←  Все про ДВС

Форум "За порядок на дорогах!"

»

Задержание автомобиля Жигулиста.

Гость_vad160568_* 21 июн 2016

Федор, я предлагал тогда включить ДК, но было принято решение идти длинным - "законным" путем.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 21 июн 2016

Просмотр сообщенияvad160568 (21 июня 2016 - 15:13) писал:

Федор, я предлагал тогда включить ДК, но было принято решение идти длинным - "законным" путем.

А якби я погодився на ДК, то піймав би облизня, бо ДК відмовився від надання допомоги.
І як би це виглядало - мій форум бухає, а ДК виручає?

Ще раз низький уклін Михайличу, Серу Вадиму, і всім іншим, хто був на зв'язку.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 21 июн 2016

Просмотр сообщенияvad160568 (21 июня 2016 - 15:13) писал:

Федор, я предлагал тогда включить ДК, но было принято решение идти длинным - "законным" путем.

Схожі думки.

Цитата

Олег Зигангиров
5 год ·
Мысли вслух о наболевшем, которые основаны на моём личном общественном опыте!…
В общем, недавно общался с одним из активистов, который мне, общественнику с многолетним опытом, пытался “втереть”, что я должен продолжать поддерживать их инициативу посредством мирной акции протеста под одним известным Одесским госучреждением.
Скажу откровенно, у меня больше нет ни какого желания своим присутствие поддерживать эту “массовку”, так как, в этом процессе, лично я, не вижу ни какого прогресса. А прогресса нет по одной простой причине. Наши общественники любят митинговать, но почему-то, как правило, не любят подтверждать свои претензии к органам государственной власти – исковыми заявлениями в суд!...

Таким образом, как правило, все их мирные митинги (пиар акции) подобного рода – сводятся на НЕТ!...
Именно поэтому, лично я, считаю такие мероприятия, в большей своей части – пустой тратой времени и сил присутствующих на них людей.

С уважением, председатель ОО “ЕФ-О” – Зигангиров Олег Игоревич.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 21 июн 2016

До речі.
Казначейство на апелляцію витратило 1800 грн. Якщо будуть ще подавати кассацію, то вийде, що дешевше було виконати рішення суду.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 02 июл 2016

Категорія справи №815/6795/13-а : Адміністративні справи; Справи зі спорів з приводу забезпечення юстиції, зокрема спори у сфері:; виконавчої служби та виконавчого провадження. Дата набрання законної сили: 21.06.2016
Скрытый текст
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 12 сен 2016

Просмотр сообщенияЖигуліст (21 июня 2016 - 13:06) писал:

Але законодавством, яке регламентує роботу Держказначейства і його установ, не передбачено такого порядку, який би вирішив мою справу. Тобто держказна має виконати рішення суду у нікому невідомий спосіб.
Я знайти цю справу?

Цитата

Слід зауважити, що у справі “Півень проти України” Європейський суд констатував порушення ст. 6 Конвенції та зазначив, що невиконання судового рішення не може бути виправдане недоліками законодавства, які унеможливлюють його виконання. У цій справі Європейський суд дійшов висновку про відсутність у законодавстві України нормативної бази щодо завдань, покладених на органи виконавчої влади, і констатував порушення п. 1 ст. 6 Конвенції.
http://www.i-law.kie...5-%D0%B2%D0%B8/
Ответить

Hamstell фотография Hamstell 12 сен 2016

Просмотр сообщенияЖигуліст (12 сентября 2016 - 09:07) писал:

Я знайти цю справу?

http://zakon5.rada.g...ws/show/980_222
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 11 мая 2018

Щойно телефонували з Казначейства, спитали, чи актуальні реквізити моєї банківської карти, вказані у виконавчому. Мають намір на днях виконати судове рішення. :blink:
Ответить

Shumaher фотография Shumaher 11 мая 2018

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 мая 2018 - 14:40) писал:

Щойно телефонували з Казначейства, спитали, чи актуальні реквізити моєї банківської карти, вказані у виконавчому. Мають намір на днях виконати судове рішення. :blink:

Я думал, уже давно выплатили... :shok: :shok: :shok:
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 14 мая 2018

Просмотр сообщенияЖигуліст (04 июля 2014 - 19:16) писал:

Просмотр сообщенияSergey Mishenko (04 июля 2014 - 19:15) писал:

Просмотр сообщенияЖигулист (04 июля 2014 - 19:11) писал:

Аякже!
Не надоело :smile:/>/>

В день задержания я поставил себе планку - за 5 лет справиться. Прошел только год.

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 мая 2018 - 14:40) писал:

Щойно телефонували з Казначейства, спитали, чи актуальні реквізити моєї банківської карти, вказані у виконавчому. Мають намір на днях виконати судове рішення. :blink:

Прикрепленные изображения

  • Прикрепленное изображение
Ответить

Гость_skos_* 14 мая 2018

Вау!
Ответить

Shumaher фотография Shumaher 14 мая 2018

Просмотр сообщенияskos (14 мая 2018 - 12:59) писал:

Вау!

От тока доллар был по 8, а не по 27... :icon_idea: :unsure:
Ответить

Гость_skos_* 15 мая 2018

Важен сам факт!
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 07 сен 2018

Сцуко, краще на бляхах їздить... :angry:
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 07 сен 2018

Я ж весь такий порядний, приїхав у терцентр для оформлення ГБО, а виявляється, що автівка в базі Арешт.
Ответить

Чапай фотография Чапай 07 сен 2018

Шо, опять???
Ответить

Гость_skos_* 07 сен 2018

Наша пестня хороша? )))
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 07 сен 2018

Якось так: приїхав, здав документи, залишив свій номер телефону, пішов на подвір'я дихати повітрям. Телефонує співробітник сервісного центру - Х'юстон, у нас проблеми.
Підхожу.
- Ніц не можем переєструвати, бо автівка в базі Арешт.
- Що за Арешт, якого року?
- Обленерго, 2013-й.
Мене почало пробирати на ха-ха. Нєрвічєское ха-ха.
- У вас інтернет в комп'ютері є?
- Є.
- Шукайте "за порядок на дорогах". Є? Відкривайте розділ "Правопохоронювальна практика". Є? Шукайте "Задєржаніє автомобіля Жигуліста. Рєшеніє суда". Є?
Накоротко розказав історію.
- Але ми не можем вчинити перереєстрацію, якщо машина під арештом.
- Добре. Дайте мені бланк заяви, я його підпишу, а ви відмовте з вказанням причини. По-перше, мені потрібно буде рішення, яке я буду оскаржувати, по-друге, в мене 10 діб на перереєстрацію, тому я хочу мати документ, що засвідчує, що перереєстрація не відбулась не з моєї вини.
Далі почався конструктивний пошук вирішення проблеми.
Проблема не вирішена, але новий техпаспорт я отримав надвечір.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 07 сен 2018

На четвертій сторінці цієї теми є скан постанови про зняття з розшуку і арешту Крокодила, оголошених двома постановами. Тобто в наявності 4 записи в Базі. Розшук/арешт від січня 2012 і рошук/арешт від березня 2013. Постанова про припинення арешту/розшуку стосується всіх чотирьох записів. Згідно цієї постанови на трьох записах зроблено відмітки про скасування, а на четвертий запис в оператора не вистачило сил, ймовірно.
Ответить

Гость_skos_* 08 сен 2018

Может, пора менять Крокодила? А то будет тянуться вечно эта история)))
Ответить