Перейти к содержимому


Нова поліція?


Сообщений в теме: 1142

#1041 Гость_Тымнеро_*

  • Гости

Отправлено 13 января 2018 - 22:24

Просмотр сообщенияfed (13 января 2018 - 14:05) писал:

Вы ведь знаете мое отношение к нынешней пропаганде? Так вот я считаю, что львиная доля вины за голодомор лежит на таких вот Попадюках.

Видел на каком-то сайте комент,что-то типа....Сейчас борются с прошлым для того ,что бы не отвечать на вопрос-а что с будущим? Попадюки-это поосто люди такие.Они были ,есть и будут. Недавно вот узнал как почтальонша мою мать грабила несколько месяцев ... пля...пля...пля.. Пыталась нае@ать и меня...нагло и .....Ладно. Пенсию уже перевел на карточку да и все.

#1042 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 26 января 2018 - 22:49

Моя Нова поліція роз'яснює:

Цитата

Кратко скажу для особо одарённых граждан, которые пытаются найти пробелы в законе, чтобы оправдаться и выставить сотрудников полиции идиотами - да, я обязан при обращении к гражданину по первому требованию предъявить своё служебное удостоверение, но ни в одном нормативно-правовом акте не указано, что я его должен предъявлять (показывать) именно лицевой стороной. Я ещё молчу про расстояние, с которого я ему обязан его предъявлять.

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#1043 Гость_skos_*

  • Гости

Отправлено 27 января 2018 - 05:31

Просмотр сообщенияPAN (26 января 2018 - 22:49) писал:

Моя Нова поліція роз'яснює:
Супер. В этом вся полиция)))

#1044 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 27 января 2018 - 09:05

Просмотр сообщенияPAN (26 января 2018 - 22:49) писал:

Моя Нова поліція роз'яснює:

Цитата

Кратко скажу для особо одарённых граждан, которые пытаются найти пробелы в законе, чтобы оправдаться и выставить сотрудников полиции идиотами - да, я обязан при обращении к гражданину по первому требованию предъявить своё служебное удостоверение, но ни в одном нормативно-правовом акте не указано, что я его должен предъявлять (показывать) именно лицевой стороной. Я ещё молчу про расстояние, с которого я ему обязан его предъявлять.
те ж саме можна сказати про посвідчення водія.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#1045 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 27 января 2018 - 11:54

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 января 2018 - 09:05) писал:

Просмотр сообщенияPAN (26 января 2018 - 22:49) писал:

Моя Нова поліція роз'яснює:

Цитата

Кратко скажу для особо одарённых граждан, которые пытаются найти пробелы в законе, чтобы оправдаться и выставить сотрудников полиции идиотами - да, я обязан при обращении к гражданину по первому требованию предъявить своё служебное удостоверение, но ни в одном нормативно-правовом акте не указано, что я его должен предъявлять (показывать) именно лицевой стороной. Я ещё молчу про расстояние, с которого я ему обязан его предъявлять.
те ж саме можна сказати про посвідчення водія.

так а звідки ж нова поліція набралася таких перлів
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#1046 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 30 января 2018 - 21:17

Абсолютно не хотілося дописувати, бо мова не про переатестованих, а абсолютно нову патрульну поліції, на яку багато українців покладало значні надії...
На початку зими почала з'являтися інформація про перманентні розводи з боку ПП по 130-й, причому розводи не на алкогольне сп'яніння, а на наркотичне. Кілька тижнів тому про цю проблему заговорив адвокат Вадим Володарський:
https://youtu.be/VRO4KbKbLnM


А от в провінції за даними прокуратури поліцаї продовжують займатися і класичними розводами:

Патрульні зупиняли автомобілі на дорозі та, перевіряючи документи, повідомляли водію, що у нього нібито присутні ознаки алкогольного сп'яніння. Поліцейські вилучали водійське посвідчення та технічний паспорт на автомобіль і залякували водія притягненням до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення. "Вирішити питання" пропонували за 5 тис. грн. Якщо автомобілісти погоджувалися, то поліцейські відпускали водіїв. Потім зустрічалися з ними в зазначений час в обумовленому місті та обмінювали документи на гроші.
https://khar.gp.gov....t=rec&id=222926

Сообщение отредактировал PAN: 30 января 2018 - 21:17

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#1047 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 31 января 2018 - 21:14

Ще про кілька випадків здирництва патрульними, що сталися минулого тижня, повідомляє Магнолія-ТВ.

Схема вимагання- зупиняють таксиста, запрошують сісти до патрульнго автомобіля, звинувачують його у вживанні наркотиків і вимагають 8000 гривень. Якщо у таксиста немає грошей, пропонують йому здати мобільний телефон в ломбард або віддати всі наявні гроші, а решту суми перевести на карту на наступний день.

https://youtu.be/xd4n3xmWGr8

Сообщение отредактировал PAN: 31 января 2018 - 21:14

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#1048 Чапай

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 4.779 сообщений
  • ПМЖНиколаевская область.

Отправлено 16 февраля 2018 - 19:49



#1049 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 февраля 2018 - 14:34

Maks Novosad

19 лютого о 23:30 ·



Ну і на цьому все...
Цих два роки «для» держави пролетіли дуже швидко!
Багато чого є розповісти, але я постараюся втиснути це все в короткий текст!
Очікування.....
коли я йшов в поліцію на той час хотілося змін, як в державі так і в нашому місті! І спочатку все так і було... куча поліцейських машин на місто(як багато хто говорив, та і ще говорять: їздять і нічого не роблять за 8 тис ), багато інформації про роботу поліції у соц мережах і багато іншого! Початок був як на мене досить хорошим!
Реальність.......
Але нажаль так не дуже довго було! Через деякий час екіпажів в місті стало набагато менше, по різним причинам(відпустки, лікарняні, відрядження, навчання, сімейні обставини, звільнення) і приїжджаючи на виклик ти міг завжди чути обурення людей в свій адрес, чого ви так довго їхали, або, ми вас вже дві години чекаємо! Хоча насправді якщо глянути це взагалі не вина патрульного який приїхав, тому що з моменту отримання виклику і приїзду на місце події пройшло не більше 5-7 хв, це вина системи у якій мало хто хоче працювати! Чому в 2016 році було 20-25 людей на одне місце, а зараз ця цифра менше?
Графік патрульного! Офіційно патрульний працює на лінії 12 годин, але насправді на роботі він більше! Тому що збирають як мінімум за годину до роботи тому що треба пройти різні інструктажі, отримати зброю, пройти лікаря, почути зведення за зміну і т.д (це якщо немає ніякого навчання то тоді і ще раніше), а після роботи ти відразу не йдеш додому бо ще поки здасиш зброю, адмін матеріали, а якщо вночі ще оформляли п’яного водія то ще відео долучити до протоколу з боді камер! А ще є в житті патрульного таке поняття як підсилення! Не подобалися вони мені тому що це було тяжко не настільки морально, як фізично! Часом заступали 3 нічні зміни підряд! Доречі, жодне з підсилень, жодна понаднормова година не були оплачені і це все проходило під лозунгом: у вас і так висока зарплата! А чому все так трапляється? Я думаю і думаю що зі мною багато хто погодиться це проблема знову ж таки системи а саме нехватка кадрів! Тому, що якби хватало б людей то не було б цих непонятних підсилень! От таке й виходило...
Ще одна річ яка мені не зрозуміла це кокарди! Всі ви бачили їх на бейсах і шапках у патрульних! Так от, на бейсах вона має бути і це прописано в законодавстві, а от про шапки з кокардою там нічого не пише(http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/823-2015-п , кому цікаво можете переглянути!) , але чогось патрульних заставляють носити і нашивати на шапки кокарди! Чого так?

Але це все таке.....про нього можна ще кучу всього писати!
Найбільше не подобається це те, що наше законодавство немає чітких меж, а все розмито! Тому що, водій який сьогодні керував в стані алкогольного сп’яніння, до рішення суду( не зрозуміло через скільки воно буде ) буде керувати завтра знову в сп’янінні і нічого патрульний зробити не може крім того, що складе ще один протокол на нього!
Водій який позбавлений права керування, кожен день їздить і кожен день на нього пишуть штраф всього навсього 510 грн!
І одне з найбільших розчарувань це те, система яка працювала раніше повертається( це слава Богу поки не про Рівне), просто все називається новими іменами! Почитайте просто інтернет і все зрозумієте! Печально! Я думаю що це все від того що в патрульного дуже мала зарплата, бо якби він отримував хоч б 500$, в нього не виникало б питання коли б йому давали 1000 грн неправомірної вигоди! Печально це все! Тому і не дивно чому так багато людей і хороших хлопців, дівчат йдуть з поліції!
А я пішов тому що :
1. Зарплата якої не вистачає( хоча багато хто думає що це нормальна зарплата, нормальна але не для поліцейського який кожен день ризикує своїм життям спілкуючись з різними людьми частіше всього неадекватними і від якого не знаєш чого очікувати)
2. Не виконані обіцянки! Нічого не змінилося!
3. Влада міняє людину! Ти знаєш її одною, а коли в неї з`являється трошки влади над іншим, це вже абсолютно інша людина!
Але одне хочу сказати, що це був хорошим досвідом у моєму житті! Це багато нових друзів і просто хороших людей з якими міг спілкуватися !
На початку служби я всім серцем вірив в поліцію! Вірив в зміни! А на теперішній час я навіть не знаю що має статися в нашій країні щоб щось змінилося! Поки що люди нашої країни не готові змінювати себе задля успіху України в цільому!
Що я можу точно сказати, це те, що тільки Один Бог може змінити нас та нашу націю!
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#1050 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 24 февраля 2018 - 22:08

"Логическим завершением вчерашнего недоразумения с задержанием адвоката будет обвинительный приговор в отношении сотрудников полиции" - председатель совета адвокатов Харьковской области Гайворонская В.В.

АДВОКАТ ОСИНСКИЙ И ПАРТНЕРЫ


П.С. Хто не в курсі, мова йде про затримання харківськими патрульними адвоката Івана Невинного.
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#1051 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 23 марта 2018 - 10:32

Це вам не старі гладкі даівці, патрульні можуть і кроса здати і вступити в битву з спецпризначенцями.


Під час спецоперації 40-річний інспектор патрульної поліції кинувся тікати та був затриманий за кількасот метрів від траси. Його 25-річний колега, який перебуває в органах поліції лише 2 роки, спробував чинити супротив, намагаючись заволодіти табельною зброєю співробітника КОРДу. Відтак спецпризначенець зреагував на цю спробу та застосував табельну вогнепальну зброю, при цьому завдавши патрульному мінімальної шкоди. Після надання пораненому екстреної медичної допомоги, його було госпіталізовано. Зараз стан патрульного задовільний.

На теперішній час йому та його колезі прокуратурою Запоріжжя оголошено підозру за ч.3 ст.368 КК України та затримано у порядку ст.208 КПК України. Судом їм буде обрано міру запобіжного заходу.


Департамент внутрішньої безпеки

Національної поліції України


Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#1052 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 23 марта 2018 - 10:35

Просмотр сообщенияPAN (23 марта 2018 - 10:32) писал:

оголошено підозру за ч.3 ст.368 КК України

Коментар до статті 368. Одержання хабара

1. Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища-
карається штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
2. Одержання хабара у великому розмірі, або службовсю особою, яка займає відповідальне становище, або за
попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара,-
карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище,-
карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Примітки: 1. Хабаром у великому розмірі вважається такий, що у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, в особливо великому такий, що у п'ятсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
http://yurist-online...eks/024/365.php
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#1053 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 23 марта 2018 - 17:28

Просмотр сообщенияPAN (23 марта 2018 - 10:32) писал:

Це вам не старі гладкі даівці, патрульні можуть і кроса здати і вступити в битву з спецпризначенцями.

А від кого їм було бігати?
КОРДу не було, хабарами ділилися
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#1054 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 25 марта 2018 - 10:18

Просмотр сообщенияHamstell (23 марта 2018 - 17:28) писал:

А від кого їм було бігати?

А зараз бігають навіть один від одного. Хто уважно слідкував за створенням Патрульної поліції, той добре знає Євгена Мельника, за словами Арсена Авакова "одново із лучших паліцейськіх кієвскаво патруля", попередника мадам Юськевич, ще за його керівництва обласним главком ПП зародилась і розквітла корупція серед харківських патрульних.



Колишній очільник харківської патрульки затриманий п‘яний за кермом, спричиняв супротив

Відео: https://youtu.be/RtKJkhok31M

Перший в світі безпілотний #Mitsubishi, д.н.з.#AI0010MI («що ти скажеш на це, Ілон Маск?»)! Принаймні, такий висновок можна зробити зі слів чоловіка, який знаходився у кайданках під час нашого прибуття на місце. За його словами, він сидів на задньому сидінні, а його автомобіль сам проїхав на заборонений сигнал світлофору (біля ТРЦ #Lavina), через що за ним і почалося переслідування. “Поїздка з вітерцем” закінчилась аж на вулиці Рубежівський.

Одразу після зупинки автомобіля водій намагався втекти. Коли затримали, пан вчиняв супротив, не виконував законні вимоги поліцейського, а потім взагалі вдарив його в обличчя (напад на працівника поліції при виконанні службових обов‘язків зафіксувала слідчо-оперативна група). Пан знаходився з ознаками алкогольного сп’яніння. Проходити тест на місці (на приладі #Драгер) відмовився і поїхав до лікаря-нарколога. Каже, що знає легкий спосіб як визнати протокол недійсним.
А тепер - найцікавіше! Водієм виявися Мельник Євген Олександрович. Раніше очолював патрульну поліцію в місті Харкові.
До речі, на пана Євгена в 2014 вже складали протокол за кермування у стані сп’яніння. Як каже сам Євген, його тоді підставили. Надавати водійське посвідчення не став, не відомо чи взагалі воно в нього є. Мабуть, і в цей раз також. Підстава усюди, стережіться.

Сообщение отредактировал PAN: 25 марта 2018 - 10:19

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#1055 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 25 марта 2018 - 18:19

Просмотр сообщенияPAN (25 марта 2018 - 10:18) писал:

Раніше очолював патрульну поліцію в місті Харкові.

Звільнили як в кацапії, за день до затримання?
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#1056 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 25 марта 2018 - 19:57

Просмотр сообщенияHamstell (25 марта 2018 - 18:19) писал:

Звільнили як в кацапії, за день до затримання?

Ні. Хто уважно слідкував за становленням Патрульної поліції, той пам'ятає скандаль, через який змінився очільник харківських патрульних- одного разу харків‘яни побачили Мельника у стані алкогольного сп‘яніння за кермом патрульного Toyota Prius, та блокували автівку, щоб п‘яний начальник УПП м.Харкова нікуди не поїхав. На місце прибуло керівництво НП, намагалося на місці домовитися з блокувальниками аби інформація про це не набула розголосу.
Але п'яного шефа патрульних у Пріусі не заховаєш, ця новина швидко розлетілась.
Мельника з посади начальника УПП м.Харкова було переведено на посаду командира роти у м. Києві. Певно був цінний кадр.

Тобто зараз навіть не звільняють, просто плюють в очі посполитим.
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#1057 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 15 апреля 2018 - 19:46


Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#1058 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 15 апреля 2018 - 19:54

Цитата

Отримати тематичний стікер може водій, який не порушує ПДР.

Сподіваюсь, тепер всі зрозуміли, чому таких стікерів немає на жодній патрульній автівці.

Сообщение отредактировал PAN: 15 апреля 2018 - 19:55

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#1059 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 15 апреля 2018 - 20:16

А сторінка у ФБ ПП КтаС справді інколи буває цікавою. Післо того, як від них пішов попередній прес-офіцер (ну як пішов- вимагав у водія 27 тисяч гривень за повернення посвідчення водія,що було вилучене по 130-й, той пожалівся СБУ, які й взяли патрульного на гарячому під час передачі грошей, був суд, виписали патрульному за те, що вимагав хабар 800 грн штрафу, не витримавши такої наруги над своєю гідністю він звільнився) півроку намагався дізнатися прізвище нового прес-офіцера- все безрезультатно. Тож поки що кинув усі ці намагання й просто читаю їх сторінку. Тож і іншим пропоную підписатися. Бо справді інформативно. Ось, наприклад, попередній допис:
Изображение
Изображение

Сообщение отредактировал PAN: 15 апреля 2018 - 20:19

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#1060 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 16 апреля 2018 - 22:39

Тонка синя лінія.
Сухі цифри.

У 2017 році 2386 осіб звернулися за медичною допомогою через травми, отримані від працівників поліції.

30,12% з усіх видів травм припадають на травми голови, також медики фіксують поранення корпусу тіла, кінцівок, численні травми.
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...