Перейти к содержимому


Читали ли вы Коран?


Сообщений в теме: 6

#1 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 23 декабря 2015 - 23:44

Сьогодні вночі мусульманський світ відзначав Маулід ан-Набі - день, а скоріше ніч, народження пророка Мухаммада (мир йому!).
Останній пророк народився в Св'ященній Мецці, під час ранкової зорі 11 рабіуль-авваля 570 року (тоді ще не було мусульманського календаря).
Мати пророка розповідала, що коли він народжувався - світло осяяло все навкруги аж до палаців Близького Сходу, у палаці Перського царя обвалились 14 терас, у зороастрийців потух вогонь якому вони вклонялися тисячу років, а язичницкі ідоли арабів, що стояли навкруг Кааби, впали. Це було знамення того, що на цих теренах замість старих культів, буде розповсюджуватись іслам, що незабаром і відбулось. Так як батько майбутнього пророка помер ще до його народження, то дитину взів на руки його дідусь (до речі, вождь Св'ященній Мекки), обойшов з ним Каабу, помолився, та назвав онука не розповсюдженним в той час ім'ям - Мухаммад.
Через 40 років, він отримає в Божому Откровенні перші слова Корана, і виступить з проповіддю віри в Одного Бога.
Изображение
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#2 Гость_Тымнеро_*

  • Гости

Отправлено 24 декабря 2015 - 17:24

Вы предлагаете перейти в другую веру ?

#3 Чапай

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 4.779 сообщений
  • ПМЖНиколаевская область.

Отправлено 24 декабря 2015 - 18:31

Дя я, каг бэ, и библию-то ниасилил. :sad:

#4 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 24 декабря 2015 - 19:55

Просмотр сообщенияТымнеро (24 декабря 2015 - 17:24) писал:

Вы предлагаете перейти в другую веру ?

из какой?
:smile:
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#5 Гость_Тымнеро_*

  • Гости

Отправлено 25 декабря 2015 - 21:18

Просмотр сообщенияHamstell (24 декабря 2015 - 19:55) писал:

Просмотр сообщенияТымнеро (24 декабря 2015 - 17:24) писал:

Вы предлагаете перейти в другую веру ?

из какой?
:smile:

Из православия ...

#6 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 26 декабря 2015 - 17:43

Просмотр сообщенияТымнеро (25 декабря 2015 - 21:18) писал:

Просмотр сообщенияHamstell (24 декабря 2015 - 19:55) писал:

Просмотр сообщенияТымнеро (24 декабря 2015 - 17:24) писал:

Вы предлагаете перейти в другую веру ?

из какой?
:smile:

Из православия ...

Для того, щоб перейти, треба спочатку якусь прийняти
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#7 PAN

  • ПМЖСхід

Отправлено 06 января 2016 - 22:50

Користуючись нагодою наближення православного свята Різдва, хочу розповісти, що Коран каже про народження Ісуса.
Жодним чином не хочу образити релігійних почуттів християн, але хочу розповісти, як Різдво описано в Корані.
Відразу попереджаю, що певні деталі будуть трохи відрізнятись. Справа в тому, що коранічний текст не схильний до описання дрібних деталей, і концентрується на духовному змісті. Тому Коран нічого не розповідає про волхвів або царів зі Сходу, що прийшли вклонитись немовляті, нічого не розповідає про Віфліємську зірку, але основні духовні смисли, як ви побачите, є дуже схожими.
Часто християни вважають, що мусульмани взагалі нічого не знають про Ісуса сина Марії, і бувають здивованиі через те, що виявляється Ісус згадується в 15 сурах (главах) Священного Корану аж у 93 аятах. Окрім цього, багато розповідей про Ісуса сина Марії, ми знаходимо в проповідях пророка Мухаммада, аж до вказівки точного місця, на яке буде Ісус спущений янголами під час другого пришестя. Але зараз не про це.
Ісус арабською звучить як Іса, а праведна Марія, як Мар'ям. Тож текст:
17. І Ми послали до неї нашого Духа, який уподібнився статному чоловіку.
18. Вона сказала: "Воістину, шукаю в Милостивого (Бога) захисту від тебе, хіба що ти богобоязливий!"
19. Він відповів: "Воістину, я тільки посланець Господа твого й маю дарувати тобі пречистого хлопчика!"
20. Вона сказала: "Як може бути в мене хлопчик, коли жоден чоловік не торкався мене, й не була я блудницею?"
21. Він сказав: "Так станеться, бо сказав те Господь твій. Це легко для Нього!" І ми зробимо його знаменням для людей та милістю від Нас. Цю справу вже вирішено!
22. Тож вона завагітніла й віддалилася в місце далеке.
23. Підійшла з пологовими муками до стовбура пальми й сказала: "Як би я хотіла вмерти раніше й бути назавжди забутою!"
24. І вигукнув із-під неї (народившийся Іса): "Не журись, Господь створив біля тебе струмок!
25. Нахили до себе стовбур пальми й струсони - на тебе посипляться свіжі фініки!
26. Їж, пий та заспокойся! А якщо побачиш якогось чоловіка, то скажи: "Я дала Милостивому Богу обітницю постити й не стану розмовляти сьогодні ні з ким із людей!"
27. Вона прийшла до своїх рідних, несучи його. Сказали ті: "О Мар'ям! Ти зробила жахливу річ!
28. О сестро Гаруна! Батько твій не був поганою людиною, і мати твоя не була розпусницею!"
29. Та вона вказала на Ісу. Вони запитали: "Як ми можемо говорити з ним, коли він - немовля?"
30. Він сказав: "Воістину, я - раб Аллага. Він дарував мені Писання й зробив мене пророком.
31. Він зробив мене благословенним усюди, де я б не був, зобов'язав мене молитися й давати закят (милостиню), доки я буду жити,
32. бути шанобливим до матері моєї й не зробив мене зверхнім, нещасним.
33. Мир мені в день мого народження, в день моєї смерті та в день, коли я воскресну до життя!"
19 сура 17-33 аяти.

Шейх Саїд Ісмагілов, муфтій Духовного управління мусульман України «Умма»


Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...