Перейти к содержимому


И снова пешеходный переход.


Сообщений в теме: 183

#41 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 23 октября 2016 - 20:48

Різниця величезна. На ПП пішохід має перевагу - це приблизно, як їхати на зелене світло світлофору :smile:

Мені цікаво, якщо б за ненадання переваги пішоходу на переході запровадили позбавлення права керування на рік, скільки б водіїв змінили стиль водіння та почали виконувати ПДР?
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#42 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 23 октября 2016 - 20:52

Просмотр сообщенияHamstell (23 октября 2016 - 20:48) писал:

Різниця величезна. На ПП пішохід має перевагу - це приблизно, як їхати на зелене світло світлофору :smile:

Мені цікаво, якщо б за ненадання переваги пішоходу на переході запровадили позбавлення права керування на рік, скільки б водіїв змінили стиль водіння та почали виконувати ПДР?

Скільки було б забито насмерть пішоходів, які надають собі перевагу, не впевнившись у відсутності небезпеки?...
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#43 Oleg150965

  • ПМЖНиколаев

Отправлено 23 октября 2016 - 21:12

Просмотр сообщенияHamstell (23 октября 2016 - 20:48) писал:

Різниця величезна. На ПП пішохід має перевагу - це приблизно, як їхати на зелене світло світлофору :smile:

Мені цікаво, якщо б за ненадання переваги пішоходу на переході запровадили позбавлення права керування на рік, скільки б водіїв змінили стиль водіння та почали виконувати ПДР?


Пешеход вне зависимости от наличия ПП или его отсутствия обязан пользоваться головой. А правила придумали для того что бы их нарушать.
Скрытый текст

#44 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 23 октября 2016 - 23:26

Просмотр сообщенияOleg150965 (23 октября 2016 - 21:12) писал:

А правила придумали для того что бы их нарушать.

Ага.
Изображение
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#45 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 24 октября 2016 - 05:15

Просмотр сообщенияЖигуліст (23 октября 2016 - 20:52) писал:

Просмотр сообщенияHamstell (23 октября 2016 - 20:48) писал:

Різниця величезна. На ПП пішохід має перевагу - це приблизно, як їхати на зелене світло світлофору :smile:

Мені цікаво, якщо б за ненадання переваги пішоходу на переході запровадили позбавлення права керування на рік, скільки б водіїв змінили стиль водіння та почали виконувати ПДР?

Скільки було б забито насмерть пішоходів, які надають собі перевагу, не впевнившись у відсутності небезпеки?...

Ви особисто скількох би забили? :wink2:
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#46 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 24 октября 2016 - 05:26

Просмотр сообщенияOleg150965 (23 октября 2016 - 21:12) писал:

А правила придумали для того что бы их нарушать.

Дивно і сумно чути таке від учасників Форуму, девізом якого є "За порядок на дорогах!"
Що тоді очікувати від інших водіїв?
Мабуть, тому і "переводять стрілки" на пішоходів, замість безумовного виконання ПДР. :sad:
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#47 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 24 октября 2016 - 07:28

Просмотр сообщенияHamstell (23 октября 2016 - 20:48) писал:

Різниця величезна. На ПП пішохід має перевагу - це приблизно, як їхати на зелене світло світлофору

Ні, приблизно як на зелену стрілку при основному червоному. Різниця величезна!

#48 Гость_vad160568_*

  • Гости

Отправлено 24 октября 2016 - 07:28

Просмотр сообщенияHamstell (24 октября 2016 - 05:26) писал:

Просмотр сообщенияOleg150965 (23 октября 2016 - 21:12) писал:

А правила придумали для того что бы их нарушать.

Дивно і сумно чути таке від учасників Форуму, девізом якого є "За порядок на дорогах!"
Що тоді очікувати від інших водіїв?
Мабуть, тому і "переводять стрілки" на пішоходів, замість безумовного виконання ПДР. :sad:/>

А мені дивно, що Ви й досі не бажаєте зрозуміти, що пішохід має не тільки права, але й обов'язки по забезпеченню ВЛАСНОЇ БЕЗПЕКИ і безперечно повинен виконувати вимоги п.4.14ПДР, що ж тоді дійсно можна очікувати від пересічних пішоходів?

#49 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 24 октября 2016 - 07:41

Просмотр сообщенияHamstell (23 октября 2016 - 20:48) писал:

Мені цікаво, якщо б за ненадання переваги пішоходу на переході запровадили позбавлення права керування на рік, скільки б водіїв змінили стиль водіння та почали виконувати ПДР?

А Вам не цікаво, якби за невиконання вимог п. 4.14 ПДР пішоходам запроваджували би позбавлення права виходити на вулицю на рік, наскільки б вільніше і спокійніше стало б на дорогах?

4.14. Пішоходам забороняється:
а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;



А ще можна згадати інші пункти ПДР:

4.4. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.

4.7. Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності - на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.

4.8. Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорогу добре видно в обидва боки, і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки.

4.9. У місцях, де рух регулюється, пішоходи повинні керуватися сигналами регулювальника або світлофора.
У таких місцях пішоходи, які не встигли закінчити перехід проїзної частини дороги одного напрямку, повинні перебувати на острівці безпеки або лінії, що розділяє транспортні потоки протилежних напрямків, а у разі їх відсутності - на середині проїзної частини і можуть продовжити перехід лише тоді, коли це буде дозволено відповідним сигналом світлофора чи регулювальника та переконаються в безпеці подальшого руху.

4.10. Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об'єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.

4.11. Чекати транспортний засіб пішоходи повинні на тротуарах, посадкових майданчиках, а якщо вони відсутні, - на узбіччі, не створюючи перешкод для дорожнього руху.

4.12. На трамвайних зупинках, не обладнаних посадковими майданчиками, пішоходам дозволяється виходити на проїзну частину лише з боку дверей і тільки після зупинки трамвая.
Після висадки з трамвая необхідно залишити проїзну частину не затримуючись.

#50 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 24 октября 2016 - 07:43

Просмотр сообщенияvad160568 (24 октября 2016 - 07:28) писал:

пішохід має не тільки права, але й обов'язки по забезпеченню ВЛАСНОЇ БЕЗПЕКИ

Не лише власної.

4.14. Пішоходам забороняється:
а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;


#51 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 24 октября 2016 - 07:49

Для повноти картини треба згадати і обов'язки водія щодо проїзду пішоходних переходів.


18.1. Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

Тобто зменшити швидкість не завжди, а якщо на ПП є пішоходи.


18.2. На регульованих пішохідних переходах і перехрестях при сигналі світлофора чи регулювальника, що дозволяє рух транспортним засобам, водій повинен дати дорогу пішоходам, які закінчують перехід проїзної частини відповідного напрямку руху і для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

Дати дорогу повинен лише тим, що закінчують перехід, а не починають бігти на жовтий.


18.4. Якщо перед нерегульованим пішохідним переходом зменшує швидкість чи зупинився транспортний засіб, водії інших транспортних засобів, що рухаються по сусідніх смугах, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися і можуть продовжити (відновити) рух лише переконавшись, що на пішохідному переході немає пішоходів, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.


І ВСЕ.

#52 Гость_vad160568_*

  • Гости

Отправлено 24 октября 2016 - 08:07

Просмотр сообщенияgtc (24 октября 2016 - 07:43) писал:

Просмотр сообщенияvad160568 (24 октября 2016 - 07:28) писал:

пішохід має не тільки права, але й обов'язки по забезпеченню ВЛАСНОЇ БЕЗПЕКИ

Не лише власної.

4.14. Пішоходам забороняється:
а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

Та хай вже ці дятли хоч за себе думають, а за свою та своїх пасажирів я вже сам буду.

#53 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 24 октября 2016 - 08:11

Просмотр сообщенияgtc (24 октября 2016 - 07:49) писал:

18.1. Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

Тобто зменшити швидкість не завжди, а якщо на ПП є пішоходи.


Якщо пішохід ступив на перехід - він на ПП?

Просмотр сообщенияgtc (24 октября 2016 - 07:49) писал:

18.2. На регульованих пішохідних переходах і перехрестях при сигналі світлофора чи регулювальника, що дозволяє рух транспортним засобам, водій повинен дати дорогу пішоходам, які закінчують перехід проїзної частини відповідного напрямку руху і для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

Дати дорогу повинен лише тим, що закінчують перехід, а не починають бігти на жовтий.


Регульовані ПП я до уваги не беру, там все зрозуміло.


Просмотр сообщенияgtc (24 октября 2016 - 07:49) писал:


18.4. Якщо перед нерегульованим пішохідним переходом зменшує швидкість чи зупинився транспортний засіб, водії інших транспортних засобів, що рухаються по сусідніх смугах, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися і можуть продовжити (відновити) рух лише переконавшись, що на пішохідному переході немає пішоходів, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

А тут які питання?
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#54 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 24 октября 2016 - 08:19

Просмотр сообщенияHamstell (24 октября 2016 - 08:11) писал:

Якщо пішохід ступив на перехід - він на ПП?

Звичайно, але він ДО ТОГО виконав п.4.14?

4.14. Пішоходам забороняється:
а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;


Цитата

Регульовані ПП я до уваги не беру, там все зрозуміло.

А даремно не берете і це Вам зрозуміло, а більшості пішоходів - зовсім не очевидно, що вимоги, наприклад, того ж п.4.14 розповсюджуються і на регульований ПП.


Цитата

А тут які питання?

Просто це був перелік всіх вимог.

#55 Гость_vad160568_*

  • Гости

Отправлено 24 октября 2016 - 08:22

Просмотр сообщенияHamstell (24 октября 2016 - 08:11) писал:

Просмотр сообщенияgtc (24 октября 2016 - 07:49) писал:

18.4. Якщо перед нерегульованим пішохідним переходом зменшує швидкість чи зупинився транспортний засіб, водії інших транспортних засобів, що рухаються по сусідніх смугах, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися і можуть продовжити (відновити) рух лише переконавшись, що на пішохідному переході немає пішоходів, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

А тут які питання?

У Вас сторінка з 4 розділом в ПДР вирвана?

#56 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 24 октября 2016 - 08:54

Просмотр сообщенияgtc (24 октября 2016 - 08:19) писал:


4.14. Пішоходам забороняється:
а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

А "раптово" - це як? Якщо я зробив крок на перехід, то, припустимо, до першого проїжджаючого автомобіля, який не надав мені перевагу, у мене зауважень немає, але для другого, третього, п'ятого-десятого - я раптово вийшов на ПП?

Що мається на увазі під "відсутністю небезпеки" - це відсутність автомобілей взагалі в полі зору? Чи на якій відстані? А з якою швидкістю вони повинні рухатися? А як мені визначити їх швидкість?

Прошу конкретних відповідей по кожному питанню
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#57 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 24 октября 2016 - 09:27

Просмотр сообщенияHamstell (24 октября 2016 - 08:54) писал:

Прошу конкретних відповідей по кожному питанню

Конкретних відповідей я Вам не дам - по-перше, я не уповноважений давати офіційні коментарі до ПДР, а, по-друге, у кожному конкретному випадку треба буде враховувати конкретну дорожню обстановку.

Але думаю, що буде десь так - кожен з УДР трактує ПДР на власний розсуд, а вже після ДТП будуть розборки - вірно чи ні кожен з УДР їх зрозумів і чи кожен виконав свою частину ПДР. Різниця тут буде лише в тому, що водій буде це робити з лави підсудних, а пішохід - з лікарняного ліжка (в кращому випадку) або ж з цвинтаря, літаючи над своєю могилою...
І що вкрай неприємно, так це те, що за існуючої практики лава підсудних для водія практично гарантована, незалежно від виконання ним ПДР та ступеня винуватості пішохода у ДТП.

#58 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 24 октября 2016 - 09:32

Просмотр сообщенияHamstell (24 октября 2016 - 08:54) писал:

Що мається на увазі під "відсутністю небезпеки" - це відсутність автомобілей взагалі в полі зору? Чи на якій відстані? А з якою швидкістю вони повинні рухатися? А як мені визначити їх швидкість?

Може щось таке?

небезпека для руху - зміна дорожньої обстановки (у тому числі поява рухомого об'єкта, який наближається до смуги руху транспортного засобу пішохода чи перетинає її) або технічного стану транспортного засобу пішохода, яка загрожує безпеці дорожнього руху і змушує водія пішохода негайно зменшити швидкість або зупинитися.


ПС
А взагалі дивно - як же Ви досі виконували ПДР??? :)
І це відбувається на форумі, гаслом якого є "За порядок на дорогах"!.. :))))

#59 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 24 октября 2016 - 09:52

Просмотр сообщенияgtc (24 октября 2016 - 09:32) писал:


А взагалі дивно - як же Ви досі виконували ПДР??? :)
І це відбувається на форумі, гаслом якого є "За порядок на дорогах"!.. :))))

Та я зрозумів, що по суті вам сказати нічого.
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#60 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 24 октября 2016 - 10:00

Просмотр сообщенияHamstell (17 октября 2016 - 13:18) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (17 октября 2016 - 06:16) писал:

Різницю відчули?
Скрытый текст
Я не керуюся емоціями та домислами, я намагаюся безумовно виконувати ПДР :hi:/>
Чудово!
Розкажіть, будь ласка, як Ви користуєтесь пішоходним переходом в ролі пішохода.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...