←  ПДР для всіх

Форум "За порядок на дорогах!"

»

Черговість проїзду.

Опрос: Черговість проїзду. (10 пользователей проголосовало)

Оберіть послідовність проїзду даного перехрестя

  1. Синій автомобіль, жовтий автомобіль (8 голосов [80.00%])

    Процент голосов: 80.00%

  2. Жовтий автомобіль, синій автомобіль (0 голосов [0.00%])

    Процент голосов: 0.00%

  3. Синій і жовтий одночасно (2 голосов [20.00%])

    Процент голосов: 20.00%

Хто буде автором ДТП, якщо синій автомобіль продовжить рух на 3 години, а жовтий - на 12 годин?

  1. Синій автомобіль (2 голосов [20.00%])

    Процент голосов: 20.00%

  2. Жовтий автомобіль (7 голосов [70.00%])

    Процент голосов: 70.00%

  3. Синій і жовтий одночасно (0 голосов [0.00%])

    Процент голосов: 0.00%

  4. Потрібні матеріали ДТП (1 голосов [10.00%])

    Процент голосов: 10.00%

Хто буде автором ДТП, якщо синій і жовтий автомобілі продовжать рух на 3 години?

  1. Синій автомобіль (2 голосов [20.00%])

    Процент голосов: 20.00%

  2. Жовтий автомобіль (7 голосов [70.00%])

    Процент голосов: 70.00%

  3. Синій і жовтий одночасно (0 голосов [0.00%])

    Процент голосов: 0.00%

  4. Потрібні матеріали ДТП (1 голосов [10.00%])

    Процент голосов: 10.00%

Голосовать Гости не могут голосовать

Жигуліст фотография Жигуліст 11 янв 2017

Просмотр сообщенияYaAA (11 января 2017 - 11:10) писал:

А фура знач повинна стояти :D :facepalm:

Фура не може рухатись на головну дорогу із швидкістю, коли повітряна подушка може здути з дороги того, хто на ній перебуває.
Уявляю, як буде здувати пішоходів. :D
Ответить

VVS фотография VVS 11 янв 2017

Когда я выйду на пенсию, то абсолютно ничего не буду делать. Первые месяцы просто буду сидеть в кресле-качалке.— А потом? — А потом начну раскачиваться... ©

Будь ласка, опишіть свої дії у випадку, коли за синім нескінчений потік авто без ніяких показчиків поворотів?
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 11 янв 2017

Просмотр сообщенияVVS (11 января 2017 - 12:16) писал:

Будь ласка, опишіть свої дії у випадку, коли за синім нескінчений потік авто без ніяких показчиків поворотів?

дати дорогу - вимога до учасника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати будь-яких маневрів (за винятком вимоги звільнити займану смугу руху), якщо це може примусити інших учасників дорожнього руху, які мають перевагу, змінити напрямок руху або швидкість;
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 11 янв 2017

На щастя, я не один так думаю.
Машини, яким треба було виїхати з прилеглої території, розпочали рух тільки після того, як впевнились, що не стануть мені перешкодою.


https://youtu.be/8sEipbQQrBM
Ответить

VVS фотография VVS 11 янв 2017

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 12:22) писал:

Просмотр сообщенияVVS (11 января 2017 - 12:16) писал:

Будь ласка, опишіть свої дії у випадку, коли за синім нескінчений потік авто без ніяких показчиків поворотів?

дати дорогу - вимога до учасника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати будь-яких маневрів (за винятком вимоги звільнити займану смугу руху), якщо це може примусити інших учасників дорожнього руху, які мають перевагу, змінити напрямок руху або швидкість;

Зрозуміло.
Навіщо Ви беретесь трактувати якісь положення ПДР, якщо зовсім не розумієте найпростіших питань? Адже я просив описати Ваші дії в зазначеній ситуації, а не надавати цитату з ПДР, котру Ви не намагаєтесь (гріх сказати - не спроможні) другий день поспіль дочитати до кінця????
Сообщение отредактировал VVS: 11 января 2017 - 12:38
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 11 янв 2017

Просмотр сообщенияVVS (11 января 2017 - 12:28) писал:

Адже я просив описати Ваші дії в зазначеній ситуації,

На ютубі Вас забанено?
Моїх дій не видно?

Просмотр сообщенияЖигуліст (09 января 2017 - 19:10) писал:

Впевнився, що машина з головної дороги з'їздить із неї. Тільки після цього розпочав рух.

Сообщение отредактировал Жигуліст: 11 января 2017 - 13:24
Ответить

Гость_skos_* 11 янв 2017

Не пойму даже о чем речь. Желтому можно ехать перед синим? Пошел за очередной порцией попкорна.
P.S. Такие темы нужно запрещать сразу же, дабы ни у кого не возникало даже сомнений о движении желтого. Прочитает ее кто-то недопонимающий и начнет ехать...
Сообщение отредактировал skos: 11 января 2017 - 13:02
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 11 янв 2017

Просмотр сообщенияskos (11 января 2017 - 12:59) писал:

Не пойму даже о чем речь. Желтому можно ехать перед синим? Пошел за очередной порцией попкорна.

Перепрошую, як Ви відповіли на перше запитання?

Цитата

P.S. Такие темы нужно запрещать сразу же, дабы ни у кого не возникало даже сомнений о движении желтого. Прочитает ее кто-то недопонимающий и начнет ехать...

Для котіков є інші розділи. Навіть забагато.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 11 янв 2017

Просмотр сообщенияskos (11 января 2017 - 12:59) писал:

Не пойму даже о чем речь. Желтому можно ехать перед синим? Пошел за очередной порцией попкорна.

Просмотр сообщенияYaAA (11 января 2017 - 09:04) писал:

Эт Вы на кого намекаете? Таких на форуме нет. А вот прихильники безпечного проїзду, в том числе и одночасного - есть, поскоку это не противоречит ПДД...
Ответить

Гость_skos_* 11 янв 2017

Да не отвечал я. Я читал ПДД.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 11 янв 2017

Просмотр сообщенияskos (11 января 2017 - 13:09) писал:

Да не отвечал я. Я читал ПДД.
Вже прочитали? І до якої думки схиляєтесь?
Ответить

Гость_vad160568_* 11 янв 2017

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 11:04) писал:

Отже, Автором ДТП буде жовтий автомобіль.
Тому що він не надав перевагу тому, хто мав пріоритет в проїзді перехрестя.
Ще раз кажу - не важливо, чи:
- порушив ПДР синій, не скориставшись лівим покажчиком поворотів;
- чи синій знав, що не працює покажчик, і сигналізував рукою, а жовтий в темряві цього не помітив;
- чи синій не знав, що розбитий льодянкою (або перегоріла лампа) покажчик не працює,
в любому випадку, жовтий не повинен стати перешкодою для руху того, хто має пріоритет.

А винуватцем ДТП буде той, хто мав змогу уникнути, а не вжив заходів для цього.

9.2 Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:
б) перед перестроюванням, поворотом або розворотом.
122 ч. 2 ...порушення правил ... користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку...
тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 50 штрафних балів.
122 ч.4 Порушення, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки, а саме: примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян, -
тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.
31.4.3. Зовнішні світлові прилади:
а) кількість, тип, колір, розміщення і режим роботи зовнішніх світлових приладів не відповідають вимогам конструкції транспортного засобу;
31.5. У разі виникнення в дорозі несправностей, зазначених у пункті 31.4 цих Правил, водій повинен вжити заходів для їх усунення, а якщо це зробити неможливо - рухатися якомога коротшим шляхом до місця стоянки або ремонту, дотримуючись запобіжних заходів з виконанням вимог пунктів 9.9 і 9.11 цих Правил.
9.9. Аварійна світлова сигналізація повинна бути ввімкнена:
в) на механічному транспортному засобі, що рухається з технічними несправностями, якщо такий рух не заборонено цими Правилами;
9.11. Якщо транспортний засіб не обладнано аварійною світловою сигналізацією або вона несправна, треба встановити знак аварійної зупинки або миготливий червоний ліхтар:
а) ззаду на транспортному засобі, зазначеному в пункті 9.9 ("в", "г", "ґ") цих Правил;

2.3б) бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну, стежити за правильністю розміщення та кріплення вантажу, технічним станом транспортного засобу і не відволікатися від керування цим засобом у дорозі;
10.1. Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

Ст.124 Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, -

тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 11 янв 2017

Просмотр сообщенияvad160568 (11 января 2017 - 13:30) писал:

Невиконання ПДР одним учасником не дає індульгенції на їх порушення іншому.

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 11:04) писал:

Отже, Автором ДТП буде жовтий автомобіль.
Тому що він не надав перевагу тому, хто мав пріоритет в проїзді перехрестя.
Ще раз кажу - не важливо, чи:
- порушив ПДР синій, не скориставшись лівим покажчиком поворотів;
- чи синій знав, що не працює покажчик, і сигналізував рукою, а жовтий в темряві цього не помітив;
- чи синій не знав, що розбитий льодянкою (або перегоріла лампа) покажчик не працює,
в любому випадку, жовтий не повинен стати перешкодою для руху того, хто має пріоритет.

А винуватцем ДТП буде той, хто мав змогу уникнути, а не вжив заходів для цього.
Ответить

VVS фотография VVS 11 янв 2017

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 12:51) писал:

Просмотр сообщенияVVS (11 января 2017 - 12:28) писал:

Адже я просив описати Ваші дії в зазначеній ситуації,

На ютубі Вас забанено?
Моїх дій не видно?
Скрытый текст
Впевнився, що машина з головної дороги з'їздить із неї. Тільки після цього розпочав рух.


Очнулся пациент после операции. Везут куда-то его на каталке. — Куда вы меня везете? — В морг. — Но ведь я же еще не умер? — Больной! Не занимайтесь самолечением! Доктор сказал: «В морг!», значит — в морг! ©

Не видно нескінченного потоку ТЗ з боку головної дороги. Де саме і як довго Ви будете впевнюватися?
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 11 янв 2017

Просмотр сообщенияVVS (11 января 2017 - 13:39) писал:

Не видно нескінченного потоку ТЗ з боку головної дороги. Де саме і як довго Ви будете впевнюватися?

Перед перехрещенням проїзних частин. Не буду розпочинати рух, доки не впевнюсь, що я не стану перешкодою для руху того, хто має пріоритет.
Ответить

VVS фотография VVS 11 янв 2017

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 13:42) писал:

Просмотр сообщенияVVS (11 января 2017 - 13:39) писал:

Не видно нескінченного потоку ТЗ з боку головної дороги. Де саме і як довго Ви будете впевнюватися?

Перед перехрещенням проїзних частин. Не буду розпочинати рух, доки не впевнюсь, що я не стану перешкодою для руху того, хто має пріоритет.

Боже ж мій, як довго приходиться іноді чекати відповідь на елементарне питання...
Дуже добре, стійте тільки частіше, може хтось ззаду, кому доведеться стояти теж, одного разу не витримає...
Ответить

Виктор фотография Виктор 11 янв 2017

Не понимаю суть вопроса. Синий автомобиль находится на главной дороге. От сюда и все вытекающие. У него при любом расскладе полное преимущество.
Ответить

Гость_vad160568_* 11 янв 2017

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 13:37) писал:

Невиконання ПДР одним учасником не дає індульгенції на їх порушення іншому.

9.1. Попереджувальними сигналами є:
а) сигнали, що подаються світловими покажчиками повороту або рукою;
9.2. Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:
б) перед перестроюванням, поворотом або розворотом.
9.4. Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не менш як за 50-100 м у населених пунктах і за 150-200 м поза ними, і припиняти негайно після його закінчення (подавання сигналу рукою слід закінчити безпосередньо перед початком виконання маневру). Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.
Подавання попереджувального сигналу не дає водієві переваги і не звільняє його від вжиття запобіжних заходів.
================================================================================================
1.4. Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ці Правила.
Ответить

VVS фотография VVS 11 янв 2017

Просмотр сообщенияvad160568 (11 января 2017 - 14:07) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 13:37) писал:

Невиконання ПДР одним учасником не дає індульгенції на їх порушення іншому.

9.1. Попереджувальними сигналами є:
а) сигнали, що подаються світловими покажчиками повороту або рукою;
9.2. Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:
б) перед перестроюванням, поворотом або розворотом.
9.4. Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не менш як за 50-100 м у населених пунктах і за 150-200 м поза ними, і припиняти негайно після його закінчення (подавання сигналу рукою слід закінчити безпосередньо перед початком виконання маневру). Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.
Подавання попереджувального сигналу не дає водієві переваги і не звільняє його від вжиття запобіжних заходів.
================================================================================================
1.4. Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ці Правила.

Ви, мабуть не читали терміну "дати дорогу", що оце так, як обухом по голові, кидаєтесь таким цітуванням...
Ответить

Гость_vad160568_* 11 янв 2017

Просмотр сообщенияVVS (11 января 2017 - 14:20) писал:

Ви, мабуть не читали терміну "дати дорогу", що оце так, як обухом по голові, кидаєтесь таким цітуванням...

Звісно читав, але у логічній послідовності вимога дати дорогу виникає дещо пізніше. :hi:
Сообщение отредактировал vad160568: 11 января 2017 - 14:46
Ответить