←  ПДР для всіх

Форум "За порядок на дорогах!"

»

Паркування. Синя розмітка

480 фотография 480 09 мая 2018

Чи законне таке паркування? Якій статус синьої розмітки в теперішній редакції правил?
ИзображениеИзображение
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 09 мая 2018

Синій колір має лінія 1.1, якщо нею позначаються майданчики для паркування, відведені на проїзній частині.
http://www.ostanovka...post__p__193027
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 09 мая 2018

А чого в розділі про ДТП?
Щось трапилось?
Ответить

480 фотография 480 09 мая 2018

Писав з телефону, нальоту, не встиг все роздивитись. Якщо треба то перенесіть в правильний розділ.
По ситуації можливо буде оскарження, намагались вручити постанову на 1700 грн без протоколу за паркування на місцях для інвалідів. Наразі поліціянти поїхали геть не вручивши нічого, звинувативши власницю в тому що вона "випивша"
Я сам досі не знаю подробиць лише уривки з розмови телефоном і фото. Якось все по дебільному постанова без протокола, звинувачення у випивці, і врешті самі поїхали геть з протоколом і постановою. Чи то спроба розводу, чи то дурні.
Доречі бланк постанови і протокола не зазнав змін? тому що з розмови здалося шо я не памятаю тих пунктів що зачитувались.
Ответить

480 фотография 480 09 мая 2018

Просмотр сообщенияЖигуліст (09 мая 2018 - 21:38) писал:


Дякую, давно не переглядав, з огляду на наведене автівка стоїть поза межами позначеного розміткою і знаком місця паркування.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 10 мая 2018

Але ж порушення, якщо мова йде про паркування там для не інвалідів, є.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 10 мая 2018

І скільки там метрів до перехрестя?
Ответить

480 фотография 480 10 мая 2018

4 ул. Эспланадная

https://goo.gl/maps/Hwb8CcqtK2E2
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 10 мая 2018

1700 грн - це за парковку на місцях для інвалідів?
Якщо я правильно прочитав знаки, то парковка для інвалідів має лише два місця, і вони обидва вільні.
Изображение
Ответить

480 фотография 480 11 мая 2018

Звинувачення звучало саме так - за паркування на місцях для інвалідів, інших звинувачень я не чув (з телефонної розмови)
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 11 мая 2018

Тепер питання - чи правильно запаркований отой білий Пижик? :wink2:
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 11 мая 2018

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 мая 2018 - 12:23) писал:

Тепер питання - чи правильно запаркований отой білий Пижик? :wink2:

Цитата

15.2. За відсутності спеціально відведених місць чи узбіччя або коли зупинка чи стоянка там неможливі, вони дозволяються біля правого краю проїзної частини (якомога правіше, щоб не перешкоджати іншим учасникам дорожнього руху).


Цитата

15.5. Ставити транспортні засоби під кутом до краю проїзної частини дозволяється в місцях, де це не буде перешкоджати руху інших транспортних засобів.

Цитата

15.9. Зупинка забороняється:
...
д) у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;

Цитата

15.10. Стоянка забороняється:
а) у місцях, де заборонена зупинка;

Отже, Пижик, і всі, хто далі нього, порушують.

Цитата

Стаття 122. Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху. Частина 1. накладення штрафу 425 грн.) або 50 штрафних балів

Изображение
Ответить

480 фотография 480 02 июл 2018

Всім доброго дня, сьогодні поштою прийшла постанова на 1700 грн.
Я щось пропустив!
Це якесь нововведеня що вона надрукована на кассовій ленті? тепер звичайних бланків не буде? як отримувати свій примірник і як тоді виглядає протокол?
Нагадайте будьласка якій тепер судовий сбір, буду вдячний за зразок оскарження за процедурою, гляну в себе але зараз незручно.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 02 июл 2018

Просмотр сообщения480 (09 мая 2018 - 23:36) писал:

Я сам досі не знаю подробиць лише уривки з розмови телефоном і фото.
Чи є документальне/інструментальне підтвердження того, що автівка стояла у вказаному на фото місці?
Ответить

480 фотография 480 02 июл 2018

Лише ці фото.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 02 июл 2018

Це машина "іменинниці"?

Оригінальні фото з EXIFом є?
Ответить

480 фотография 480 02 июл 2018

Просмотр сообщенияЖигуліст (02 июля 2018 - 16:42) писал:

Це машина "іменинниці"?

Оригінальні фото з EXIFом є?

В мене ні але у власниці напевно є.
І доречі питання, до кого має бути позов у звязку з реорганізацією поліції тепер не дуже розумію хто відповідач.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 02 июл 2018

Просмотр сообщения480 (02 июля 2018 - 22:42) писал:

у звязку з реорганізацією поліції тепер не дуже розумію хто відповідач.
На тому чеку\постанові має бути вказаний підрозділ.
Ответить

480 фотография 480 02 июл 2018

Змінено порядок оформлення порушень ПДР
http://zakon3.rada.g...w/z1408-15/page

4. У разі виявлення правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, розгляд якого віднесено до компетенції Національної поліції України, поліцейський виносить постанову у справі про адміністративне правопорушення без складання відповідного протоколу.
Сообщение отредактировал 480: 02 июля 2018 - 23:21
Ответить