Перейти к содержимому


Интернет-магазины. Наш опыт.



Сообщений в теме: 292

#281 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 13 ноября 2017 - 14:27

Укрпочта. Отслеживание посылки.
Изображение
При відсліковуванні замовлення з Нетхерлендс дізнався, що отримуватиму його через Укрпошту. Спробував знайти в плеймаркеті программу, і вона таки знайшлася.
Встановив. Ввів номера відправлень. Періодично оновлював інформацію (в налаштуваннях можна встановити періодичність оновлень від 3-х хвилин до 24 годин).
Посилка "засвітилась" 07.11.2017 року, 11-го вранці (7-8 година) програма повідомила, що посилка перебуває в мойому відділенні, і ще не вручена.
Приблизно о 15.00 пішов на пошту за посилкою. І стикнувся з "людським фактором". Кажу: "Мені телефон сказав, що посилка прийшла", у відповідь - "Нєт, етого нє может бить,... прійдітє вавторнік, нє вєртє тєлєфонам"... Але той факт, що мадам не полізли в комп'ютер, заставив мене не йняти віри її словам. Повідомив своє прізвище - не допомогло. А потім я його (своє прізвище) побачив на посилці на лівому стелажі. Підказую мадам - лівий стелаж, верхня полка, правий стос, друга знизу посилка - то моя. Мадам іде до правого стелажа, проводить рукою вздовж посилок - гдє ви єйо відітє? І тут у неї під рукою бачу ще одну свою посилку. Саме мою. А перша - то була дружині. :smile:

В обчєм, програма працює краще, ніж співробітники Укрпошти.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#282 dimonstr32

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 935 сообщений
  • ПМЖДнепровщина

Отправлено 16 ноября 2017 - 12:29

Просмотр сообщенияPAN (23 октября 2017 - 08:40) писал:

Цього року 4 (чотири!!) рази намагався купити звичайні Ni-Mh (навіть не літієві) акумулятори в китайшопах. Кожного разу покупка закінчувалася поверненням продавцем коштів. Ось і сьогодні отримав від продавця листа, що посилка з чотирма АА акумуляторами повернулась до нього (дійсно, дійшла до Києва, тиждень погостювала у столиці і повернулася до Піднебесної). Має хтось свіжий досвід купівлі товарів з цієї категорії- це в мене таке невезіння, чи існує заборона на пересилання?

https://npshopping.c...en_goods/GB.pdf

Під номером 36

#283 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 16 ноября 2017 - 12:48

Просмотр сообщенияdimonstr32 (16 ноября 2017 - 12:29) писал:

Просмотр сообщенияPAN (23 октября 2017 - 08:40) писал:

Цього року 4 (чотири!!) рази намагався купити звичайні Ni-Mh (навіть не літієві) акумулятори в китайшопах. Кожного разу покупка закінчувалася поверненням продавцем коштів. Ось і сьогодні отримав від продавця листа, що посилка з чотирма АА акумуляторами повернулась до нього (дійсно, дійшла до Києва, тиждень погостювала у столиці і повернулася до Піднебесної). Має хтось свіжий досвід купівлі товарів з цієї категорії- це в мене таке невезіння, чи існує заборона на пересилання?
https://npshopping.c...en_goods/GB.pdf Під номером 36
А що ж тоді можна пересилати? :wacko:
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#284 dimonstr32

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 935 сообщений
  • ПМЖДнепровщина

Отправлено 16 ноября 2017 - 16:22

Просмотр сообщенияЖигуліст (16 ноября 2017 - 12:48) писал:

Просмотр сообщенияdimonstr32 (16 ноября 2017 - 12:29) писал:

Просмотр сообщенияPAN (23 октября 2017 - 08:40) писал:

Цього року 4 (чотири!!) рази намагався купити звичайні Ni-Mh (навіть не літієві) акумулятори в китайшопах. Кожного разу покупка закінчувалася поверненням продавцем коштів. Ось і сьогодні отримав від продавця листа, що посилка з чотирма АА акумуляторами повернулась до нього (дійсно, дійшла до Києва, тиждень погостювала у столиці і повернулася до Піднебесної). Має хтось свіжий досвід купівлі товарів з цієї категорії- це в мене таке невезіння, чи існує заборона на пересилання?
https://npshopping.c...en_goods/GB.pdf Під номером 36
А що ж тоді можна пересилати? :wacko:

Маєчки і трусики)))

#285 maxard

    фОшист и бЕндеровец

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 12.420 сообщений
  • ПМЖСity 17. После взрыва Цитадели

Отправлено 24 ноября 2017 - 11:56

Зайду здалеку

Скрытый текст

Тепер хочу зробити красиву коробку і вивести все це на панель - роз'єм USB, роз'єми 5 та12В, кнопку включення, резистор регулювання, вольтметр з амперметром (куплений на Алі). Так от тепер по темі...

Почав шукати магазин, де ці дрібнички можна купити, бажано дешево і все зразу.
Перебрав десяток, і накнувся на цей https://voron.ua/, там знайшов все, що потрібно і недорого.
Из всего, что производит расея, я пользуюсь только ненавистью.<br />
Скрытый текст

#286 Гость_skos_*

  • Гости

Отправлено 24 ноября 2017 - 12:46

Просмотр сообщенияmaxard (24 ноября 2017 - 11:56) писал:

...накнувся на цей https://voron.ua/, ...

Хороший магазин. Давно пользую его офлайн-версию))

#287 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 27 ноября 2017 - 18:55

Для тих, хто не встиг зашопитись чорної п'ятниці Zapals пропонує абсолютно безкоштовно корисні, а може і не дуже дрібнички (потрібно лише сплатити за доставку)- список на трьох сторінках.
Хоча минулого тижня за USD 3.99 взяв 2А зарядку Orico, придбав (зарядних ніколи багато не буває) за тридцять центів якусь зарядку на 2А (як прийде, перевірю, чи дійсно 2А):
Изображение

Купон FREE1127ALL01 (можна вибрати з євровилкою).
З корисного також можна вибрати автомобільний зарядний з двома портами (1А 2А) з доставкою за ті ж 30 центів (купон FREE1126ALL01). Було думав купити леза для Gillette Mach 3, та, по-перше, є підозра, що будуть дуже китайської якості, а по-друге, днями отримав купона на USD 10 й придбав у корейця справжнісіньку Schick Hydro 5 Premium з річним запасом лез.


Изображение
Изображение

Сообщение отредактировал PAN: 27 ноября 2017 - 18:57

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#288 Shumaher

    Разрушитель мифов

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 13.930 сообщений
  • ПМЖХерсон

Отправлено 28 ноября 2017 - 20:27

Просмотр сообщенияPAN (27 ноября 2017 - 18:55) писал:

за USD 3.99 взяв 2А зарядку
Дороговатенько как-то... :unsure:

#289 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 28 ноября 2017 - 22:17

Просмотр сообщенияShumaher (28 ноября 2017 - 20:27) писал:

Дороговатенько как-то...

А що поробиш, переплата за бренд з Піднебесної. До речі, Orico певно єдиний з виробників, що для підтвердження оригінальності своєї продукції використовує напис "MDAE IN CHINA" (принаймні саме так пояснює :icon_idea: )
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#290 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 03 декабря 2017 - 22:56

Просмотр сообщенияЖигуліст (13 ноября 2017 - 14:27) писал:

пішов на пошту за посилкою. І стикнувся з "людським фактором".

Ви просто везунчик. Час від часу роблю замовлення, які надсилають без треку (точніше з треком, що відслідковується лише до потрапляння посилки до Укрпошти). Відсоток неодержаних посилок просто зашкалює. Але час від часу телефонують з інших відділень, пропонуючи під'їхати та забрати посилку в них, хоча вказано індекс мого відділення зв'язку і вірну поштову адресу. Самі розумієте, телефонують не завжди (й посилки тоді не отримую), але чомусь за вказаною на посилці адресою пересилати не хочуть.

А не так давно надіслали мені посилку з справжнім міжнародним треком. Доки відслідковував її шлях аж до міського поштамту нічого не віщувало проблем. Але після поштамту посилка поїхала не до мого відділення, а до іншого, розташованого в іншому районі міста. Добиратися туди мені зовсім не зручно, то ж звернувся на гарячу лінію Укрпошти. Там запропонували за певну суму замовити кур'єрську достаку до мого відділення. Замовив кур'єрську доставку на своє відділення і став чекати. Ніхто не відповідав. повторив замовлення доставки. Тим часом трекінг Укрпошти вказав, що мою посилку було вручено одержувачу особисто. Звернувся до Укрпошти: підтвердили, що посилку вже вручено. Згідно правил міжнародного поштового союзу власником відправлення до вручення вважається відправник, порекомендували, щоби відправник сам зайнявся розшуком посилки. На моє зауваження, що відправлення вже вручено, порекомендували взяти у продавця оригінал квитанції про відправку й написати заяву до Укрпошти. Написав продавцю, чи може він надіслати хоча би скан квитанції, на що він сказав, що йому це нецікаво, я в нього з України такий не перший- повернув гроші, й відмінив на всіх своїх товарах можливість відправки до України.
Отака історія.
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#291 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 09 августа 2018 - 14:08

Просмотр сообщенияPAN (09 октября 2016 - 21:48) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (09 октября 2016 - 20:51) писал:

Кому належить ця ЕВА?

Власником Ево груп є компанія Naspers. Крім Ево в Україні Naspers вже давно є власником ОЛХ (саме Naspers перейменувала дошку оголошень після придбання Сландо у 2014-му). Те ж саме Naspers зробила й з казахським Сландо у 2014-му. В 2015 Naspers стала власником російського інтернет-аукціону Молоток.ру та закрила його в серпні минулого року. В липні цього року компанія придбала Аукро...
П.С. Зараз ведуться перемовини про збільшення частки власності Naspers в українському РІА (autoria та ін.)- на даний момент, якщо не помиляюсь, частка становить 30%.


Шосі за Пром якось бентежно...
Naspers йде з України. Про продаж свого найбільшого українського активу компанії Evo group вже є домовленності з Rozetka. Rozetka викупить частку південноафриканського холдингу Naspers в групі компаній EVO, а частка засновників EVO (Миколи Палієнко, Дениса Горового і Тараса Мурашко) трансформується в частку в об'єднаній компанії.
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#292 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 16 ноября 2018 - 19:44

Кілька місяців тому Пром запустив у себе сервіс безкоштовних об'яв, але щось пішло не так і зніс їх усі на окремий блошиний базар. Новостворений сервіс безкоштовних об'яв отримав назву izi.zone і творці ресурсу сподіваються скласти серйозну конкуренцію ОLX.
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#293 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 05 декабря 2018 - 12:24

https://www.banggood.com
Є когось досвід?

П.С. Упс, вже знайшов.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...