Перейти к содержимому

Интернет-магазины. Наш опыт.

Сообщений в теме: 283

#281 Жигуліст

Родом из ФУДД

• Администратор
    • Перейти к галерее
  • 28.056 сообщений
  • ПМЖне Одесса

Отправлено 13 Ноябрь 2017 - 14:27

Укрпочта. Отслеживание посылки.
Изображение
При відсліковуванні замовлення з Нетхерлендс дізнався, що отримуватиму його через Укрпошту. Спробував знайти в плеймаркеті программу, і вона таки знайшлася.
Встановив. Ввів номера відправлень. Періодично оновлював інформацію (в налаштуваннях можна встановити періодичність оновлень від 3-х хвилин до 24 годин).
Посилка "засвітилась" 07.11.2017 року, 11-го вранці (7-8 година) програма повідомила, що посилка перебуває в мойому відділенні, і ще не вручена.
Приблизно о 15.00 пішов на пошту за посилкою. І стикнувся з "людським фактором". Кажу: "Мені телефон сказав, що посилка прийшла", у відповідь - "Нєт, етого нє может бить,... прійдітє вавторнік, нє вєртє тєлєфонам"... Але той факт, що мадам не полізли в комп'ютер, заставив мене не йняти віри її словам. Повідомив своє прізвище - не допомогло. А потім я його (своє прізвище) побачив на посилці на лівому стелажі. Підказую мадам - лівий стелаж, верхня полка, правий стос, друга знизу посилка - то моя. Мадам іде до правого стелажа, проводить рукою вздовж посилок - гдє ви єйо відітє? І тут у неї під рукою бачу ще одну свою посилку. Саме мою. А перша - то була дружині. :smile:

В обчєм, програма працює краще, ніж співробітники Укрпошти.
Самая главная ошибка - полагать, что ты не ошибаешься.

#282 dimonstr32

Продвинутый пользователь

• Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 865 сообщений
  • ПМЖДнепровщина

Отправлено 16 Ноябрь 2017 - 12:29

Просмотр сообщенияPAN (23 Октябрь 2017 - 08:40) писал:

Цього року 4 (чотири!!) рази намагався купити звичайні Ni-Mh (навіть не літієві) акумулятори в китайшопах. Кожного разу покупка закінчувалася поверненням продавцем коштів. Ось і сьогодні отримав від продавця листа, що посилка з чотирма АА акумуляторами повернулась до нього (дійсно, дійшла до Києва, тиждень погостювала у столиці і повернулася до Піднебесної). Має хтось свіжий досвід купівлі товарів з цієї категорії- це в мене таке невезіння, чи існує заборона на пересилання?

https://npshopping.c...en_goods/GB.pdf

Під номером 36

#283 Жигуліст

Родом из ФУДД

• Администратор
    • Перейти к галерее
  • 28.056 сообщений
  • ПМЖне Одесса

Отправлено 16 Ноябрь 2017 - 12:48

Просмотр сообщенияdimonstr32 (16 Ноябрь 2017 - 12:29) писал:

Цього року 4 (чотири!!) рази намагався купити звичайні Ni-Mh (навіть не літієві) акумулятори в китайшопах. Кожного разу покупка закінчувалася поверненням продавцем коштів. Ось і сьогодні отримав від продавця листа, що посилка з чотирма АА акумуляторами повернулась до нього (дійсно, дійшла до Києва, тиждень погостювала у столиці і повернулася до Піднебесної). Має хтось свіжий досвід купівлі товарів з цієї категорії- це в мене таке невезіння, чи існує заборона на пересилання?
https://npshopping.c...en_goods/GB.pdf Під номером 36
А що ж тоді можна пересилати? :wacko:
Самая главная ошибка - полагать, что ты не ошибаешься.

#284 dimonstr32

Продвинутый пользователь

• Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 865 сообщений
  • ПМЖДнепровщина

Отправлено 16 Ноябрь 2017 - 16:22

Просмотр сообщенияЖигуліст (16 Ноябрь 2017 - 12:48) писал:

Просмотр сообщенияdimonstr32 (16 Ноябрь 2017 - 12:29) писал:

https://npshopping.c...en_goods/GB.pdf Під номером 36
А що ж тоді можна пересилати? :wacko:

Маєчки і трусики)))

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...