Перейти к содержимому


Юлина правда



Сообщений в теме: 482

#1 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 07 июня 2016 - 12:16

Тема создана не мной. а отделением постов из другой темы
Название теме придумал не я.


=====================


Просмотр сообщенияЖигуліст (07 июня 2016 - 11:49) писал:


Ага, нужен только аккаунт в гугле. Ясно-понятно, т.е. это "мнение всего мира"!

Сообщение отредактировал gtc: 11 сентября 2016 - 21:04


#2 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 23 июня 2016 - 15:29

Богдан Карпенко
20 год ·


09.06: Президентский рейтинг Тимошенко превысил 24%. Во втором туре лидер "Батькивщины" набрала бы больше, чем Порошенко - КМИС
22.06: Украинцы стали лучше относиться к России. 42% украинцев хорошо относится к России - КМИС ----------------------------------------------------------------------------------

Медведчук і Юля через "соціологів" продовжують пробувати створити штучну реальність в країні. Працюють не покладаючи рук. Так і сунуть свої примирення з агресором зі всіх сторін
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#3 gtc

  • ПМЖЛьвов

Отправлено 27 июня 2016 - 13:58

Просмотр сообщенияЖигуліст (23 июня 2016 - 15:29) писал:

Юля через "соціологів" продовжують пробувати створити штучну реальність в країні. Працюють не покладаючи рук

Таки да. Наблюдал лично...
Не Юлю, а работу социологов.

#4 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 27 июня 2016 - 14:14

Біда України полягає у відсутності національного Лідера
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#5 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 27 июня 2016 - 14:15

Просмотр сообщенияHamstell (27 июня 2016 - 14:14) писал:

Біда України полягає у відсутності національного Лідера

Не згоден.
Біда України - це очікування, коли прийде Лідер, і все зробить.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#6 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 27 июня 2016 - 14:31

Робити ми можемо і самі - Майдан це довів.
Я мав на увазі не Царя, а, якщо хочете, вожака, який може згуртувати, об'єднати, озвучити цілі і шляхи їх досягнення, заручившись підтримкою значної частини свідомого населення
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#7 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 27 июня 2016 - 15:12

Просмотр сообщенияHamstell (27 июня 2016 - 14:31) писал:

Робити ми можемо і самі - Майдан це довів.
Я мав на увазі не Царя, а, якщо хочете, вожака, який може згуртувати, об'єднати, озвучити цілі і шляхи їх досягнення, заручившись підтримкою значної частини свідомого населення

Я вважаю, що об'єднувати повинна Ідея.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#8 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 27 июня 2016 - 15:15

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 июня 2016 - 15:12) писал:

Просмотр сообщенияHamstell (27 июня 2016 - 14:31) писал:

Робити ми можемо і самі - Майдан це довів.
Я мав на увазі не Царя, а, якщо хочете, вожака, який може згуртувати, об'єднати, озвучити цілі і шляхи їх досягнення, заручившись підтримкою значної частини свідомого населення

Я вважаю, що об'єднувати повинна Ідея.

Абсолютно згоден.
Але її, як мінімум, повинен хтось озвучити
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#9 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 27 июня 2016 - 15:17

Просмотр сообщенияHamstell (27 июня 2016 - 15:15) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 июня 2016 - 15:12) писал:

Просмотр сообщенияHamstell (27 июня 2016 - 14:31) писал:

Робити ми можемо і самі - Майдан це довів.
Я мав на увазі не Царя, а, якщо хочете, вожака, який може згуртувати, об'єднати, озвучити цілі і шляхи їх досягнення, заручившись підтримкою значної частини свідомого населення

Я вважаю, що об'єднувати повинна Ідея.

Абсолютно згоден.
Але її, як мінімум, повинен хтось озвучити

Спочатку її треба сформулювати.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#10 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 27 июня 2016 - 15:20

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 июня 2016 - 15:17) писал:

Просмотр сообщенияHamstell (27 июня 2016 - 15:15) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 июня 2016 - 15:12) писал:

Просмотр сообщенияHamstell (27 июня 2016 - 14:31) писал:

Робити ми можемо і самі - Майдан це довів.
Я мав на увазі не Царя, а, якщо хочете, вожака, який може згуртувати, об'єднати, озвучити цілі і шляхи їх досягнення, заручившись підтримкою значної частини свідомого населення

Я вважаю, що об'єднувати повинна Ідея.

Абсолютно згоден.
Але її, як мінімум, повинен хтось озвучити

Спочатку її треба сформулювати.

Теж вірно.
А хіба лідер нації не для цього потрібен?
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#11 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 27 июня 2016 - 15:45

Просмотр сообщенияHamstell (27 июня 2016 - 15:20) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 июня 2016 - 15:17) писал:

Просмотр сообщенияHamstell (27 июня 2016 - 15:15) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 июня 2016 - 15:12) писал:

Просмотр сообщенияHamstell (27 июня 2016 - 14:31) писал:

Робити ми можемо і самі - Майдан це довів.
Я мав на увазі не Царя, а, якщо хочете, вожака, який може згуртувати, об'єднати, озвучити цілі і шляхи їх досягнення, заручившись підтримкою значної частини свідомого населення

Я вважаю, що об'єднувати повинна Ідея.

Абсолютно згоден.
Але її, як мінімум, повинен хтось озвучити

Спочатку її треба сформулювати.

Теж вірно.
А хіба лідер нації не для цього потрібен?

Лесь Подерв'янський вже сформудював Національну Ідею Поточного Моменту. Але на Лідера Нації не дотягує.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#12 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 05 июля 2016 - 23:50

Ростислав Милорадов
1 год. ·

Цитата

Semen Kabakaev

Долго думал что нас ожидает от новых тарифов. Выслушал мнения всех фракций и понял, что фарс идет со всех сторон.
Давайте разберемся, Гройсман выходит после встречи с Ляшко и т.п и говорит: Нужно повышать тарифы, ибо трубы придут в негодность через 5 лет, в 90% случаев по всей стране. Нужно чтобы наши люди жили с нормальными условиями, другого пути нет. Вся оппозиция спекулирует на этом.
В этом он прав. Уровень удобств нужно повышать, ставить счетчики, чтобы тепло не уходило в форточки, менять ЖКХ и т.д
Выходит Ляшко и Тимошенко:
Это обворовывание населения, мы будем блокировать трибуну, пока эта вакханалия не прекратится. Люди этой осенью РАДУ вынесут на вилах, ибо платить нечем. Они правы, у большинства населения уровень доходов не соответствует тем тарифам которые дали, субсидии это спекуляция которую нужно отменять и уже давно.
Правы обе стороны, вопрос в том, что каждый пытается выиграть политические дивиденды.
Мне многие в пример ставят Польшу, посмотри мол, что там было в 90х годах, тарифы взлетели выше крыши. Они правы, только мало кто упоминает, что после того как в Польше повысили тарифы и люди взвыли, в течении полу года, уровень зарплат у поляков стал как в Европе.
Они предоставили комфортные условия для инвесторов и дали свободный проход для бизнеса, всячески стимулируя его и развивая. Заехали всевозможные заводы и фабрики, начиная от производства машин и заканчивая производством пластиковых бутылок. Количество рабочих мест выросло, соответственно и зарплата.
Мы же сейчас видим в Украине повышение тарифов ради благого дела, но о населении не думают. Оппозиция всячески спекулирует, но решения не предлагает, видимо ищет свои дивиденды.
Нам остается учиться держать власть под контролем, многие устали и думают, что это бесполезно. Но пока мы будем так мыслить, жить мы будем в говне.
P.S. Украина, не будь Зимбабве, будь Польшей!

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#13 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 06 июля 2016 - 11:15

Iirina Pugachova Почему Юля и ее воспитанник гей не согласны войти в рабочую группу и не изучить обоснованность повышения тарифов. И чтоткасается тарифов и субсидий. Моя мама платит за коммунальные все абсолютно всего около 40 грн в зимний сезон. Сейчас 25-27 грн за свет, воду и газ. Невестка моей подруги, мололая девушка с ребенком платит за двушку до 40 грн. Люди, у кого низкая з/п идитие и оформляйте субсидии. Эта практика существует и в ЕС. Везде доплачивают нуждающимся. Я живу в дорогом новострое и мне субсилия не положена, у бухгалтера нашего ОСМД я спросила интереса ради много ли у нас льготников . И удивилась более 30% в нашем дорогом доме оформили субсиди. Нужно поднимать экономику , дать развитие бищнесу, а не снижать ренту для газодобывающих компаний мужа Юлии Тимошенко, чего она так добивается. Потому это чистой воды дешевый популизм для сектантов юли и вышиваты ляшка
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#14 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 06 июля 2016 - 11:59

Олег Пономарь
Почему кремлевские фракции блокируют работу Рады?
Причины три и все они равнозначно- важные для них.
1. Максимум - добиться досрочных выборов. Ибо то, как начала работать государственная машина с формированием нового Кабмина и назначением нового Генпрокурора, с агрессивными (в самом хорошем смысле слова) СБУ, МВД и НАБУ - это то, что нужно Украине и союзникам и смерть московской колонны и московской политики в Украине.
2. Сорвать получение транша МВФ. Ибо до ухода на летние каникулы Рада должна принять несколько законов для МВФ. И в Москве справедливо считают, что это (новый транш) будет большой победой Украины и Запада в Украине.
3. Предотвратить дальнейшие аресты коррупционеров, московских консерв и их спонсоров.
И, если сюда добавить то, что после Варшавского Саммита геополитически политика России в Украине не будет стоить и гроша, то на лицо явная паника в Москве и явный приказ своим украинским подопечным идти Ва-Банк.
Или пан или пропал?
Я, конечно, ставлю на - пропал.

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#15 Гость_skos_*

  • Гости

Отправлено 06 июля 2016 - 15:32

Ух, как вы все Юльку боитесь. Аж трусит вас. Хоть кто-то прижучит нынешних идиотов.

#16 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 06 июля 2016 - 15:58

Просмотр сообщенияskos (06 июля 2016 - 15:32) писал:

Ух, как вы все Юльку боитесь. Аж трусит вас. Хоть кто-то прижучит нынешних идиотов.

Обратите внимание на последние кадры в этом фрагменте.
Скрытый текст

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#17 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 06 июля 2016 - 17:32

Vadym Denysenko
9 год. ·

Справа Онищенко і Тимошенко. Що залишається за кадром

Схема крадіжок грошей компаніями Онищенка (у версії генпрокуратури і НАБУ) наглядно показує – існування трьох різних цін на газ було головним джерелом корупції. Поверення такої схеми – наріжний камінь газової політики Тимошенко і Ляшка


Суть цієї схеми дуже проста: компанія Онищенка, отримує газ від компнії, яка має спільний видобуток з Укргазвидобуванням по ціні трохи більше двох тисяч грн, а потім перепродує його через ряд фіктивних прокладок по ціні більше ніж шість з половиною тисяч гривень. Маржа – чотири тисячі осідала в кишені цього бізнесмена.

До останнього часу у нас існувало три різних ціни на газ. При чому ціна державного Укргазвидобування складала менше двох тисяч, а сусідній приватник продавав газ по шість з половиною тисяч грн. Схема перепродажу дешевого державного газу приватними компаніями, які вели спільну діяльність з Укргазвидобуванням (основна маса договорів підписана з 2008 по 2013 рр.) була основою збагачення 10-12 сімейств.

Нинішня пропозиція Тимошенко і Ляшка повернутися до дешевого газу державного видобутку, при ринковій ціні для всіх інших – це не лише соціальний захист бідних. Це умисне чи неумисне, але лобіювання саме цієї схеми.

Втеча Онищенка залишить без відповіді головне питання цієї справи – чи справді він фінансував Тимошенко. Сам він, на пряме питання про гроші сказав, що “Політика – це брудна справа”. Власне, він щиро впевненний що його кинули і кинула саме Тимошенко.

Але давайте повернемося до газових аргументів Тимошенко. Всю її позицію можна звести до кількох пунктів.

1. Газ для приватників має йти за комерційною ціною (близько 7 тисяч грн). Тобто тут Тимошенко виступає ринковиком і говорить про ринкове ціноутворення.

2. Для зниження ціни на газ потрібно зменшити ренту на газ до 29% (зараз 50%). Тимошенко умисно перекручує факти, бо відповідний закон уже прийнятий і з 1 січня 2017 року рента буде 29%. Зараз не можна зменшити її, бо надходження до неї закладені в бюджеті. Про те, що автором і ідеологом високої ренти була саме Тимошенко, зараз Юлія Володимирівна пробує не згадувати.

3. Газ для населення має бути не дорожчим ніж у Казахстані, тобто приблизно 82 долари за тисячу кубометрів. Чому взятий Казахстан ніхто не знає, очевидно тому, що там ціна для населення менша ніж в Росії. Але Тимошенко умисно перекручує ситуацію: головні витрати добувних кампаній – це не сам видобуток, а розвідка і буріння. Казахстан має одні з найбільших у світі розвіданих покладів газу і нафти. Окрім того, Казахстан давно і успішно залучив і залучає найновітніші технології. І головне собівартість їхнього газу нижча за українську.

4. Цифра 82 долари за тисячу кубів для населення, яку пропонує Тимошенко – це міфологічна цифра. Якщо відняти 50 відсотків рентних платежів, зарплати і податки, а також додати транспортування виходить, що державна компанія має віддавати газ по ціні 18-20 доларів. Така ціна востаннє на світових ринках фіксувалася наприкінці 80-х рр. 20 століття. Простіше кажучи, ця ціна доб’є наш видобуток, бо грошей на розвідку нових родовищ, не кажучи вже про нові технології просто не буде. Чи знає про це Тимошенко? Звичайно знає.

5. Для розуміння злочинної системи різних цін на газ треба запам’ятати дві цифри. В 2014 році дотація Нафтогазу (на здешевлення газу) склала майже 115 млрд грн. Цього року на всі субсидії буде потрачено 35 млрд грн (Нафтогаз не отримав нічого з держбюджета). При цьому платіжна дисципліна особливо не впала. Таким чином можна чітко говорити, що за умови різних цін на газ крадіжка складала приблизно 85 мільярдів.

6. Всі згадки про російський контракт з Путіним страшенно дратують Тимошенко. Зараз, вперше за останні два роки росіяни запропонували ціну нижчу ніж в Європі і ряд політиків почали активно про це говорити. Але потрібно наголосити на двох маленьких деталях: росіяни дають газ, за умови, що ми оплатимо 800 млн доларів, які ніби-то спожили ЛДНР і плюс просять передоплату 3 млрд. Ми можемо заплатити ці гроші, але є одна єдина проблема – ми не знаємо, чи росіяни прокачають нам цей газ.

Від сьогодні Тимошенко починає активну фазу “боротьби за тарифи”. Якщо Рада погодиться на створення тимчасової слідчої комісії – Тимошенко захоче, щоб саме вона її очолила. Якщо їй не дадуть очолити вона продовжить говорити про олігархат і узурпацію влади. Тимошенко хоче виборів. І тарифи – це лише розмінна монета. Максимум, що вона може зробити – це понизити тариф на 5-10 відсотків. Більше просто фізично неможливо.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#18 Гость_Тымнеро_*

  • Гости

Отправлено 06 июля 2016 - 17:56

Просмотр сообщенияskos (06 июля 2016 - 15:32) писал:

Ух, как вы все Юльку боитесь. Аж трусит вас. Хоть кто-то прижучит нынешних идиотов.

Никто никого не боится ... Все свои люди . Идет фарс на население , не более того.

#19 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 07 июля 2016 - 13:18

Igor Chepugov до Винничане
5 год ·
Из моей переписки

«вчера утром в принудительном порядке винницких комуннальщиков посадили в автобусы и отправили на Киев под видом митингующих, там к ним вышел Вова и разиграли очередной спектакль, что, мол, Вова (В. Гройсман) вышел к народу и порешал все вопросы, цирк»


— я могу дать Вашу цитату без ссылки на Вас?

«да, это подлинная информация, зять моего содрудника работает в тепломережах, их вчера утром посадили в автобус и отправили на Киев на митинг, отказаться было невозможно, грозят увольнением»

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2016/07/6/7113875/
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#20 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 07 июля 2016 - 23:13

http://oleg-leusenko...om/4871704.html

"Жодна кремлівська консерва, жоден путінський аватар не прийде більше керувати українською державою", - підкреслив Перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук, виступаючи з парламентської трибуни.

"Неможливо захищати українську державу від російського агресора особі, яка свого часу підписала з Хуйлом контракт на поставки газу за ціною, яка стала найвищою в історії України. Неможливо поважати людину, яка нібито піклується про українських солдат, але свого часу сприяла тому, щоб Хуйло здійснював агресію проти дружньої нам Грузії", - наголосив народний депутат.

Изображение
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...