←  Різне

Форум "За порядок на дорогах!"

»

Як вивести змій з гаража?

Жигуліст фотография Жигуліст 14 июн 2018

Вчора мені повідомили, що бачили, як в мій гараж заповзала змія. Як тепер з цим жити?
Вірніше - як їх вивести?
Ответить

Гость_Gesha_* 14 июн 2018

Завести Їжака :wink2:
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 14 июн 2018

Заарештувати їжака можливість є. Увечері-вночі прогулюються безплатно. А як його тоді випустити? Тобто виїхати з гаража, що не трапив під колеса.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 14 июн 2018

Отже, як я з цим живу. :ph34r:
Потрібно було опустити в підвал 7 бутлів полуничного компоту. Дружина нагадала, щоб я там був обережний. А я що? Мені самому очково. Дотримуючись заходів безпеки відкрив ворота, підняв ляду, увімкнув світло в погребі. Підсунув банки ближче до ляди. Обережно спустився...в готовності до раптового вертикального прискорення...
Спустив дві банки... Піднявся... взяв ще дві... спустив, піднімаюсь... Аж раптом чую позаду... Хур-хр-р-р-р-хур-ррррр...
Повільно піднімаюсь драбиною... намагаюсь не робити різких рухів... щоб не дратувати/не лякати того, хто є джерелом цих звуків... Вибираюсь майже назовні...Помічаю, що звуки супроводжуються миготінням тіні від ліхтаря...
А потрібно спустити ще три бутлі... Призначив подумки цього хур-хура кажаном. Стало хоробро. :1368:
Спускаю решту бутлів під звук хур-хура. І знайомлюсь з ним.
Ответить

Жигуліст фотография Жигуліст 14 июн 2018

Скрытый текст

Скільки він там просидів - не знаю. Можливо, потрапив через вентиляційну трубу.
Пояснив йому, що погріб не місце для горобця. Помучився, щоб вигнати його з погреба, а потім - з гаража. Не потрібні мені такі квартиранти.
:D
Ответить