Перейти к содержимому


Проблесковые маячки


Сообщений в теме: 6

#1 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 13 августа 2013 - 14:41

В Правилах убран пункт, который регламентировал действия водителя при приближении к стоящему патрульному автомобилю с включенными проблесковыми маячками красного или красного с синим цвета.

Почему?
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#2 Гость_Gesha_*

  • Гости

Отправлено 13 августа 2013 - 15:50

Убрали кажись когда их обязали кататься всегда с маячками... А если срочно, то включать сирену, вот тогда их и нужно пропускать...

ЗЫ на днях в Днепре еду по главной, со второстепенной подъезжает даи с включенными маяками и стоит пропускает, пере до мной большой просвет, слегка притормозил и фарами мигнул, вывернули и аварийками моргнули типа спасибо :smile:

#3 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 04 мая 2016 - 13:14

Їду. Зліва синя люстра. їду далі. Пасажир питає, чи нічого я не порушив. Відповідаю що ні. Через деякий час позаду спостергігаю червоно-синю дюстру. Вмикаю показчик правого повороту, зміщуюсь на узбіччя, люстра тане вдалині.
Що я порушив?
Скрытый текст

https://youtu.be/JU-hz3x8594
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#4 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 04 мая 2016 - 13:37

Задня камера. Звукового сигнала для привертання уваги не було.
Скрытый текст

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#5 Hamstell

  • ПМЖЧернігів

Отправлено 04 мая 2016 - 14:03

В першому випадку чи був включений покажчик повороту.
По другому - я б частіше поглядав у дзеркало :smile:
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#6 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 04 мая 2016 - 14:42

Просмотр сообщенияHamstell (04 мая 2016 - 14:03) писал:

В першому випадку чи був включений покажчик повороту.
По другому - я б частіше поглядав у дзеркало :smile:

У Поліцаїв на другорядній був ввімкнений лівий показчик повороту. Звісно я це встановив, коли наблизився на відстань геометричної видимості його лівого показчика.
З приводу дзеркала.
Червоний проблисковий вогонь був увімкнений, коли в салонне дзеркало вже не було видно люстри. Просто заважав дах мойого автомобіля. Крім цього, дорога робила вигин вправо, тому у ліве дзеркало заднього вида автівки не було видно взагалі білий автомобіль. На 0.41 поліцейська автівка сіла на хвіст, розташувавшись біля осьової, але я тоді дивився вперед мабуть (але, можливо, пассажир із заднього сидіння бачив мигалку, і запитав, чи я нічого не порушую. Але мені про червону мигалку нічого не сказав).
Я не пам'ятаю, яким чином я побачив червону люстру, тому не хочу тут придумувати. Але коли побачив (звукового сигнала для привертання уваги не було), прийняв вправо.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#7 maxard

    фОшист и бЕндеровец

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 12.420 сообщений
  • ПМЖСity 17. После взрыва Цитадели

Отправлено 04 мая 2016 - 15:50

Просмотр сообщенияЖигуліст (04 мая 2016 - 13:14) писал:

Що я порушив?



Цитата

3.1. Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.

3.2. У разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов'язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу (і супроводжуваних ним транспортних засобів).

Якщо на такому транспортному засобі увімкнено проблискові маячки синього і червоного або лише червоного кольору, водії інших транспортних засобів зобов'язані зупинитися біля правого краю проїзної частини (на правому узбіччі). На дорозі з розділювальною смугою цю вимогу зобов'язані виконати водії транспортних засобів, що рухаються в попутному напрямку.


Нічого IMHO.
У нас немає очей на потилиці та даром провидця володіє не кожний на дорозі
Треба привернути увагу інших УДР- 3.1 (спеціальний звуковий сигнал).
Из всего, что производит расея, я пользуюсь только ненавистью.<br />
Скрытый текст





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...