Перейти к содержимому


Приватбанк - отношение к клиенту


Сообщений в теме: 829

#821 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 31 октября 2018 - 17:04

Днями люди жалілися на ту ж проблему. Написали заяву, чекають.

Цитата

22 жовтня
Ситуація. Зараз батько знімав гроші в Приваті, замість 1000 банкомат видав 900 і сказав, що це тисяча. Одна сотка була складена надвоє. Телефонували на 3700, всі оператори зайняті. Може, хто стикався? І що робити? Помахати ручкою? Наскільки реально довести? Ну і самі майте на увазі, хоча фіг знає чим допоможе таке попередження.

Сообщение отредактировал PAN: 31 октября 2018 - 17:29

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#822 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 31 октября 2018 - 17:24

У мене у вересні була схожа проблема з терміналом Ощадбанку. Поповнював рахунок СВОЄЇ картки- спочатку термінал приймав купюри як добросовісний робот: приймав й на екрані звітував про прийняті суми, а потім сказився- банкноту прийняв, проскрипів й перезавантажився. Після перезавантаження почалися явні ознаки часткової амнезії- все пам'ятав, окрім прийняття останньої банкоти.

Хто стикався з роботою Ощадбанку, той в курсі відмінностей від Привату. Через 10 хвилин знайшов найближче відділення. Дочекався закінчення обідньої перерви, мене відразу відшили, коли дізналися у якому терміналі робив зарахування- виявляється, той термінал закріплений за зовсім іншим відділенням банку, а кожне відділення обслуговує лише ті, термінали, які за ним закріплені. Як варіант запропонували звернутися до відділення, яке видало картку. Відділення, що видало картку, знаходилося не так далеко, в ньому вдалося з'ясувати, що дійсно, у той час, який я вказав, на моїй картці було заблоковано 100 гривень і, можливо, вони до кінця банківського дня будуть розблоковані. Якщо ж ні, то наступного дня я при наявності квитанції, виданої терміналом, зможу подати заяву. На зауваження, що їх термінал збожеволів і ничого не видає, лише забирає, відповіли, що це дуже погано.

Ні до кінця, ні через місяць гроші на рахунку не з'явилися. Наступного дня пішов до відділення, яке видавало картку- написа таки заяву, оце вже другий місяць чекаю.

Сообщение отредактировал PAN: 31 октября 2018 - 17:29

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#823 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 31 октября 2018 - 17:28

А я тіко хотів сказати, що Ощадбанк відучив мене від звички перераховувати банкноти перед камерою банкомату... :sad:
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#824 fed

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
  • 3.926 сообщений
  • ПМЖХарьков

Отправлено 31 октября 2018 - 18:29

Нагрели на 4000.

#825 fed

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
  • 3.926 сообщений
  • ПМЖХарьков

Отправлено 02 ноября 2018 - 10:17

Таки деньги были возвращены в полном объеме.

#826 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 02 ноября 2018 - 11:05

Без проволочок і тяганини?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#827 fed

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
  • 3.926 сообщений
  • ПМЖХарьков

Отправлено 02 ноября 2018 - 11:12

Вцелом - без промедлений, если не брать в учет первого оператора. Хотелось бы пожелать всем, кто это прочел быть бдительными и пересчитывать деньги, которые были получены в банкомате.

#828 zav57

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 1.089 сообщений
  • ПМЖХерсон

Отправлено 02 ноября 2018 - 15:02

Вчера и в Херсоне были такие казусы.

#829 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 02 ноября 2018 - 15:18

Просмотр сообщенияfed (02 ноября 2018 - 10:17) писал:

Таки деньги были возвращены в полном объеме.

До речі, і майже оффтоп. Робили замовлення в Комфієвському інтернет-магазині, сплатитли через приватівську картку. В ході обробки замовлення виникла необхідність його відмінити (з адресою доставки наплутали). Назавтра в магазин Комфі прибули запізно, відповідального менеджера вже не було. Післязавтра в обід подали заяву на повернення платежу, через 4 дні гроші повернулись. Тобто фактично 4 дні Комфі+Приват - як на мене, цілком пристойний термін.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#830 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 16 июля 2019 - 21:10

Роман Васильевич Изображение

Вчора о 18:45 ·

С удивлением сегодня обнаружил на своей карте известного всем банка кредитный лимит в 50 тыс. грн которые я не заказывал ( при оформлении карты кучу лет назад был установлен «0»)
Отключить его в приложении невозможно!
В банк дозвониться нереально, наверно народ массово звонит со слезами на глазах и словами благодарности.
Вопрос: это настал конец эпохи бедности?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...