Перейти к содержимому


15 листопада і план "Шатун"


Сообщений в теме: 85

#1 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 13 ноября 2016 - 01:17

Mason Lemberg додав 3 нові світлини.
3 год ·


Антимайдан 3,79 або мобілізація баранів
Побачив сьогодні реплай одного дурня, котрий розказував, що 15.11.2016 треба терміново збиратися на Майдан, бо там будуть приймати "диктаторські закони Авакова".
Оскільки ніяких "диктаторських законів Авакова" нема навіть в проекті, то виникло дежавю з подіями серпня 2015, коли ольгино уже розганяло фейки про прийняття законів і моторолу в Раді, після чого загинуло четверо нацгвардійців.


Вирішив я дослідити тему. Получилось досить цікаво. Тільки факти:


* 31.10.2016 йуля збирає обманутих вкладників і анонсує акцію на 15 листопада. Обмануті вкладники висувають ультиматум
http://www.depo.ua/…/timoshenko-anonsuvala-miting-bankr…/amp


* З 8.11.2016 до йуліної акції активно долучається мураєв разом зі своїм каналом. Деякі пости можна почитати тут.
https://www.facebook...murayev?fref=ts


Це, так звана, "мирна частина" акції, яка мала б відбутись під НБУ, бо ні йуля, ні мураєв не закликає до протестів, захоплень і т.д.


* "Ошукані вкладники" виявились людьми багатими і вирішили добре підготуватись інформаційно, намагаючись мобілізувати людей шляхом рекламування акції (скрін нижче)
Це частина інформаційної складової "акції".


Інша частина інформаційної складової і спроб мобілізації баранів - соцмережі. І тут все набагато радикальніше і мобілізаційні гасла зовсім інші.
Тут намагаються мобілізувати людей на радикальні дії, захоплення і т.д.
Знайшов кілька основних джерел підбурювання:


* Джерело 1. балашов і його 5.10. Закликає йти під НБУ, захоплювати адмінбудівлі і його зовсім не турбують запитання, що це відбудеться разом з мураєвим
* Джерело 2. партія Родіна йулі тимошенко, з подачі якої закликають до радикальних дій.
Ось 07.11.2016 народний депутат ігор луценко вкидає фейк про те, що аваков вносить "диктаторські закони". Саме він є джерелом цього фейку.
https://www.facebook.com/igor.lutsenko/posts/1310586338965352?pnref=story
Чому фейк - тому що такого законопроекту немає. Можете пошукати за назвою.
09.11.2016 цей фейк з'являється вже тут - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1251503378240025&set=a.1251503101573386.1073741856.100001411231330&type=3&theater
І вже інший автор (не ігор луценко, хоча саме для цього він опублікував фейк) закликає зібратись і діяти радикально, саме 15.11.2016, бо нібито мають прийматись "диктаторські закони".
Ось ще один пост цього автора:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1251600468230316&set=a.268920183165021.63535.100001411231330&type=3&theater
І цікавий діалог:
* Джерело 3. так званий "автомайдан" коби і дорожній контроль
https://www.facebook...455934647926289
* Джерело 4. "акція" має добру підтримку в сепаратистських ЗМІ. Нарпиклад - http://southernfront.info/813-a-menya-za-sho-maydanovcy-voz…


Зауважте, що повідомлення про "акцію" 15.11.2016 в усіх джерелах інформації з'явилися одночасно 09.11.2016 після вкинутого 2 днями раніше фейку нардепом партії родіна ігорем луценком.
Ааа... і подивіться на нервову реакцію оцього поширювача фейків (https://twitter.com/Olvigg/with_replies) , коли його попросили показати "диктаторські закони авакова" на сайті ВР.


Таким чином, ми маємо:
1) Сєпар мураєв разом з йулею 15.11.2016 мобілізують мирний люд під Нацбанком нібито для захисту інтересів ошуканих вкладників, які вирішили гульнути і заклеїти рекламними банерами пів Київської області
2) Ідіот балашов мобілізує своїх баранів там же з метою захоплення адмінбудівель.
3) Партія Родіна, разом з сєпарньою і автоантимайданом коби мобілізує вночі перед 15.11.2016 "бойове крило" підігріте фейками про "диктаторські закони Авакова".


Це, напевне тільки частина "плану", яку я зміг побачити.
Але це насправді ппц. І ппц не в тому, що хтось там намагається когось мобілізувати і спровокувати бойню зі смертями, а в тому, що так звані "патріоти" вже не ховаються і відкрито співпрацюють з сєпарньою.


Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#2 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 13 ноября 2016 - 01:21

"Батькивщина" планирует свозить в Киев проплаченных митингующих за деньги Оппоблока, - депутат

Партия "Батькивщина" планирует провести во вторник в Киеве акцию протеста фейковых "обманутых вкладчиков" для дестабилизации ситуации в стране и добиться таким образом проведения досрочных парламентских выборов.

Об этом заявил народный депутат Вадим Кривенко в субботу в эфире телеканала 112, передает Цензор.НЕТ.

Отвечая на вопрос, кому сегодня выгодны внеочередные выборы, народный депутат ответил, что об этом каждый день говорят несколько политических сил - "Оппозиционный блок" и партия "Батькивщина".

"Эти политические силы постоянно говорят, что "нам нужны внеочередные парламентские выборы и будем этого добиваться всеми средствами, в том числе с помощью "улицы", - отметил Кривенко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Парламент должен сообща отправить Гонтареву в отставку, - Тимошенко

"Я вчера был в Житомире и там узнал такую ​​информацию, что на этот вторник партия" Батькивщина "дала команду своей житомирской областной партийной организации подготовить и вывезти в Киев 500 человек, вроде "обманутых вкладчиков", - сообщил он.

"Понятно, что это не будут никакие обманутые вкладчики, это будут партийцы, которые за деньги поедут в Киев. Там будут десятники, сотники, которые будут ими управлять и т.д. Но самое интересное, что деньги на финансирование этой поездки дает депутат областного совета от "Оппозиционного блока", - заявил народный депутат.

Смотрите также: Стычка чернобыльцев с полицией произошла под Радой: вход в здание заблокирован. ФОТОрепортаж (Обновлено)

По словам Кривенко, очевидно, что эти партии работают вместе с ФСБ. "У каждого из них может быть своя цель: кто хочет прийти к власти, кто хочет развалить страну, но путь один - это дестабилизация ситуации и выход на внеочередные парламентские выборы. Вот так вместе они и работают ", - отметил он.

Кривенко считает, что сегодня нельзя допустить внеочередные выборы, то это будет "смерть для страны". "Это не закончится только парламентскими выборами, это будут и президентские выборы. Потому что эти две политические силы - Тимошенко и Опоблок - хотят реализовать свою давнюю цель: разделить страну на двоих ", - резюмировал Кривенко.

Смотрите также: РФ готовит провокации с целью организации досрочных парламентских выборов в Украине: старт действий запланирован на 15 ноября, - СБУ. ВИДЕОИсточник: http://censor.net.ua/n414676

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#3 Гость_skos_*

  • Гости

Отправлено 13 ноября 2016 - 06:37

КислевТВ уже и сюда добралось))

#4 Hamstell

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 5.158 сообщений
  • ПМЖЧернігів

Отправлено 13 ноября 2016 - 07:08

Просмотр сообщенияЖигуліст (13 ноября 2016 - 01:21) писал:

нам нужны внеочередные парламентские выборы

Те, що їм потрібні, зрозуміло.
Чим вони мотивують необхідність позачергових виборів для елехтората?
Борітеся — поборете, Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава і воля святая!

#5 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 13 ноября 2016 - 09:02

Просмотр сообщенияЖигуліст (13 ноября 2016 - 01:17) писал:

народний депутат ігор луценко вкидає фейк

А звідки інформація, що це фейк?
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#6 Гость_vad160568_*

  • Гости

Отправлено 13 ноября 2016 - 11:28

Просто кто-то усиленно пропихивает тему ЗРАДИ.

#7 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 13 ноября 2016 - 15:13

Просмотр сообщенияskos (13 ноября 2016 - 06:37) писал:

КислевТВ уже и сюда добралось))

Ну дык, если уж Йуля взялась его распространять, то да... Эта - настырная...

#8 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 13 ноября 2016 - 19:17

Семен Семенченко
4 год. ·
Тут обзванивают АТОшников в Запорожье, Волыни и некоторых других регионах и собирают массовку, ЯКОБЫ "поддержать президента" на ближайшие 10 дней. Работа в Киеве, проживание в отеле "Козацкий", суточные и итоговое вознаграждение гарантированы. Очень надеюсь что это провокация суркова по плану "Шатун". Иначе как то неудобно. Потому что любые другие варианты, это уже другой план. С рабочим названием "Пи#дун". У нас в Украине обычно таки планы исторически заканчиваются в Ростове. Если информация подтвердится, то интересно какие медийные лица прилепят к этому проекту и кто будет подрабатывать на этих акциях "чревовещателем в камуфляже"? В любом случае, как бы на самом деле не назывался этот план- "шатун" , " пи#дун" или еще как то, уверен в двух вещах. В том что настоящие ветераны войны никогда не согласятся на использование в качестве платного презерватива и в том, что президент демократической независимой Украины не может собирать массовку за деньги. Это ведь вообще невозможно после Майдана и Небесной Сотни? После тысяч погибших за Украину на полях сражений?
Ведь мы же живем по новому?
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#9 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 13 ноября 2016 - 20:17

О! Костя держе ніс за вітром.
Минулого "майдану" сам звозив проплаченців. А цього разу мабуть йому люди вказали коротку дорогу на три літери.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#10 Shumaher

    Разрушитель мифов

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 13.930 сообщений
  • ПМЖХерсон

Отправлено 13 ноября 2016 - 21:33

Просмотр сообщенияЖигуліст (13 ноября 2016 - 20:17) писал:

Минулого "майдану" сам звозив проплаченців.
WTF? :blink:

#11 андрей

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
  • 1.271 сообщений
  • ПМЖУкраїна бульбовщина...

Отправлено 13 ноября 2016 - 22:21

http://runa.pp.ua/ne...ushevskogo.html
сюди?
Дипломатия состоит в том, чтобы
гладить собаку до тех пор, пока
намордник не будет готов.
Фридрих Вильгельм Ницше.

#12 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 13 ноября 2016 - 22:41

Просмотр сообщенияандрей (13 ноября 2016 - 22:21) писал:


Мені здалося раніше, що цей матеріал більше підходіть до "Снайперки з Майдану". Відклав його для себе на пізніше, щоб уважно прочитати.
Але поява розшареного матеріалу саме під 15.11 - як на мене, навіює на певні думки.
До того ж, напередодні у ФБ почали надходити пропозиції приєднатися від "патріотичних" груп. Швидкий перегляд їх свідчить про активізацію вкидів гівна на вентилятор.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#13 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 13 ноября 2016 - 23:00

https://m.facebook.c...100008333497762
Азарова із задоволенням цитують. Микола Янович, ймовірно, не знає, що він є на ФБ, але для вентилятора саме то.
https://m.facebook.c...100005278474369
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#14 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 14 ноября 2016 - 11:36

На ю-тубі з'явилось відео під назвою "СРОЧНО!!! В КИЕВЕ БУНТ!!! ТОЛПА НА ГРАНИ: ПОРОШЕНКО, ПОШЕЛ ВОН!!! Е. Мураев".
Опубликовано: 11 нояб. 2016 г.



Евгений Мураев последние новости!!! Ноябрь 2016!!!

Ось один комент до нього:

Цитата

Vik King11 часов назад
фраза на 9:16 "сегодня, 19 ноября"... чойта как-то смутила :) Это прошлогодние "свежие новости" ? Просто пока у меня показывает дату 14 ноября 2016 года ПС : "мы из будущего" ...

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#15 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 14 ноября 2016 - 13:17

Mason Lemberg
46 хв ·

Таким чином:
- патріотка йуля збирається захищати "обманутих вкладників"
- путінець мураєв збирається захищати "обманутих вкладників"
- дивореформатор балашов збирається захоплювати адмінбудівлі для створення чуда 5.10
- патріотка йуля руками ігорка луценка мобілізує баранів для скасування неіснуючих в природі "диктаторських законів Авакова"
- дорожній контроль мобілізує баранів для скасування неіснуючих в природі "диктаторських законів Авакова"
- автомайдан коби мобілізує баранів для скасування неіснуючих в природі "диктаторських законів Авакова"
- с-14 мобілізує баранів для скасування неіснуючих в природі "диктаторських законів Авакова"
- сєпари з уявних "народних республік" мобілізують баранів для скасування неіснуючих в природі "диктаторських законів Авакова"
- свобода також збирається на мітинг заради дуже актуального питання - скасування мовного закону.


А яку тупу підмазку придумав для тебе твій московський куратор?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#16 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 14 ноября 2016 - 14:30

Я давно уже выработал иммунитет на все эти крики "Срочно! Шок! Народ на грани! Это взорвало соцсети!", как на верный признак говновброса на вентилятор. Но вот "Шатун" я принял близко к сердцу, хоть это и не своевременно - надо бы не забыть купить клинышек к велосипедному шатуну. Вроде мелочь - 5 грн, но важная, а я всё забывал, это ж надо было крюк до базара сделать.
Думаю. это символично - если всякие кремлевские планы (или "кремлевские планы", не важно) будут напоминать нам о том, что нам надо просто делать свою рутинную, но полезную и необходимую работу.
Т.е. собака лает....

#17 zav57

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 1.089 сообщений
  • ПМЖХерсон

Отправлено 14 ноября 2016 - 15:21

Порошенко вніс до Ради терміновий законопроект на захист вкладників
http://glavcom.ua/ne...kiv-382637.html
Президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект змін до низки законів щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживанням у сфері банківських та інших фінансових послуг (реєстраційний номер 5390). Про це повідомляє прес-служба БПП.
«Законопроект 5390 спрямований на захист фізичних осіб, які були ошукані через сумнівні схеми власників деяких банків. На сьогодні ошукано близько 14 тисяч осіб. Середній розмір вкладів від 5 до 10 тисяч гривень. Законопроект про захист ошуканих вкладників – це результат особистої зустрічі президента України з цими вкладниками. Головні завдання законопроекту – не допустити обману громадян нечесними власниками банків, а також вирішуэ питання щодо відшкодування втрачених коштів», – заявив представник президента в Раді Артур Герасимов.
Він наголосив на необхідності невідкладного розгляду проект закону 5390 та ухвалення його у вівторок, 15 листопада.
«Проект закону 5390 потребує невідкладного розгляду у вівторок, тому, я прошу голову Верховної Ради включити його до порядку денного та невідкладно розглянути в профільному комітеті», – заявив народний депутат.

#18 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 14 ноября 2016 - 19:49


http://facebook-ua.i...i/?utm_source=Y


Вперше це сталося, коли я вивчала дампи Столярової, там була чітка вказівка на осінь 2016, сильне й могутнє потрясіння, яке може змінити ситуацію в Україні. З тих пір я дуже уважно спостерігаю за всіма згадуваннями цієї пори року, а їх було багато, з різних, незалежних між собою джерел.


Ми всі різні, в Україні дуже багато умовних груп, ідентичності яких різняться — від європейського лівостороннього лібералізму до внутрішньоорієнтованого націоналізму, від нечітко визначеного ідеалізму до конкретного прагматизму, від бажання побудови умовної Європи в межах України до намагань відтворення тут певної кращої орди, яка була б прикладом для нашого північного сусіда. Але всі наші умовні групи об’єднує ідентичність незалежності, розуміння зла та злочинів, які йдуть до нас через дірявий кордон, через агентів впливу, через наших корисних ідіотів. Тому я й вирішила написати це, орієнтуючись на об’єднуючі нас речі, на те, що мене все ж таки читають та почують.


На жаль, знаю, яка масована обробка йде серед відслуживших хлопців, як підбурюють людей, і навіть серед моїх знайомих є ті, хто збирається брати участь у цьому шабаші, організованому кремлівськими технологами, пишу це і для них також.


Отже.
Я не обговорюю, викладаю як власну думку, яка сформована на фактах та різних джерелах інформації. Зараз йде нагнітання, спроби дискредитації влади, органів, звинувачення їх у створенні фейків і т.ін. Застерігаю вас від цього, бо точно знаю, що ті документи, які я особисто вивчала, перекликаються з нещодавніми оприлюдненнями СБУ та СЗР. Це точно, я подібну інформацію бачила.


Вважаю, що не на часі зараз вирішувати свої політичні питання. В такий хіткий ситуації можна вибороти якийсь електоральний бонус, недолугі політтехнології, як ми спостерігаємо, здебільшого й побудовані на такому. Розумію, що для когось це шанс, але це піде на користь нашому ворогу, який і створив цю ситуацію. Політика — це високий рівень суспільних відносин, це внесок в історію, а історія таких помилок не пробачає. Будьте обережні.


Моя думка така. Ні в якому разі не слід зараз робити нічого, що розхитує ситуацію. Все наше негативне ставлення до влади, злодіїв, крадіїв, цинічної наживи, безглуздих призначень нікуди не подінеться, й ми маємо з цим розібратися, але своїми силами, самостійно, не в рамках організованої Кремлем двіжухи. Ваша автономність у діях є оманливою, все це спроектовано, ваше невдоволення вираховано та покладено в основу їхнього задуму. Ми з цим розберемося, але точно не зараз, все що буде відбуватися в найближчий час — на користь росії (країна-агресор). Просто вважайте, що цей час у нас вкрадено, спокійно віддайте його, використайте для відпочинку та розвитку, накопичення енергії. Не слід зараз різко висловлюватись, протистояти, обурюватися і т.ін., на це на короткий час наклала монополію раша. Ваші цілком слушні й справедливі виступи зараз підуть на користь нашому спільному ворогу, хіба ж це вам потрібно? Скажу навіть більше, що моє особисте ставлення до будь-яких дій з розхитування та з’язування відносин буде дуже негативним, якщо ви якось ціните наше спілкування, подумайте про це.


Не можу зараз нічого вам доказувати, на це просто немає часу та сил, можу лише запропонувати повірити мені.


Екатерина Яресько

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#19 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 14 ноября 2016 - 20:16

Просмотр сообщенияgtc (14 ноября 2016 - 14:30) писал:

"Шатун" я принял близко к сердцу, хоть это и не своевременно - надо бы не забыть купить клинышек к велосипедному шатуну.

А с другой стороны - всё-таки они даже в этом рукожопые уроды, вот разве сложно было план "Шатун" проводить летом, а сейчас провели бы план "Антифриз", или там "Зимняя резина"...
Вечно эти КГБшники всё поперешифруют...

#20 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 14 ноября 2016 - 20:24

Просмотр сообщенияЖигуліст (13 ноября 2016 - 22:41) писал:

Просмотр сообщенияандрей (13 ноября 2016 - 22:21) писал:


Мені здалося раніше, що цей матеріал більше підходіть до "Снайперки з Майдану". Відклав його для себе на пізніше, щоб уважно прочитати.
Але поява розшареного матеріалу саме під 15.11 - як на мене, навіює на певні думки.
До того ж, напередодні у ФБ почали надходити пропозиції приєднатися від "патріотичних" груп. Швидкий перегляд їх свідчить про активізацію вкидів гівна на вентилятор.
Прочитав.
Стопудово - "Правий Сєктор - проект Кремля". Плюс тітушки Корчинського.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...