Перейти к содержимому


Ищем правду в лживой войне

StopFakeNews

Сообщений в теме: 419

#401 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 23 мая 2018 - 22:27

Засудять тепер Бі-бі-сі.

В адміністрації президента України Петра Порошенка назвали відвертою брехнею публікацію ВВС про те, що його зустріч з Дональдом Трампом у минулому році організували за гроші.

Про це йдеться в офіційній заяві адміністрації президента.

"Відверта брехня, наклеп і фейк. Саме так ми оцінюємо дезінформацію про те, ніби зустріч президентів України і США була організована за гроші", - зазначається у ній.

В АП зазначили, що українсько-американський саміт у червні 2017 року був організований винятково офіційними дипломатичними каналами, зокрема посольством України у США.

"Вважаємо, що поширена відверта дезінформація є частиною фейкової кампанії з дискредитації українсько-американських взаємин, а також персональною атакою на президентів України та США. Оскільки в процесі підготовки даного матеріалу було проігноровано коментар про недостовірність цієї інформації, ми вимагаємо його спростування. В разі, якщо це не відбудеться, залишаємо за собою право подати позов до суду", - наголошують в адміністрації українського президента.
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#402 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 24 мая 2018 - 15:00

Изображение
Особистий адвокат президента США Donald J. Trump Майкл Коен заявив, що не отримував ніякого "таємного платежу" в розмірі $ 400 тис. за організацію зустрічі американського лідера з президентом України Петром Порошенком у червні 2017 року. Про це він сказав Reuters.
Він назвав цю "інформацію" про отримання платежу від АП абсолютною брехнею.
Окрім Коена інформацію спростував і Руді Джуліані.

Більше того. З приватних розмов з деякими українськими чиновниками з АП України я можу припускати, що Росія прямо причетна до організації інформаційної провокації проти України та особисто Президента України Петро Порошенко аби дискредитувати сам переговорний процес між Україною та США на дипломатичному рівні щодо організації чергової зустрічі Президентів США та України.


Щодо самої зустрічі яка відбулась у червні 2017 року, то ми можемо стверджувати, що вона відбулась на найвищому офіційному, державному рівні за участі широких делегацій, а не тільки на рівні Президентів.
Жодних контактів української Адміністрації з особистим адвокатом Трампа паном Коеном не було. Це також факт, який підтверджується джерелами в АП.
Зустріч була організована українським представництвом в США, і модератором цього процесу виступав посол Валерій Чалий (Valeriy Chaly).
Тобто, ні про який платіж від української сторони говорити немає підстав.



(С)
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#403 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 24 мая 2018 - 20:43

А як же стандарти BBC? Бо де Бі-бі-сі і де Нусс...
Процитую:
"Бі -Бі-Сі вбачає свій обов‟язок у забезпеченні найвищих редакційних та етичних стандартів своїх програм і послуг як у Великобританії, так і в усьому світі.
...
Правдивість и точність
Ми прагнемо бути точними і правдиво висвітлювати події. Точність має більше значення, ніж швидкість, і часто це не просто питання достовірності фактів. Щоби дістатися правди, ми зважуємо всі відповідні факти та інформацію. Результат нашої роботи має ґрунтуватися на надійних джерелах, твердих доказах, ретельній перевірці і подаватися зрозумілою і точною мовою. Ми маємо бути чесні і відверті щодо того, що нам невідомо, і уникати необґрунтованих припущень. "

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#404 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 25 мая 2018 - 09:03

Dmytro Kuleba


23 год


Новина ВВС про зустріч Трампа з Порошенком, м’яко кажучи, є непереконливою.
А тепер камінг-аут: якби мені треба було заплатити гроші заради зустрічі з президентом країни, від якої значною мірою залежить безпека моєї країни, я б заплатив.

Я розумію, що люди, яких ця новина збудила, не люблять Порошенка, і не втрачають нагоди його копнути. Але ж це не скасовує критичне мислення. Підозрюю, що ці ж люди люблять Джавеліни, санкції проти Росії, кредитні гарантії, американські інвестиції і Курта Волкера, який регулярно говорить правильні речі про Росію.
І все це у нас є. А трохи більше року тому стояв вереск, що ми програли Америку, що буде Велика угода Трампа з Путіним (я навіть мав написати колонку про те, що угоди не буде), що все пропало і т.п.
А нічого не пропало. Навіть навпаки - прибуло. І це результат реальної цинічної жорсткої політики.
Зовнішня політика як відомий мем про варену ковбасу: їжте з насолодою, але краще вам не знати як її готують.
Перефразовуючи класика (чи класикиню?): Якби ви знали з якого сміття робиться зовнішня політика...
Не та політика, де всі зустрічаються і мило один одного слухають та надихають промовами. І не та, де дивляться один на одного суворим поглядом та виголошують гнівні заяви, від яких тішиться око і вухо вдячного фейсбукера. А та, де в тиші кабінетів вирішуються найдраматичніші питання.
Взагалі цікаво, як люди, які не знають дипломатичної реальності, уявляють світ? Варіанти відповіді:
А) Клуб благодійників
Б) Мережа держав, президенти яких прокидаються з одним запитанням в голові: «Як допомогти Україні?»
В) Зібрання романтиків-ідеалістів.
ПС: Чесно попереджаю, що всі відповіді є неправильними.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#405 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 15 июня 2018 - 17:43

Надзвичайно шкода, що частина українських ЗМІ та користувачі соцмереж повелись на провокацію і брехню порталу BuzzFeed, яка є російською філією Russia Today і зареєстрована у Нью-Йорку. А найбільш прикро, що навіть український інтернет-ресур "Українська праввда" також перетворилась у помийну яму і поширює новини від ИТАР ТАСС, РИА Ноости, а тепер ще й RT під вивіскою BuzzFeed.

Чому поширення пліток про, начебто, висловловлення Дональда Трампа щодо "російського Криму" є брехнею та інформаційною провокацією?

По-перше! У списку акредитованих ЗМІ, які освітлювали саміт G7 журналісти з BuzzFeed не значаться. Їх там не було!

По-друге! Якщо хтось знайомий з основами дипломатичної служби, той знає, що на ділові ланчі глав держав і урядів журналістів не підпускають на гарматний вистріл. Тому питання: хто з учасників цієї вечері зробив інформаційну диверсію? Адже повної роздруківки тексту ніхто в очі не бачив, бо вона є секретною.

По-третє! Небилиці, які поширює BuzzFeed і приписує Дональду Трампу чудернацькі вислови чітко і ясно спростував Білий Дім! (с)
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#406 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 16 июня 2018 - 10:14

А от частина ЗМІ та блогерів, зокрема політичний експерт Олег Пономар, стверджують, що слова стосовно Криму та твердження, що Україна- одна з найкорумпованих країн світу, звучали з уст Трампа. То де правда?
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#407 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 16 июня 2018 - 10:26

Нікому вєріть нєльзя. Мнє можно. (С)
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#408 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 06 октября 2018 - 19:51

А що там з будівництвом полігону? Нардеп від БПП, секретар комітету з питань національної безпеки і оборони та соратник Пашинського Іван Вінник звинувачує Бірюкова у страшному:

Цитата

«Казначейство заблокировало платежи по 70% объектов, которые строятся на Ширалане»
– Некоторое время звучали заявления о том, что уже в 2017 году должен быть достроен полигон «Ширлан», но этого не случилось, там построена исключительно два ангара, в которых можно обустроиться удобно. Что случилось? Что там с подрядчиком? Мне кажется, там компания «Рост».

– Этот вопрос не ко мне. Есть «звитяжний» деятель господин Бирюков из Николаевщины. Пожалуйста, его можете спросить, потому что он лично курирует этот проект. Мне известно, что есть вопрос к генподрядчику. Также мне известно, в связи с невыполнением вовремя работ этим подрядчиком, на данный момент казначейство заблокировало платежи. Во всяком случае по 70% объектов, которые там строятся. И если генподрядчик не позволит себе исправить ситуации в ближайшее время, наверное, речь идет до конца бюджетного года, то в этот вопрос будут вмешиваться другие органы, с другой ответственностью в отношении тех лиц, которые организовывали эту работу.
https://news.pn/ru/politics/206440

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#409 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 11 октября 2018 - 18:19

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 октября 2018 - 14:12) писал:


Цитата

Друзі. Різні сумнівні джерела. Німецька Хвиля (DW), що часто вкидає кремлівські провокації, а зараз вкинула, що Томос відкладається. Або "Радіо Свобода" (туди саме) з євроонаністами, буду видаляти.

Не несіть це сюди. Дуже прошу.
(с)



Тут в патріархії працюють не тільки українські і російські, а також турецькі журналісти, но ще й австрійські.

У австрійської державної інформагенції є корпункт у Стамбулі, і вони прислали сюди кореспондентку, яка з самого початку не скривала, що в темі українського православ'я не дуже розбирається, но її козир - це німецькомовність.

Вона збиралася неожиданно задати вопріс німецькою німецькомовному митрополиту Австрійському Арсенію і таким чином отримати ексклюзив. Що вона, зрештою, і зробила сьогодні (чи то пак, вчора) до обіду, до того, як екзархи презентували свою доповідь.

Члени синоду проходили повз нас, коли вона по-німецьки шото заговорила до одного з них. Той їй відповів по-німецьки. Вони обмінялися ще короткими репліками і всі розійшлися.

Я поговорив з цією журналісткою пізніше - розказав їй трохи про православ'я і ващє. І спитав у неї, а про що ви, мол, з Арсенієм поговорили.

Вона каже: я спитала, чи говорили ви про Україну.
Він сказав: да, мол, говорили. Я йому: а рішення прийняли? Він: ні, приймемо у підходящий для цього час, але точно приймемо, це наша принципова позиція.

Повторюся, станом на той момент екзархи ще не почали презентацію свого звіту про роботу в Україні. Станом на сьогодні до обіду Синод справді почав говорити про Україну, але, звичайно, рішення не прийняв.

Я підозрюю, що наші австрійські колеги передали цю новину до себе. Її підхопила німецькомовна Католицька агенція новин, яка взагалі-то займається створенням платних розсилок новин на релігійну тематику (якщо хтось, як я в два ночі зайшов на їхній сайт провірити, хто це такі). Їхня розсилка прийшла на Дойче велле. (с)
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#410 zav57

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 1.089 сообщений
  • ПМЖХерсон

Отправлено 11 декабря 2018 - 12:11

Газета Bild сообщила об обнаружении удостоверения Штази на имя Путина
https://www.bild.de/...d.html#fromWall
Putins geheimer Stasi-Ausweis entdeckt
Изображение
11.12.2018 - 08:59 Uhr
28 Jahre nach DDR-Ende dachte selbst die Stasi-Unterlagenbehörde (BStU), alle Geheimnisse zu kennen.

Doch jetzt entdeckte Dokumente belegen: der einstige KGB-Offizier und heutige Kremlchef Wladimir Putin (66) war bis zum Fall der Mauer auch Mitarbeiter des berüchtigten Staatssicherheitsdienstes!
Das Dokument lag bis jetzt unentdeckt bei Akten der Abteilung „Kader und Schulung“ der ehemaligen Dresdner Stasi-Bezirksverwaltung.

Как отмечается в опубликованном во вторник материале издания, удостоверение, выданное на имя майора Владимира Путина 31 декабря 1985 года, было собственноручно им подписано и продлевалось каждый квартал вплоть до конца 1989 года. По словам руководителя дрезденского отделения по работе с архивами Штази Конрада Фельбера, с этим документом работавший тогда в дрезденском подразделении КГБ Путин мог беспрепятственно проходить в учреждения органов госбезопасности ГДР и не должен был никому выдавать того, что работал на советскую спецслужбу. Он также предположил, что наличие удостоверения могло облегчать задачу по вербовке агентов в бывшей ГДР.

#411 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 13 января 2019 - 20:57

Просмотр сообщенияkolyan (15 декабря 2014 - 13:26) писал:

Александр Невзоров не считает Путина основным виновником войны в Украине. Рассказывает о неожиданной и массовой гибели проффесинальных наемников (псов войны) на Донбасе. Александр убежден, что продолжение войны спасительно для российской империи.

13 січня 1991 року радянські війська атакували телевежу у Вільнюсі.
Тисячі мирних громадян стали без зброї на захист свободи проти танків та автоматів.
Тоді загинуло 14 литовців, понад 700 отримати поранення.

Очевидцем тих подій був і російський журналіст. І говорить, що події розвивались по іншому сценарію:

Александр Невзоров о событиях января 1991 года в Вильнюсе: «Я случайно оказался на стороне правды»
- Ты не поверишь, я в первый раз за 20 лет это смотрю, - говорит Александр Невзоров, сейчас - режиссер, советник генерального директора Первого канала, а 21 год назад - ведущий программы «600 секунд» и автор нашумевшего фильма «Наши».
- Не поверю, - отвечаю я, потому что хорошо помню те три его серии (Литва - Латвия - Эстония) - брутальные, рвущие жилы и души, казавшиеся пощечиной. Родина или смерть, Советский Союз или гибель, наши или никто: человек, который ставил перед собой такой выбор, был груб и оригинален и абсолютно не вписывался в тогдашний политический ландшафт. Спустя двадцать лет выяснилось, что он был прав... Пусть не во всем и не стопроцентно, но прав. А мы, получается, были слепы. Или обмануты. И не молодыми балтийскими демократиями. Самими собой - потому что очень хотели обмануться. И вот когда, казалось бы, наступил момент триумфа и автору тогдашних предсказаний стало впору надевать на голову лавровый венок, оказалось, что венок ему не нужен. Совсем.




«Нам была отведена роль зрителей»


- И как вам, интересно, удалось «уделать» всех нас, ваших коллег-журналистов, и снайперски попасть в десятку?


- Я ехал в Вильнюс, будучи накачанным пропагандой, которая существовала на тот момент в Советском Союзе. Ехал, наэлектризованный СМИ про то, как наши танки давят свободолюбивых литовцев. Но на первом же трупе, который мне показали в морге, были совершенно отчетливые следы протектора «Жигулей» седьмой модели, и никаких следов танков. Я хорошо знал, как выглядит труп человека, попавшего под танк, потому что до этого прошел Карабах и первый этап азербайджанской войны. А еще я увидел раны от явно не армейского оружия, потому что, что такое 12-й (охотничий. - Авт.) калибр, понять несложно. Глубочайшее заблуждение, кстати, что снайпер - это тот, кто стреляет из укрытия. У Вильнюсской телебашни вполне можно было стоять в толпе и херачить большими пулями из охотничьего ружья. Не надо никого демонизировать и думать, что там были какие-то загадочные ниндзя, которые ползали по крышам. Это были люди из толпы, стрелявшие из гладкоствола и обрезов. Вот так стоял где-нибудь сзади парень из «Саюдиса» и шмалял...


- Кстати, как так получилось, что в нужном месте и в нужный час оказалась масса иностранных журналистов, а нашей прессы не было?
- Прессу приглашают продюсеры, режиссеры-постановщики и исполнители главных ролей. А нам там была отведена роль зрителей. Причем опущенных зрителей.




- А вы в какой момент поняли, что это была постановка?


- Когда увидел рожи этих ребят. Я случайно оказался на стороне правды. Это произошло только потому, что мне надо было выбрать в своих симпатиях: либо те - орущие, визжащие, истерикующие, либо эти - преданные своей стране, мужественные, потрясающие - как, например, командир вильнюсского ОМ-ОНа Болеслав Макутынович и псковские десантники. Я выбрал ЭТИХ.


«Эти люди не подозревали, что окажутся мучениками»


- Вы зафиксировали что-то из документальных свидетельств: как стреляли снайперы с крыш и как всем этим управляли американские инструктора - литовцы по происхождению?


- Снайперский выстрел определяется по грунту: частички земли, поднимаясь, очень хорошо видны в приборы ночного видения. А здесь стреляли с подоконников и бетонных крыш. Холод, зима, все проморожено. Как тут можно было что-то снять? Подозреваю, что ничего не зафиксировал. Есть где-то съемки трупов в морге.


- И что на них?


- Следы пуль охотничьего оружия. И следы отсутствия траков на телах так называемых задавленных танками.


- То есть то, о чем писали в книгах литовские ­правдоискатели (В. Петкявичюс, Ю. Куолялис, В. Иванов. - Авт.), соответствует действительности?


- Несколько человек там действительно грохнули ради революционного блезиру. С хорошими, отчетливыми следами огнестрела из охотничьего оружия было человека три или четыре. Все остальные были просто стащены из каких-то моргов. Это были люди, умершие вполне нормальной смертью, которые не подозревали, что спустя 25 часов после летального исхода окажутся мучениками. Их родственники об этом хорошо знают.


- Вряд ли они что-либо расскажут, если в Уголовном кодексе есть статья об отрицании преступлений СССР против Литвы или ее жителей...


- Но я-то не родственник, поэтому говорю то, что сказал.



Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#412 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 24 января 2019 - 19:43


https://youtu.be/HCIVI2pxS9s
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#413 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 24 января 2019 - 19:50


https://youtu.be/rNPebVq4iHk
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#414 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 25 января 2019 - 06:08

Другому роліку кацапські пропагандони присвятили цілу передачу "60 мінут", а з першого в ній показали тільки початок, про "слівний бачок" чомусь застіснялісь :smile:
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#415 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 26 января 2019 - 15:44

Ворог не спить (с).
Вже розказують, що ряд патріотичних гасел просто вкрадено з радянських агіток. Нібито "Армія. Мова. Віра" чи "Релігія. Томос. П'ятирічка" (п'ятирічка мається на увазі другий строк Петра Олексійовича) це перефразування ось цього плакату 20-х рр:
Скрытый текст


Відразу видно, що вуха ростуть з РФ, бо ні для кого не секрет, що 20-ті роки минулого сторіччя- період розквіту українізації в УСРР. Не могло такого плакату бути в Україні того часу. Простий пошук показує, що оригінал був українською, і слова "тормоз", співзвучного з "томос" на ньому немає. Отже можна здогадатися, де вигадуються всі оці рими (я вже промовчу, значення цього слова латиною):
Скрытый текст

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#416 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 26 января 2019 - 17:38

Просмотр сообщенияPAN (26 января 2019 - 15:44) писал:

Вже розказують

А де розказують?
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#417 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 26 января 2019 - 19:50

Просмотр сообщенияHamstell (26 января 2019 - 17:38) писал:

А де розказують?

У різних спільнотах у соцмережах, які адмініструються з країв, що багаті дичину та природні копалини.
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#418 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 26 января 2019 - 20:06

Сподобалось про "адміністрування з країв"...

Прикрепленные изображения

  • Прикрепленное изображение: Screenshot_20190126-175533_Samsung Internet.jpg

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#419 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 26 января 2019 - 20:32

Група закрита, але можна переглянути адміністраторів- дві тітоньки з одним фото на двох, та парубок на ім'я Лев Єрмоленко- у профілі вказано, що депутат Київради. Але серед київських депутатів взагалі немає нікого на "Є", а на "Я" депутат протилежної статі.
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#420 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 27 января 2019 - 09:45

І ще про зливний бачок.

https://youtu.be/rFXk1aiQX3o
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...