←  Реєстрація транспортних засобів

Форум "За порядок на дорогах!"

»

Отримання дублікату ПВ

Hamstell фотография Hamstell 14 апр 2016

Допоможіть вирішити проблему.
ВПО з Луганська - мій колега, переїхав до Чернігова влітку 2014-го.
Посвідчення водія (радянського зразка) разом з екзаменаційною карткою залишилося в ЛНР.

Як з найменшими проблемами отримати дублікат?
Чув, що були зміни в законодавстві
Ответить

Юрыч фотография Юрыч 14 апр 2016

Останній раз отримував ПВ (були вкрадені всі документи) навчанням в школі водіїв і перездачею екзаменів.
Навчання не проходив, лише сплатив за їхній повний курс з двох причин:
- викладачі кожного разу тікали від мене - для них диво, якщо хтось приходить навчатись
- згодом злапав їхнього начальника ШВ і у бесідах зі мною з`ясувалось, що я маю занадто високий рівень підготовки і тому ніби не потребую проходження курсу навчання. Був включений у найближчу до екзаменів групу.
Ответить

VVS фотография VVS 14 апр 2016

Просмотр сообщенияHamstell (14 апреля 2016 - 14:32) писал:

Допоможіть вирішити проблему.
ВПО з Луганська - мій колега, переїхав до Чернігова влітку 2014-го.
Посвідчення водія (радянського зразка) разом з екзаменаційною карткою залишилося в ЛНР.

Як з найменшими проблемами отримати дублікат?
Чув, що були зміни в законодавстві

Мабуть на загальних підставах, через навчання та іспити... Адже нічим підтвердити, що ти той, як його, водій.

29. Про втрату посвідчення водія особа повідомляє сервісному центру МВС, а в разі його викрадення - територіальному органу Національної поліції.
Замість втраченого або викраденого посвідчення водія сервісний центр МВС після перевірки факту видачі раніше такого посвідчення водія особі, яка заявила про його втрату або викрадення, оформлює та видає нове посвідчення водія.
Сообщение отредактировал VVS: 14 апреля 2016 - 17:31
Ответить

gtc фотография gtc 14 апр 2016

Просмотр сообщенияVVS (14 апреля 2016 - 17:26) писал:

після перевірки факту видачі раніше такого посвідчення водія

Може у него хоть штраф какой был?..
Ответить

Hamstell фотография Hamstell 14 апр 2016

Просмотр сообщенияgtc (14 апреля 2016 - 19:21) писал:

Просмотр сообщенияVVS (14 апреля 2016 - 17:26) писал:

після перевірки факту видачі раніше такого посвідчення водія

Може у него хоть штраф какой был?..

Сумніваюсь.
Дуже порядний і законнослухняний :flagis-UA:
Ответить

Hamstell фотография Hamstell 14 апр 2016

Просмотр сообщенияVVS (14 апреля 2016 - 17:26) писал:


Замість втраченого або викраденого посвідчення водія сервісний центр МВС після перевірки факту видачі раніше такого посвідчення водія особі, яка заявила про його втрату або викрадення, оформлює та видає нове посвідчення водія.

Так всеукраїнська "база" існує, чи ні?
Ответить

Hamstell фотография Hamstell 14 апр 2016

Чув, що здавання іспитів відмінили, незалежно від причини втрати посвідчення.
У нас же вже не МРЕВ, а "сервісний центр" :smile:
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 14 апр 2016

Просмотр сообщенияHamstell (14 апреля 2016 - 19:29) писал:

Просмотр сообщенияVVS (14 апреля 2016 - 17:26) писал:


Замість втраченого або викраденого посвідчення водія сервісний центр МВС після перевірки факту видачі раніше такого посвідчення водія особі, яка заявила про його втрату або викрадення, оформлює та видає нове посвідчення водія.

Так всеукраїнська "база" існує, чи ні?

Не думаю.
Ответить

VVS фотография VVS 14 апр 2016

Просмотр сообщенияHamstell (14 апреля 2016 - 19:31) писал:

Чув, що здавання іспитів відмінили, незалежно від причини втрати посвідчення.
У нас же вже не МРЕВ, а "сервісний центр" :smile:

Земляче, то в чому проблема - звертайтеся до сервісу, хай відправляють запит до ОРЛО... А при "нерушимом" він де те посвідчення отримував?

Просмотр сообщенияgtc (14 апреля 2016 - 19:21) писал:

Може у него хоть штраф какой был?..


Для даного випадку - за підробку посвідчення водія, котре в результаті експертизи виявилося криштально достовірним? :1368:
Сообщение отредактировал VVS: 14 апреля 2016 - 19:43
Ответить

Hamstell фотография Hamstell 14 апр 2016

Інформація на сторінці РСЦ

Цитата

Що робити, якщо Ви втратили посвідчення водія?

Якщо Ви втратили посвідчення водія, Вам слід звернутись до будь-якого територіального сервісного центру МВС в Чернігівській області з наступними документами:
1. Паспорт;
2. Ідентифікаційний код;
3. Медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування відповідною категорією транспортних засобів;
4. Екзаменаційну картку водія (у разі наявності);
5. Одну фотокартку 3,5*4,5;
6. Квитанції про обов`язкові платежі.
Вартість за отримання дублікату при втраті посвідчення водія складає: 201 грн + комісії банку за послуги перерахування коштів

чи можна її сприймати, як офіційну?
Ответить

Hamstell фотография Hamstell 14 апр 2016

Просмотр сообщенияVVS (14 апреля 2016 - 19:36) писал:

Просмотр сообщенияHamstell (14 апреля 2016 - 19:31) писал:

Чув, що здавання іспитів відмінили, незалежно від причини втрати посвідчення.
У нас же вже не МРЕВ, а "сервісний центр" :smile:

Земляче, то в чому проблема - звертайтеся до сервісу, хай відправляють запит до ОРЛО... А при "нерушимом" він де те посвідчення отримував?

Хочу підготуватися, і передбачити всі можливі варіанти
Ответить

VVS фотография VVS 14 апр 2016

Просмотр сообщенияHamstell (14 апреля 2016 - 19:41) писал:

Інформація на сторінці РСЦ

Цитата

Що робити, якщо Ви втратили посвідчення водія?

Якщо Ви втратили посвідчення водія, Вам слід звернутись до будь-якого територіального сервісного центру МВС в Чернігівській області з наступними документами:
1. Паспорт;
2. Ідентифікаційний код;
3. Медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування відповідною категорією транспортних засобів;
4. Екзаменаційну картку водія (у разі наявності);
5. Одну фотокартку 3,5*4,5;
6. Квитанції про обов`язкові платежі.
Вартість за отримання дублікату при втраті посвідчення водія складає: 201 грн + комісії банку за послуги перерахування коштів

чи можна її сприймати, як офіційну?


Цілком достовірна... Я думав, Ви вже давно це прогуглили, тим паче я Вам наводив вище, звісно що не від себе самого...

28. Обмін посвідчення водія проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи згідно з пунктом 25 цього Положення за умови подання:
паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус;
копії довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (у разі його відсутності у відповідних базах даних МВС) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
{Абзац третій пункту 28 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 905 від 09.11.2015}
посвідчення водія;
медичної довідки встановленого зразка;
{Абзац шостий пункту 28 виключено на підставі Постанови КМ № 88 від 11.02.2016}
{Пункт 28 в редакції Постанови КМ № 627 від 12.06.2013}

http://zakon3.rada.g...w/340-93-%D0%BF
Сообщение отредактировал VVS: 14 апреля 2016 - 19:46
Ответить

Hamstell фотография Hamstell 14 апр 2016

Просмотр сообщенияVVS (14 апреля 2016 - 19:44) писал:

Просмотр сообщенияHamstell (14 апреля 2016 - 19:41) писал:

Інформація на сторінці РСЦ

Цитата

Що робити, якщо Ви втратили посвідчення водія?

Якщо Ви втратили посвідчення водія, Вам слід звернутись до будь-якого територіального сервісного центру МВС в Чернігівській області з наступними документами:
1. Паспорт;
2. Ідентифікаційний код;
3. Медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування відповідною категорією транспортних засобів;
4. Екзаменаційну картку водія (у разі наявності);
5. Одну фотокартку 3,5*4,5;
6. Квитанції про обов`язкові платежі.
Вартість за отримання дублікату при втраті посвідчення водія складає: 201 грн + комісії банку за послуги перерахування коштів

чи можна її сприймати, як офіційну?


Цілком достовірна... Я думав, Ви вже давно це прогуглили, тим паче я Вам наводив вище, звісно що не від себе самого...

28. Обмін посвідчення водія проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи згідно з пунктом 25 цього Положення за умови подання:
паспорта громадянина України або документа, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус;
копії довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (у разі його відсутності у відповідних базах даних МВС) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
{Абзац третій пункту 28 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 905 від 09.11.2015}
посвідчення водія;
медичної довідки встановленого зразка;
{Абзац шостий пункту 28 виключено на підставі Постанови КМ № 88 від 11.02.2016}
{Пункт 28 в редакції Постанови КМ № 627 від 12.06.2013}

http://zakon3.rada.g...w/340-93-%D0%BF

На жаль, це трохи не та ситуація
Ответить

VVS фотография VVS 14 апр 2016

Просмотр сообщенияHamstell (14 апреля 2016 - 19:49) писал:

На жаль, це трохи не та ситуація


Всі прийнятні ситуації, щодо яких можливий обмін, а також отримання - в ньому, іншого поки нема. Тому виходьте саме з цього доку стосовно Вашого випадку. В лоб не лізьте, спробуйте прокосультуватись спочатку. Якщо нема до кого звертатись, можу спробувати отримати консультацію в місцевих. Якщо так - в приват.
Сообщение отредактировал VVS: 14 апреля 2016 - 19:55
Ответить

Hamstell фотография Hamstell 14 апр 2016

Просмотр сообщенияVVS (14 апреля 2016 - 19:55) писал:

В лоб не лізьте, спробуйте прокосультуватись спочатку.

ото ж. не хочу наламати дров

Просмотр сообщенияVVS (14 апреля 2016 - 19:55) писал:

Якщо нема до кого звертатись, можу спробувати отримати консультацію в місцевих. Якщо так - в приват.

Дякую, земляче.
Поки спробуємо самі
Ответить