територію України", тобто датою повинно бути час надходження до митного терміналу. Як тоді вони будуть враховувати безтрекові відправлення?
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#39 480

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
  • 813 сообщений

Отправлено 01 января 2018 - 04:13

Нажаль не зберіг лінк, але бачив вчора розтлумачення підписаного, і там була мова про те що оскільки немає механізму контролю відправлень то Кабінет Міністрів має його впровадити і закон почне працювати з січня 2019

#40 svk

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 955 сообщений
  • ПМЖКиев

Отправлено 01 января 2018 - 11:49

Просмотр сообщения480 (01 января 2018 - 04:13) писал:

Нажаль не зберіг лінк, але бачив вчора розтлумачення підписаного, і там була мова про те що оскільки немає механізму контролю відправлень то Кабінет Міністрів має його впровадити і закон почне працювати з січня 2019

Я тоже это видел, но формально изменения в Закон не приняты никакие и он действует. Парадокс.
Собственно, это как с Законом о видеофиксации Он ведь тоже действует.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...