Перейти к содержимому


Дублюючий світлофор без стоп-лінії.


Сообщений в теме: 4

#1 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 21 июля 2017 - 09:59

Спочатку відео.


Ніколи не задумувався, доки не трапилось... :facepalm:
Я виїжджав з 3-х годин, коли мені загорівся зелений. Повернув праворуч. Перед ПП зупинився БЧЖ (їхав по маршруту з відео), який встиг проїхати перехрестя на свій зелений, а потім зупинився на червоний (у другій смузі). Я проїхав по правій смузі без зупинки, вважаючи цей другий світлофор дублюючим, а стоп-лінії перед ним не було. Тому я можу продовжувати рух, не зважаючи на сигнал світлофора при виїзді з перехрестя.
Проїхав, ... і задумався - хто з нас неправий, я чи БЧЖ? Якби це був світлофор, який регулює пішоходний переход, то перед ним мала б бути стоп-лінія.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#2 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 21 июля 2017 - 10:01

16.8. Водій, який виїхав на перехрещення проїзних частин згідно із сигналом світлофора, що дозволяє рух, повинен виїхати у наміченому напрямку незалежно від сигналів світлофора на виїзді. Проте, якщо на перехрестях перед світлофорами на шляху руху водія є дорожня розмітка 1.12 (стоп-лінія) (див. додаток 2) або дорожній знак 5.62 (див. додаток 1), він повинен керуватися сигналами кожного світлофора.
ИзображениеИзображение
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#3 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 21 июля 2017 - 10:05

Якби на ПП були б пішоходи, авжеж я б пропустив їх.

Цитата

16.2. На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, які рухаються прямо в попутному напрямку.

Але пішоходів не було.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#4 Гость_Gesha_*

  • Гости

Отправлено 21 июля 2017 - 10:18

Похоже, на обычный дублирующий, пропустил пешеходов и поехал. Там для пешеходов свой светофор, если я правильно разглядел в таком разрешении.
Имхую БЧЖ таки затупил, если там пешеходов не было...

#5 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 21 июля 2017 - 10:20

Просмотр сообщенияGesha (21 июля 2017 - 10:18) писал:

Там для пешеходов свой светофор

Так. Пішохідні секції є на цьому (виїздному) світлофорі, і на 3-х годинах.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 2

0 пользователей, 2 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...