←  Політклуб

Форум "За порядок на дорогах!"

»

Нова поліція?

Жигуліст фотография Жигуліст 07 апр 2015

Перший Волонтерський
‪#‎новаполіція‬
Перший Волонтерський поспілкувався з Андрієм Кобилінським (http://goo.gl/438UJz) - курсантом Нової Поліції, яка має ефективно запрацювати уже з літа 2015 року. Запитували про те, що спонукало дорослого сімейного чоловіка залишити власний бізнес та присвятити себе такій нелегкій та невдячній справі, як служба у внутрішніх органах, і не лише про це:

... Якось я листав стрічку у Facebook і побачив, що мій друг відписався про те, що заповнив онлайн-заявку на сайті МВС оборони. НУ і я собі заповнив. Було цікаво подивитися на процес створення якісно нових силових структур зсередини.
... Початковим етапом після узгодження заявки були тести на логіку -- всьо 60 запитань. Далі -- іспит з фізичної підготовки, психологічні тести (570 питань), далі - співбесіда.
... Співбесіди довелося чекати аж два тижні. Посадили на стільчик посеред кімнати, навпроти - четверо. Всі питання наводжу з пам'яті:
"- Чого вирішили піти в патрульну службу?
- Дуже хочу відновити довіру до людини в формі, щоб не виникало бажання перейти на інший бік вулиці, як зараз.
- Як сім'я віднеслася до Вашого рішення? Це ж ненормований графік, ризик і таке інше.
- Та вродє нормально віднеслась, може не до кінця ще усвідомлюють.
- Що для Вас є найбільшою цінністю?
- Що мається на увазі? Якщо риса, яку я в людях ціную, то це здатність жертвувати: грошима, речами, часом, іноді, на жаль, і життям
- Які Ваші три сильні і слабкі сторони?
Ну тут я, звичайно, наплів шось про запізнення і трату фінансів, і що я дуже добрий
- А от що для Вас важливо було би у вашому напарнику?
- Почуття гумору, звичайно
- Поясніть, що для Вас закон? Справедливість?
- Ну справедливість - то, мабуть, отримання по заслугам ще на цьому світі, а закон - певна форма договору між людьми про правила взаємодії.
- Припустимо, Ви зупиняєте порушника за перевищення швидкості, а він Вам каже, що поспішає дитині за ліками. Що будете робити?
- Зазирну в очі. Якщо відчую, що каже правду, відпущу.
- Давно водите авто? Чи давали хабарі даішникам?
- Останні років десять не давав
- Але ж порушували?
- Аякже, не скажу, що святий
- А от припустимо Ви затримали підозрюваного. Ви точно знаєте, що він винен, варто лише трохи "пресанути" і він зізнається.
- Ні, ні, я можу бути лише добрим поліцейським.
- Чи Ви вважаєте себе моральною людиною?
- Так, скажу більше, в Бога вірю, в церкву стараюся ходити.
- А якщо доведеться стріляти в людину?
- Вбити, звичайно, буде складно, а нанести травми, думаю, зможу.
- Які з Ваших якостей допоможуть Вам в роботі?
- Думаю, навички проведення переговорів
- Що може вивести Вас з рівноваги? Що Вас дратує?
- Коли голодний довго, дуже злий стаю. Ще коли в черзі довго чекати треба і немає що почитати."
... Через декілька днів дзвінок:
- Це з МВС, Ви ще хочете в патрульну службу? То донесіть нам завтра ще стопіцот документів, записуйте. Записали?
- Мені 34 роки, мені точно треба відгуки вчителів зі школи?
... І ось, тренуємось ми уже чотири тижні, з 16 березня. Займаємось у приміщенні Академії МВС, де тренують Нацгвардію.
... У ході реформування силових структур планується система відеонагляду, коли камери будуть повсюди: і на робочому авто, і на самому поліцейському. Це для того, щоб нарешті ліквідувати хабарництво. Хоча, я впевнений, що хабарів брати Нова Поліція не буде - виховані не так.
...Маємо 6 робочих днів на тиждень, щодня - по 4 пари. Вивчаємо Адміністративний та Кримінальний кодекси, ПДД, права людини, окрім самої поведінки при затриманні злочинця, та багато іншого. Ось з вами договорю - і піду готуватися до іспиту з кваліфікації злочинів.
...Радує ставлення викладачів: видно, що вони справді хочуть змінити систему.
... Маємо у своїй групі 4 дівчини; у інших групах - до 10, всього можна сказати, що жінок близько 20-30% від загального набору.
... Форму нам мають видати, вона буде за американським зразком. Взагалі, левову частку фінансування надає Міжнародний фонд "Відродження".
Перший Волонтерський бажає пану Андрію успіхів у навчанні, а нам усім - справді Нової Поліції
Ответить

Гость_vad160568_* 07 апр 2015

Я так розумію, що знак питання у назві теми недаремно стоїть?
Ответить

gtc фотография gtc 07 апр 2015

Зрада?
Ответить

Shumaher фотография Shumaher 07 апр 2015

Просмотр сообщенияgtc (07 апреля 2015 - 15:45) писал:

Зрада?

Не. "Насливайут". :smile:
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 07 апр 2015

Набор в патрульную службу по Украине начнется 20 апреля – Аваков

Глава Министерства внутренних дел Украины Арсен Аваков сообщил, что прием заявок на конкурсный набор в новую патрульную полицию по регионам страны начнется с 20 апреля. Об этом министр написал 7 апреля на своей странице в «Фейсбук».

Где и когда можно подавать заявку на участи в конкурсе
Аваков перечислил города и даты
Прием заявок на конкурсный набор стартует:
- в Одессе - с 20 апреля;
- во Львове - с 27 апреля;
- в Харькове - с 5 мая.

Детали будут объявлены непосредственно перед запуском данной программы в каждом из городов.

Что сообщалось ранее
Аваков и Порошенко 10 апреля поедут в Одессу
Глава правоохранительного ведомства сообщил, что посетит Одессе в пятницу, 10 апреля, вместе с Президентом Петром Порошенко. В городе пройдет презентация новой концепции безопасности. Одно из нововведений - работа новой патрульной полиции.
Ответить

Shumaher фотография Shumaher 07 апр 2015

Просмотр сообщенияЖигулист (07 апреля 2015 - 14:59) писал:

- Це з МВС, Ви ще хочете в патрульну службу? То донесіть нам завтра ще стопіцот документів, записуйте. Записали?
- Мені 34 роки, мені точно треба відгуки вчителів зі школи?

И это еще участковый не ходил за характеристиками по соседям-ООР. :facepalm:
Ответить

kolyan фотография kolyan 07 апр 2015

Сдача нормативов https://www.youtube....h?v=hEz2Bx9q5KM
Скрытый текст

Сообщение отредактировал gtc: 07 апреля 2015 - 20:19
Ответить

gtc фотография gtc 07 апр 2015

Просмотр сообщенияkolyan (07 апреля 2015 - 20:14) писал:

Сдача нормативов https://www.youtube....h?v=hEz2Bx9q5KM

Хм, "захочешь работу - сдай нормативы", пожалуй, более мотивировано, чем ГТО... :)
Ответить

PAN фотография PAN 15 апр 2015

Нова міліція?

Заступник начальника Головного
Управління Міністерства внутрішніх
справ України в Донецькій області –
начальник міліції громадської безпеки

полковник міліції

АНОСОВ АНДРІЙ БОРИСОВИЧ
Прикрепленное изображение

27 травня 2014 року призначений на посаду заступника начальника Головного управління – начальника міліції громадської безпеки ГУМВС України в Донецькій області.
http://mvs.gov.ua/mv...h/article/92964

За месяц до назначения на должность:
В Донецке милиционеры без боя отдали здание МВД протестующим
12 апреля 2014
Победой протестующих закончился сегодняшний митинг под зданием управления МВД в Донецкой области.
Примечательно, что во время акции к ГУ МВД прибыл автобус с сотрудниками расформированного спецподразделения «Беркут», на руках у которых красовались георгиевские ленточки.

Такие действия заставили начальник ГУ МВД Донецкой области Константина Пожидаева подать в оставку, о чем он лично сообщил протестующим.
«Я больше не начальник Главного управления. Я подал в отставку по вашей просьбе», — сказал он.
Вслед за начальником из здания вышли милиционеры. Некоторые из них были с георгиевскими ленточками, остальным ленточки повязали протестующие.


Свои услуги «новой власти» предложил заместитель начальника Главного управления милиции Донецкой области Андрей Борисович Аносов, который вышел к протестующим с гвардейской ленточкой на одежде и заявил, что готов возглавить донецкую милицию.

Напомним, до этого момента сепаратисты в Донецке удерживали здание местной облгосадминистрации.
Ответить

PAN фотография PAN 17 апр 2015

Мирошниченку досталась должность немного скромнее:

Начальником милиции Доброполья стал полковник, сдавший террористам Макеевку
"Странная люстрация: в нетронутое террористами ДНР Доброполье начальником милиции назначили полковника, сдавшего без боя макеевскую милицию", – пишут активисты проукраинских групп в соцсетях. — Новым начальником милиции города Доброполье, который не оккупирован боевиками, стал Алексей Мирошниченко.
Раньше он был начальником ГУМВД Украины в Макеевке. Во время попыток захвата милиции пару раз выходил на "мирные переговоры" с сепаратистами, чем продлил пребывание украинского флага над милицией на один день.
О разгоне незаконных вооруженных формирований тогда речь не шла. После захвата ГУМВД Мирошниченко преспокойно работал в Макеевской милиции под двойной властью до июня».
«Возможно, полковник остался верен присяге и был всего лишь пешкой в силовых структурах Макеевки, но в любом случае качество и патриотизм таких кадров, как Мирошниченко, вызывает сомнение, — подытоживает свое мнение один из активистов добропольской проукраинской группы в соцсетсях.
Напомним, о назначении Мирошниченко на должность главного милиционера Доброполья начальник ГУМВД Украины в Донецкой области Вячеслав Аброськин сообщил в марте.
"Представил личному составу Добропольского горотдела нового временно и.о. начальника отдела – полковника милиции Алексея Алексеевича Мирошниченко. В случае успешной организации работы данного отдела и повышения уровня доверия граждан к работе милиции, буду ходатайствовать перед Министром внутренних дел Украины Арсеном Аваковым о его назначении на эту должность. Время покажет", – написал Аброськин в ФБ.
Ответить

Shumaher фотография Shumaher 19 апр 2015

Ндык он стал начальником МИЛИЦИИ. :icon_idea: Начальником ПОЛИЦИИ станет нормальный чел. :wink2:
Ответить

PAN фотография PAN 27 апр 2015

Создавать- это не в фейсбуке рассуждать. А я уже думал подписаться на его страницу...

Ликвидация украинских МРЭО откладывается – эти подразделения ГАИ расформируют только до конца года. Об этом сообщил глава МВД Арсен Аваков в интервью «5 канала». «МРЭО не будет до конца года. Будет новый сервисный центр, куда люди смогут обращаться с вопросами, которые относятся к ведению МВД. Там можно будет зарегистрировать оружие, получить права и техпаспорт и т.д.», – рассказал Арсен Аваков.

Напомним, что ранее в марте 2015 года во время отчета в Кабинете министров Украины руководитель МВД пообещал расформировать МРЭО в ближайшие месяцы, создав вместо них современную систему сервисов. Видимо, эти его заявления являлись поспешными – ведь создать новую и работоспособную структуру МВД по всей стране достаточно непросто, как в функциональном, так и в техническом отношении. Именно поэтому сейчас из уст главы МВД звучат более взвешенные и обоснованные обещания.
Ответить

Shumaher фотография Shumaher 27 апр 2015

Просмотр сообщенияPAN (27 апреля 2015 - 22:18) писал:

Создавать- это не в фейсбуке рассуждать. А я уже думал подписаться на его страницу...

"Начало лета" он не в ФБ написал, а на заседании Кабмина. Несколько месяцев - это не девять?
З.Ы. Советники у него еще те советники. :1368:
З.Ы.Ы. Геращенко я не имею ввиду. :D
Ответить

PAN фотография PAN 15 мая 2015

Ігор ЛУЦЕНКО

ЯК НЕ РЕФОРМУЮТЬ МІЛІЦІЮ
Разом з Віталієм Купрієм ми є співавторами законопроекту про реформу міліції (за номером 1692-1). Проект було розроблено авторським колективом спільно з провідними експертами Реанімаційного Пакету Реформ.
Я вважаю, що мені пощастило бути у цьому колективі. На сьогодні це – звісно, не ідеальна, але все ж скажу, що найкраща, найреволюційніша концепція реформування міліції. Готова, так би мовити, до використання у вигляді законопроекту. Причому чекає свого часу вона уже три з половиною місяці.
На днях уряд зареєстрував свій, власний законопроект реформи міліції за номером 2822. Маю навести коментар Купрія з приводу цього законопроекту:
"Законопроект «Про національну поліцію» №2822, поданий Кабінетом Міністрів на розгляд Верховної Ради входить в суперечність з Коаліційною угодою і не відповідає вимогам суспільства.
Так, всупереч пункту 4 розділу V цієї угоди, законопроект №2822, не передбачає створення муніципальної поліції і, зокрема, функції патрулювання буде здійснювати саме національна поліція.
Функції всіх без виключення поліцейських підрозділів в законопроекті №2822 не прописані взагалі, що дасть можливість керівництву поліції маніпулювати своїми повноваженнями.
Процедура вираження недовіри керівнику підрозділу поліції передбачає голосування обласними радами, або Київською міською радою у кількості від 2/3 до ¾ голосів депутатів. В сучасних умовах низького відвідування пленарних засідань, ця можливість перетворюється в фарс. А міські, селищні, або сільські громади (окрім м. Київ) взагалі усуваються від прийняття рішень щодо неефективних, або злочинних дій поліцейських.
Ще однією суттєвою розбіжністю з коаліційною угодою, яка може виникнути внаслідок прийняття законопроекту №2822, є збереження політичного впливу керівництва держави на правоохоронні органи, зокрема через процедуру призначення керівника Національної поліції та його безпосередніх підлеглих. Конкурсний відбір і залучення до цього процесу громадськості не передбачено взагалі.
Підлягають критиці окремі норми законопроекту «Про національну поліцію», які стосуються створення та функціонування поліцейських комісій. По аналогії з вищенаведеним, тільки обласні та Київська міська рада буде визначати представників від громадськості в ці комісії. Тому думка людей на містах буде фактично проігнорована. Процедура відклику з поліцейських комісій представників громадськості, які не виконують справно свої функції не передбачена. Тому їх легко буде підкупити щоб ухвалювати неправомірні рішення.
Все вищезазначене дасть усуває громадськість від контролю за ефективністю поліцейської діяльності і залишає поліцію вкрай заполітизованим органом."
Від себе додам невеликий, але важливий коментар. Схоже, що урядовий законопроект просувають з грубим, одним із найгрубіших порушень регламенту, яке тільки можна уявити. Реєструвати законопроект 2822 секретаріат ВР не мав права, оскільки законопроект на цю ж тему було зареєстровано більш ніж 3 місяці тому. Стаття 100 Регламенту передбачає 14-денний термін на реєстрацію альтернативних законопроектів. Якщо це дійсно трапиться, можна остаточно вважати Верховну раду цирком, а Український парламентаризм - дохлим.
Ответить

Shumaher фотография Shumaher 15 мая 2015

Луценко красава. Оказывается, что в Коалиционном соглашении было отдельным пунктом прописано, что полиция станет муниципальной! Это же принципиальный политический вопрос! :D
Ответить

VVS фотография VVS 18 мая 2015

Проект закону Про національну поліцію: http://w1.c1.rada.go..._1?pf3511=55082

10 причин зупинки ТЗ, можливість засунення пики до салону та багажника авто и т.д....
Ответить

Shumaher фотография Shumaher 20 мая 2015

10 причин прочитал, не нашел чего-либо криминального в них. :popcorm1:
Ответить

Гость_vad160568_* 20 мая 2015

Просмотр сообщенияVVS (18 мая 2015 - 16:11) писал:

Проект закону Про національну поліцію: http://w1.c1.rada.go..._1?pf3511=55082

10 причин зупинки ТЗ, можливість засунення пики до салону та багажника авто и т.д....

2. Проникнення поліцейського до житла чи іншого володіння особи не обмежує її права користуватися власним майном.
===================================================================================================
Стеклышко приподняли и по газам.
Ответить

Shumaher фотография Shumaher 20 мая 2015

Просмотр сообщенияvad160568 (20 мая 2015 - 15:01) писал:

Стеклышко приподняли и по газам.

... и на 15 лет за покушение на жизнь полицейского... :D
Ответить

Гость_vad160568_* 20 мая 2015

Просмотр сообщенияShumaher (20 мая 2015 - 15:38) писал:

Просмотр сообщенияvad160568 (20 мая 2015 - 15:01) писал:

Стеклышко приподняли и по газам.

... и на 15 лет за покушение на жизнь полицейского... :D

Пугаете? Статью назовете? :shok:
Ответить