Перейти к содержимому


Опять развод...

развод по телефону

Сообщений в теме: 68

#21 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 28 февраля 2015 - 23:45

Я не помню кодовое слово...
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#22 Гость_skos_*

Отправлено 28 февраля 2015 - 23:47

Тада рассказывайте все о себе)))

#23 Shumaher

    Разрушитель мифов

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 13.930 сообщений
  • ПМЖХерсон

Отправлено 01 марта 2015 - 00:04

Первый раз слышу о кодовом слове. Оно только для агентов работает? :blink:

#24 андрей

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
  • 1.271 сообщений
  • ПМЖУкраїна бульбовщина...

Отправлено 01 марта 2015 - 00:05

http://foto.ua/forum...hp/t-59062.html
Дипломатия состоит в том, чтобы
гладить собаку до тех пор, пока
намордник не будет готов.
Фридрих Вильгельм Ницше.

#25 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 01 марта 2015 - 03:02

Просмотр сообщенияандрей (28 февраля 2015 - 23:28) писал:

Ха-ха...сатира не в цій темі...

Все нормально, можна і поіронізувати трохи.
Але у Вашому пості, погодьтеся, інфи було замало.

Цитата

вже дзвонять...+380638415034

Бла бла,сходіть до банкомату ощадбанку,кажу навіщо,нікуди не піду,вся потрібна інформація у вас є...загалом послав...

"Стандартний" і вже давно відомий розвод, тут вже описувався, питань нема.

А щодо історіі з ПБ цікаво.
А Ві раніше бокували цю карту? Кодове слово у Вас є?

Справа в тому, що якби можна біло б просто дзвінком заблокувати карту і П24, без будь-якого підтвердження, то це було б нерозумно.

А загалом, якщо це просто тупість оператора ПБ, то Ви зробили все грамотно!

Цитата

мені сказали що номер просто з області,дніпропетровської...це не приватовский номер і взагалі,вона бачить на комп'ютері,що до мене не дзвонили з привату сьогодні...

Пошукав в себе в пошті, не знайшов підтвердження, певно, давно це було, але гугл виводить навіть на цей форум, де я вже повідомляв, що ці два номера - приватівські і де наводили приклад, що з цього номера телефонують після звернення на "гарячу лінію".
Також в інтернеті є купа підтверджень, що це техпідтримка ПБ. (Навіть "тіпа офіційні". :) )

Але також знаходиться купа історій, що з цього номера телефонують:
- ненав'язлива і "ненав'язлива" реклама послуг ПБ,
- колектори від ПБ

і головне:
- аферисти

І так само є історіі, коли на гарячій лініі підверджували, що це приватівський номер.

Мій висновок: це приватівський номер, але з нього можуть телефонувати і аферисти. (Тобто це "вихідний" номер ПБ, а хто саме з нього телефонує - невідомо).

Тому просто потрібно памятати старе добре ОДНЕ просте правило для будь-якого номера: якщо телефонують ВАМ, то у Вас не повинні питати, а Ви не повинні казати будь-які свої персональні дані. Хоча - трбе дивитись по ситуації і тут "лучше перебдеть, чем недобдеть".
Ну а якщо Ви телефонуєте і просите щось зробити, то, наприклад, контрольне слово можуть запитати.


Цитата

За месяц 3 раза позвонили с номера 0567369129. Постоянно представляются Приват банком и пытаются выудить инфо. Первый раз спрашивали о копилке, остатке на ней и т.д., потом еще раз звонили и спрашивали о копилке, я их послала. А потом сказали, что проводят опрос и спросили как я чаще всего рассчитываюсь картой: в магазине, через интернет или снимаю в банкомате. Я сказала, что вся эта инфа у них есть, если они действительно из привата. Положила трубку и занесла в черный список.
Позвонила в реальный приват мне сказали, что не стоит давать такую инфо, т.к. все данные о моих действиях и остатках есть у них действительно. Однако девушка подтвердила, что такой номер 0567369129 зарегистрирован в приват банке и с него действительно могут звонить представители банка...


Цитата

Что за ерунду вы тут пишете. Это номер сервисного центра Приват банка. Люди там работают. И звонят клиентам по разным вопросам. А деньги списать с чужой карты невозможно без пин кода и ОТП пароля которые сотрудники не спрашивают и не имеют право спрашивать!


ПС
(но это никому нельзя говорить!)
Скрытый текст

Сообщение отредактировал gtc: 01 марта 2015 - 03:05


#26 андрей

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
  • 1.271 сообщений
  • ПМЖУкраїна бульбовщина...

Отправлено 01 марта 2015 - 03:58

Я вмію користуватися інтернетом...тому такі дзвінки я стараюся переривати під будь-яким приводом...натомість вбиваю в гугл номер і...далі ви знаєте...

В мене є контрольне слово і його завжди питають...

Все це сталося за пів години максимум...думаю,що зазвичай,люди кажуть дані,які в них питають,все це можна збирати не день і не місяць...та просто чекати нагоди для кидка...



Дипломатия состоит в том, чтобы
гладить собаку до тех пор, пока
намордник не будет готов.
Фридрих Вильгельм Ницше.

#27 андрей

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
  • 1.271 сообщений
  • ПМЖУкраїна бульбовщина...

Отправлено 01 марта 2015 - 04:03

...ні на йоту не сумніваюся,калл-центр це не пб,та працюють вони явно з кримінальними елементами...


Дипломатия состоит в том, чтобы
гладить собаку до тех пор, пока
намордник не будет готов.
Фридрих Вильгельм Ницше.

#28 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 05 марта 2015 - 22:38

Vic Fedorovich

Беда! Беда у меня случилась... Страшная беда...
Звонит вчера мне дочка, голос убитый, вот вот разрыдается.
- Пап, у меня беда. Мне очень нужна твоя помощь. Пап, я в милиции...
- Что?! Что случилось?!!! Говори не молчи!!
- Пап, я мальчика сбила...
И рыдания в трубку!
-Успокойся! Как это произошло?!!
- Я ехала на скутере, а он выбежал на дорогу... Папа, мне очень нужна твоя помощь, от меня требуют деньги...
И рыдания переходят в истерику...
-Пааап, пааапа!! Помоги мне!!!
- Хорошо, доченька, успокойся, только не плачь, просто скажи - а в каком городе это произошло??
Пауза секунд в 10 и потом нас разъединили... Опять разъединили...
- Ааааааа, - заорал я- Проклятье!!!!
Вот ведь как устроена судьба. Я и расстроился и очень обрадовался с другой стороны, ведь у меня есть дочь! Еще одна! Где-то! И судя по голосу - человеческое дитя! Нужно заметить, что в юности я был тот еще ходок! И тут такая радость правда перемешанная с горем...Хотелось сорваться с места, бежать помогать ей, вылечить сбитого мальчика и вырвать моего ребенка из цепких лап милиционеров, прижать и защитить, но не судьба...Тайна так и осталась тайной...
Эх...жизнь вообще штука несправедливая.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#29 Гость_vad160568_*

Отправлено 28 марта 2015 - 18:29

Сразу хочу предупретить - первоисточник вонючий.
Скрытый текст

https://youtu.be/u1EjtMOy9rQ
Скрытый текст


#30 Гость_vad160568_*

Отправлено 23 мая 2015 - 19:04

Пришло только что отцу жены на почту. Предупредите родителей.Изображение

Сообщение отредактировал vad160568: 23 мая 2015 - 19:05


#31 Oleg150965

    Продвинутый пользователь

  • Добрий користувач
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 8.261 сообщений
  • ПМЖНиколаев

Отправлено 23 мая 2015 - 20:46

изображения нет
Скрытый текст

#32 maxard

    фОшист и бЕндеровец

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 12.420 сообщений
  • ПМЖСity 17. После взрыва Цитадели

Отправлено 04 июня 2015 - 01:01

Хотів би попередити людей по новий варіант інтернет-розводів, на який, буквально пару хвилин назад,я чуть не попався.Як правило всі розводи поєднує Приват банк і сайт OLX.UA,колишній сландо,я давно продаю і багато разів хотіли розвести-но зараз це був самий реальний шанс на який я вперше за 2 роки ледве не попався. Мені подзвонили на рахунок покупки взуття за 220грн,сказали вечером оплатять на карту повну суму(це рідкість на цьому сайті,но і таке реально буває),я сказав свій номер карти і ПІБ (ніколи більше ніяких даних не можна казати ні в якому випадку).Через 3 години дзвонять до мене з номеру який починається на +056 -такий номер часто використовуєм сам Приват банк,представляються працівником банку і кажуть чи не чекаю я часом 220грн на свій рахунок,я відповів ,що ТАК-«працівник» сказали що гроші поступили але «новою послугою» переказу через мобільний телефон(раніше така послуга дійсно була між Київстаром і Приват банком і використовувалась переважно для окупованого Криму,так як Приват банк там був закритий.Мені сказали що послуга для мого номера відключена і можна прям зараз підключити,я погодився,і «працівник» сказав що перша операція має пройти через послугу»Скарбничка»-1грн піде на скарбничку -всі інші гроші на карточку і вислав мені код входу на скарбничку-саме головне-що КОД прийшов із того номера-з якого завжди приходять смс-ки від Приват банку-тобто справжнього ,офіційного номера вашого агента і мені сказали продиктувати код,но я зразу згадав що ніколи нікому не можна диктувати код навіть працівникам-тільки якщо ви реально знаходитесь у відділенні приват банку,після чого я запропонував «працівникові»,що я сам подзвоню на «гарячу лінію» і підключу цю послугу,так як боюсь інтернет розводу,він почав підвищувати голос ,питав чим він мене не влаштовує,і потім сказав дзвоніть і вибив.
Коли я подзвоинв на гарячу лінію -мені сказали що атк воин хотіли через приват 24 зайти на мій аккаунт-вони просто ввоодять мій номер потім нажимають «поповнити копілку»-мені реально з притва банку приходить код-так як приват банк відсилає код ж на мій номер а я його маю сказати їм_і я лишаюсь без грошей.
Дякую за увагу,моя порада всім-завжди коли вам дзвонять,краще скажіть що заняті і ви потім самі передзвоните на гарячу лінію.ну я про те що,НІКОЛИ НІКОЛИ НІКОЛИ не можна розголошувати -CVVкод або так звані «три цифри з зворотнього боку карти я думаю всі вже знають)
Думаю ,моє повідомлення хоть комусь допоможе

http://ternopilinfo....iv-privatbanku/
Из всего, что производит расея, я пользуюсь только ненавистью.<br />
Скрытый текст

#33 Гость_Gesha_*

Отправлено 04 июня 2015 - 12:05

С Привата при таком пополнении, всегда в смс пишут, шоб никому не говорили этот код...

#34 maxard

    фОшист и бЕндеровец

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 12.420 сообщений
  • ПМЖСity 17. После взрыва Цитадели

Отправлено 04 июня 2015 - 13:10

Просмотр сообщенияGesha (04 июня 2015 - 12:05) писал:

С Привата при таком пополнении, всегда в смс пишут, шоб никому не говорили этот код...

Человек - самое слабое звено в любой системе
Из всего, что производит расея, я пользуюсь только ненавистью.<br />
Скрытый текст

#35 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 04 июня 2015 - 14:11

Просмотр сообщенияmaxard (04 июня 2015 - 13:10) писал:

Человек - самое слабое звено в любой системе

Особенно когда внезапно "СМС пришло с реального номера ПБ! А-а-а-а-а!"
(Ну а откуда же ему приходить, когда ломятся в ваш П24?)

#36 Нвот7

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
  • 1.139 сообщений
  • ПМЖАРКрым

Отправлено 04 июня 2015 - 18:33




Цитата


Отправлено Сегодня, 02:01


Хотів би попередити людей по новий варіант інтернет-розводів, на який, буквально пару хвилин назад,я чуть не попався.Як правило всі розводи поєднує Приват банк і сайт OLX.UA,

Интересно, а кто автор этого рассказа? :sorry:


#37 vetal_od

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
  • 67 сообщений
  • ПМЖОдесса

Отправлено 20 августа 2015 - 16:22

вот только что пришло Я почти богат?
кто подскажет?

Прикрепленные изображения

  • Прикрепленное изображение: Q.png


#38 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 20 августа 2015 - 16:27

Не знаю за богатство в единых нулях с ещё чем-то обязательным, но карму Вам/Тебе позеленил.
Авось обломится... :unsure:
Нулей...

:D :D :D
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#39 Гость_Na Palm_*

Отправлено 20 августа 2015 - 18:09

066 3318273 , номер был скрыт.

В общем все как обычно: "па, я в милиции за драку, па..."

#40 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 04 сентября 2015 - 16:13

Просмотр сообщенияNa Palm (20 августа 2015 - 18:09) писал:

В общем все как обычно: "па, я в милиции за драку, па..."

Прогресс не стоит на месте! Наблюдал такое:
- Але, мам, я сбил человека, теперь в милиции!...
- Сына, а как же ты сбил, ты ж без машины?..
- Ой, мам, я шел, толкнул случайно женщину плечом и она под колеса упала... ("Чо делать маааааа, а-а-а-а-а!" с рыданиями и все такое)

Я попросил трубку, и всего-то спросил "Петя, это папа, а ты где?", но меня, видимо, раскусили... Ну или да, "внезапно кончились деньги на телефоне".
Номер был скрыт.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...