←  НОВИНИ АВТОПРАВА

Форум "За порядок на дорогах!"

»

Автоевросила - протестная акция в Киеве.

Жигуліст фотография Жигуліст 12 июл 2018

Просмотр сообщенияPAN (12 июля 2018 - 08:37) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (12 июля 2018 - 08:31) писал:

Різницю між тепленьким і мїякеньким відчуваєте? :smile:/>

Не потрібно ніяких порівнянь. Ви скажіть прямо- чи можете сказати побратимам Небесної сотні у очі, що потрібно було почекати кілька місяців й обрати нового президента на виборчих дільницях?

Це ви про бляхи?
Ответить

480 фотография 480 12 июл 2018


Просмотр сообщенияPAN (12 июля 2018 - 08:31) писал:

Все- рекомендую почитати Мізеса.

Просмотр сообщенияPAN (07 сентября 2017 - 21:28) писал:


Я можу сказати, що ті гроші`, які я заробляю зараз вже нічого не варті. Але якщо розвивати Вашу думку, то потрібно ввести драконівські тарифи на весь імпорт: від мобільних телефонів до продуктів харчування. Але подібні заходи зовсім не стимулюють економічне зростання.





Просмотр сообщенияPAN (12 июля 2018 - 08:31) писал:

Просмотр сообщения480 (12 июля 2018 - 08:09) писал:

Очевидно що дешеві авто сприятимуть швидкому відтоку валюти, через збільшення споживання пального, дефіцит валюти потягне збільшення курсу валют, які заходи пропонує та евросила щоб ненасрати іншій частині країни через високій курс??

Все-таки рекомендую почитати Мізеса.

Просмотр сообщенияPAN (07 сентября 2017 - 21:28) писал:


Просмотр сообщения480 (07 сентября 2017 - 15:29) писал:

І ще, уявімо дозволили ввозити авто взагалі без розтаможки скільки завгодно, і всі їх купили, але за гривні їх не продають то порахуйте скільки валюти вийшло з країни на ці авто і скільки виходитиме кожен місяць за бензин і за запчастини, я щось не бачу такіх валютних надходжень в країну тому питаю якій буде курс гривні до валют через пів року після прийняття вимог, чого будуть варті ті гроші що ви заробляєте зараз?


Я можу сказати, що ті гроші`, які я заробляю зараз вже нічого не варті. Але якщо розвивати Вашу думку, то потрібно ввести драконівські тарифи на весь імпорт: від мобільних телефонів до продуктів харчування. Але подібні заходи зовсім не стимулюють економічне зростання. Почитайте праці економістів австрійської школи, насамперед Мізеса та Хайека. Саме австрійська школа довела, що зниження податків та мит стимулює розвиток економіки. Що цікаво, нинішній уряд робить речі, абсолютно протилежні від принципів авторів австрійської економічної школи, особливо у сфері контролю над зарбітною платнею.


Давайте порівняємо мій мобільний і моє авто як вони вплинули на Україну
Авто 14000$+15600$ паливо за час експлуатації, з них щонайменше 30% забрала держава інше йде закордон кожен місяць, але є певний баланс на кожний виведений закордон долар до бюджету щось надходить.

Телефон 100$ більша частина закордон, але з послуг сталі прибутки які вже давно перевищили вартість телефону.

Авто Евронахерів заіхало за хабар по схемі, в бюджет не потрапило нічого, використовує паливо з якого частина грошей піде в бюджет але більша їх частина вийде закордон , користь від авто піде в карман власника, яка його користь для суспільства?

Тут або труси вдіньте або не кажіть Слава Україні
Ответить

PAN фотография PAN 12 июл 2018

Просмотр сообщения480 (12 июля 2018 - 15:49) писал:

Давайте порівняємо мій мобільний і моє авто як вони вплинули на Україну

Я Вам скажу, що ані Ваші телефон з автівкою, ані мої на Україну не вплинули ніяк (точніше той вплив прямує до 0).

Просмотр сообщения480 (12 июля 2018 - 15:49) писал:

Авто Евронахерів заіхало за хабар по схемі, в бюджет не потрапило нічого, використовує паливо з якого частина грошей піде в бюджет але більша їх частина вийде закордон , користь від авто піде в карман власника, яка його користь для суспільства?

Більше автівок- більше сумарний пробіг, більше пробіг- більше продано палива- більші надходження до дорожнього фонду. Більше автівок, більше пробігу- частіше потрібно купувати запчастини, частіше проводити ТО. Більше затребувані послуги виробників та продавців запчастин, автослюсарів. Відкривається більше СТО. Працівники СТо мають дохід та витрачають на репетироів для своїх дітей, купують каву та чай собі у майстерню та додому у сусіди, який (оскільки з'явився попит) вирішив відкрити невеличкий сімейний магазинчик з продажу чаю та кави і т.д. Отака теорія.
Сообщение отредактировал PAN: 12 июля 2018 - 17:28
Ответить

480 фотография 480 12 июл 2018



Просмотр сообщенияPAN (12 июля 2018 - 17:23) писал:

Я Вам скажу, що ані Ваші телефон з автівкою, ані мої на Україну не вплинули ніяк (точніше той вплив прямує до 0)

Це тема для іншого обговорення, тут це офтопік
....

Просмотр сообщенияPAN (12 июля 2018 - 17:23) писал:

Більше автівок- більше сумарний пробіг, більше пробіг- більше продано палива- більші надходження до дорожнього фонду. Більше автівок, більше пробігу- частіше потрібно купувати запчастини, частіше проводити ТО. Більше затребувані послуги виробників та продавців запчастин, автослюсарів. Відкривається більше СТО. Працівники СТо мають дохід та витрачають на репетироів для своїх дітей, купують каву та чай собі у майстерню та додому у сусіди, який (оскільки з'явився попит) вирішив відкрити невеличкий сімейний магазинчик з продажу чаю та кави і т.д. Отака теорія.


Погоджуюсь з одним уточненням - щоб так було гроші не повинні виходити з обігу країни, потрібен баланс, якась уявна межа, і доки загальноукраїнський торговельний баланс відємний всі операції що його погіршують визивають сумніви.

Я за поліпшення ситуації і проти популізму, проте у евробляхерів на мій жаль адекватних вимог не чути, а методи визивають відторгнення.

Ответить

PAN фотография PAN 12 июл 2018

Просмотр сообщения480 (12 июля 2018 - 15:49) писал:

але з послуг сталі прибутки які вже давно перевищили вартість телефону.

Яка користь цього для суспільства? (с)
А якщо ще згадати таку особу як П`єр Фаттуш та його зв'язки з оператораторами стільникового зв'язку і додати сюди декілька офшорних компаній. Те, що Ви сплатили за послугу в Україні не означає, що ці кошти не будуть виведені в офшори.

Цитата

щоб так було гроші не повинні виходити з обігу країни, потрібен баланс, якась уявна межа, і доки загальноукраїнський торговельний баланс відємний всі операції що його погіршують визивають сумніви.

Зовсім не обов'язково. Якось же США (-43,10B) та Британія ( -12,36B - всі дані на липень цього року) живуть з негативним сальдо. Так що саме цього боятися не варто, менше будемо згадувати за інфляцію )))
Ответить

андрей фотография андрей 13 июл 2018

Загалом позиція зрозуміла. Я навіть зловив тут тезу про марність Майдану... Ні в який інший спосіб, окрім протесту:'' що взагалі дуже рідко вдається'' в нашій країні щось змінити не можливо...


Про вивід валюти з країни на покупку авто Знаєте тут виходить що можновладцям потрібно боротися самим із собою тому що вартість тисячі євро чи 2000 на покупку авто ніщо в порівнянні з тими сумами якими маніпулюють вищевказані особи...

Про митницю....
Я і дуже велика частина всіх так званих бляхарів, з превеликим задоволенням вніс би ці 300-500 долларів за ввіз,в місцевий бюджет...
Але система працює так щоб дядько Іван діставав з під матрацу і докладав до їхніх яхт... тому в даному контексті не варто говорити про законність тому що вона апріорі відсутня у тих хто її творить...
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 13 июл 2018

Просмотр сообщенияандрей (13 июля 2018 - 00:06) писал:

Ні в який інший спосіб, окрім протесту:'' що взагалі дуже рідко вдається'' в нашій країні щось змінити не можливо...

Учора зателефонував племінник, і поцікавився, як на його Контр-Страйк встановити чіти (Пеппермінт-8 в нього на ПК).
Дядя Вітя сказав, що чіти - то недостойно для мущини.
Нехай протестує.
:hi:
Ответить

480 фотография 480 15 июл 2018

Просмотр сообщенияандрей (13 июля 2018 - 00:06) писал:

Загалом позиція зрозуміла. Я навіть зловив тут тезу про марність Майдану... Ні в який інший спосіб, окрім протесту:'' що взагалі дуже рідко вдається'' в нашій країні щось змінити не можливо...


Про вивід валюти з країни на покупку авто Знаєте тут виходить що можновладцям потрібно боротися самим із собою тому що вартість тисячі євро чи 2000 на покупку авто ніщо в порівнянні з тими сумами якими маніпулюють вищевказані особи...

Про митницю....
Я і дуже велика частина всіх так званих бляхарів, з превеликим задоволенням вніс би ці 300-500 долларів за ввіз,в місцевий бюджет...
Але система працює так щоб дядько Іван діставав з під матрацу і докладав до їхніх яхт... тому в даному контексті не варто говорити про законність тому що вона апріорі відсутня у тих хто її творить...

Дозвольте прокоментувати грубою аналогією, вона не про вас особисто але добре висвітлює ситуацію.
Наведені аргументи це як виправдовування - стану підарасом бо всі мажновладці підараси, варіант залишитись нормальним не розглядається.
Про майдан тут недоречно, в тому вигляді як проводиться цей протест це швидше антимайдан. Але це моє власне враження.
Ответить

Shumaher фотография Shumaher 15 июл 2018

Прикрепленное изображение
Ответить

PAN фотография PAN 15 июл 2018

Просмотр сообщения480 (15 июля 2018 - 09:21) писал:

стану підарасом бо всі мажновладці підараси, варіант залишитись нормальним не розглядається.

Варіант залишитись нормальним- це якраз і є вихід на протест.
Ответить

PAN фотография PAN 15 июл 2018

Просмотр сообщения480 (15 июля 2018 - 09:21) писал:

Наведені аргументи це як виправдовування - стану підарасом бо всі мажновладці підараси

І взагалі, якесь недоречне порівняння з можновладцями- євробляхарі, що когось обікрали? Вкрали гроші з бюджету?
Ответить

Hamstell фотография Hamstell 15 июл 2018

Просмотр сообщенияPAN (15 июля 2018 - 09:56) писал:

євробляхарі, що когось обікрали? Вкрали гроші з бюджету?

Так і ті, хто горілку з коняьком в гаражі катає, теж нікого не обікрали :smile:
Ответить

PAN фотография PAN 15 июл 2018

Просмотр сообщенияHamstell (15 июля 2018 - 15:16) писал:

Так і ті, хто горілку з коняьком в гаражі катає, теж нікого не обікрали

Давайте опустимо тему виноробства(до речі, в тій же Литві кожна порядна родинає має в гаражі чи льосі пілстукас), стосовно того, що євробляхери не вкрали з бюджету ні копійки, Ви згодні. На відміну від чиновників, які дерибанять бюджетні кошти, незважаючи на прозорро ( в наших краях, подейкують, суми відкатів досягають і 50, і 60 відсотків).
Сообщение отредактировал PAN: 15 июля 2018 - 20:00
Ответить

PAN фотография PAN 16 июл 2018

Цитата

Про майдан тут недоречно, в тому вигляді як проводиться цей протест це швидше антимайдан.

Ніщо так не описує ставлення до протестних рухів після 2014-го, як наступна алегорія:

Кріпак, що втік від кріпацтва не має права на протест проти кріпацтва. Право на протест проти кріпацтва мають тільки ті кріпаки, які не заперечують проти кріпацтва.
Сообщение отредактировал PAN: 16 июля 2018 - 12:28
Ответить

480 фотография 480 17 июл 2018

Просмотр сообщенияPAN (16 июля 2018 - 12:27) писал:

Цитата

Про майдан тут недоречно, в тому вигляді як проводиться цей протест це швидше антимайдан.

Ніщо так не описує ставлення до протестних рухів після 2014-го, як наступна алегорія:

Кріпак, що втік від кріпацтва не має права на протест проти кріпацтва. Право на протест проти кріпацтва мають тільки ті кріпаки, які не заперечують проти кріпацтва.



Просмотр сообщенияPAN (15 июля 2018 - 09:47) писал:

Просмотр сообщения480 (15 июля 2018 - 09:21) писал:

стану підарасом бо всі мажновладці підараси, варіант залишитись нормальним не розглядається.

Варіант залишитись нормальним- це якраз і є вихід на протест.


Знаєте PAN, я також хочу нормально жити як і евробояхери менше витрачати на авто, мені то важко дається.
Я не заперечую право на протест і вважаю протест нормальним явищем, протест можна підтримувати і бути проти нього, це також нормально.
Ненормально коли це не протест а вимагання уникнути відповідальності.




Просмотр сообщенияPAN (16 июля 2018 - 12:27) писал:

Цитата

Про майдан тут недоречно, в тому вигляді як проводиться цей протест це швидше антимайдан.

Ніщо так не описує ставлення до протестних рухів після 2014-го, як наступна алегорія:

Кріпак, що втік від кріпацтва не має права на протест проти кріпацтва. Право на протест проти кріпацтва мають тільки ті кріпаки, які не заперечують проти кріпацтва.

Ответить

dimonstr32 фотография dimonstr32 20 июл 2018

Просмотр сообщения480 (17 июля 2018 - 11:05) писал:

Ненормально коли це не протест а вимагання уникнути відповідальності.


я наприклад не бачу в чому тут вимагання чогось уникнути....
Поясніть будь-ласка чому невелика розтаможка в Білорусі, Грузії та Молдові (як доречі ще багато де) це норма, а в нашій ненькі уникнення відповідільності?
Ответить

dimonstr32 фотография dimonstr32 20 июл 2018

Дуже багато говорили вже та все ж.

Чи не більша проблема з відповідальністю в наших людей які виїжджають на дороги на автівках СовокАвтопрому, яким по 30-40 років та які розсипаються на ходу(бо в них немає можливості купити за 1000 доларів авто принаймні на 20 років молодше та комфортніше, яке до того ж більш надійно тримається у купі), а їхати все ж треба?


Сообщение отредактировал dimonstr32: 20 июля 2018 - 12:41
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 20 июл 2018

Просмотр сообщенияdimonstr32 (20 июля 2018 - 12:40) писал:

на автівках СовокАвтопрому, яким по 30-40 років
Не вік, а технічний стан може бути мірилом допуску на дорогу.
Ответить

андрей фотография андрей 22 июл 2018

Ви зараз кажете про стан автопарку який суттєво не оновлювався понад 17 років? А якщо і оновлювався то шляхом ліплення та латання з декількох донорів...
Чи може ви про двійників,яких просто безліч? Чи може взагалі про тих що з перебитими номерами?
Тоді я вас вітаю,ви на одній хвилі з тими,хто весь цей час усіляко сприяв розповсюдженню та масового ''божевілля''з бляхами... Бо саме вони підводять народ до ТО де можна буде викачувати з зубожілого народу останнє...
Браво...
Ответить