Перейти к содержимому


Черговість проїзду.


Сообщений в теме: 323

Опрос: Черговість проїзду. (10 пользователей проголосовало)

Оберіть послідовність проїзду даного перехрестя

  1. Синій автомобіль, жовтий автомобіль (8 голосов [80.00%])

    Процент голосов: 80.00%

  2. Жовтий автомобіль, синій автомобіль (0 голосов [0.00%])

    Процент голосов: 0.00%

  3. Синій і жовтий одночасно (2 голосов [20.00%])

    Процент голосов: 20.00%

Хто буде автором ДТП, якщо синій автомобіль продовжить рух на 3 години, а жовтий - на 12 годин?

  1. Синій автомобіль (2 голосов [20.00%])

    Процент голосов: 20.00%

  2. Жовтий автомобіль (7 голосов [70.00%])

    Процент голосов: 70.00%

  3. Синій і жовтий одночасно (0 голосов [0.00%])

    Процент голосов: 0.00%

  4. Потрібні матеріали ДТП (1 голосов [10.00%])

    Процент голосов: 10.00%

Хто буде автором ДТП, якщо синій і жовтий автомобілі продовжать рух на 3 години?

  1. Синій автомобіль (2 голосов [20.00%])

    Процент голосов: 20.00%

  2. Жовтий автомобіль (7 голосов [70.00%])

    Процент голосов: 70.00%

  3. Синій і жовтий одночасно (0 голосов [0.00%])

    Процент голосов: 0.00%

  4. Потрібні матеріали ДТП (1 голосов [10.00%])

    Процент голосов: 10.00%

Голосовать Гости не могут голосовать

#41 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 11 января 2017 - 15:00

Просмотр сообщенияvad160568 (11 января 2017 - 14:07) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 13:37) писал:

Невиконання ПДР одним учасником не дає індульгенції на їх порушення іншому.

9.1. Попереджувальними сигналами є:
а) сигнали, що подаються світловими покажчиками повороту або рукою;
9.2. Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:
б) перед перестроюванням, поворотом або розворотом.
9.4. Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не менш як за 50-100 м у населених пунктах і за 150-200 м поза ними, і припиняти негайно після його закінчення (подавання сигналу рукою слід закінчити безпосередньо перед початком виконання маневру). Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.
Подавання попереджувального сигналу не дає водієві переваги і не звільняє його від вжиття запобіжних заходів.
================================================================================================
1.4. Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники виконують ці Правила.

Цитата

- чи синій знав, що не працює покажчик, і сигналізував рукою, а жовтий в темряві цього не помітив;

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#42 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 11 января 2017 - 15:05

Просмотр сообщенияVVS (11 января 2017 - 13:52) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 13:42) писал:

Просмотр сообщенияVVS (11 января 2017 - 13:39) писал:

Не видно нескінченного потоку ТЗ з боку головної дороги. Де саме і як довго Ви будете впевнюватися?

Перед перехрещенням проїзних частин. Не буду розпочинати рух, доки не впевнюсь, що я не стану перешкодою для руху того, хто має пріоритет.

Боже ж мій, як довго приходиться іноді чекати відповідь на елементарне питання...
Дуже добре, стійте тільки частіше, може хтось ззаду, кому доведеться стояти теж, одного разу не витримає...

У кого в Правилах є пункт "давати дорогу можна стільки часу, доки не набридне стояти на другорядній", той нехай попрацює дироколом над своїм водійським посвідченням.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#43 Гость_vad160568_*

  • Гости

Отправлено 11 января 2017 - 15:08

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 15:00) писал:

- чи синій знав, що не працює покажчик, і сигналізував рукою, а жовтий в темряві цього не помітив;

А чом він тоді порушив інші вимоги ПДР, якщо знав, що в нього не працює покажчик?
=========================================================================
Знов виліплюєте сферичного коня у ваккуумі.

Сообщение отредактировал vad160568: 11 января 2017 - 15:10


#44 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 11 января 2017 - 15:11

Просмотр сообщенияvad160568 (11 января 2017 - 15:08) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 15:00) писал:

- чи синій знав, що не працює покажчик, і сигналізував рукою, а жовтий в темряві цього не помітив;

А чом він тоді порушив інші вимоги ПДР, якщо знав, що в нього не працює покажчик?

То Ви у синього запитайте. А жовтий може розпочати маневр лише впевнившись, що не змусить синього змінити швидкість і напрямок руху.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#45 Гость_vad160568_*

  • Гости

Отправлено 11 января 2017 - 15:34

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 15:11) писал:

Просмотр сообщенияvad160568 (11 января 2017 - 15:08) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 15:00) писал:

- чи синій знав, що не працює покажчик, і сигналізував рукою, а жовтий в темряві цього не помітив;

А чом він тоді порушив інші вимоги ПДР, якщо знав, що в нього не працює покажчик?

То Ви у синього запитайте. А жовтий може розпочати маневр лише впевнившись, що не змусить синього змінити швидкість і напрямок руху.

Як же я в нього запитаю, якщо це віртуальний кінь, що Ви винайшли?

#46 VVS

    Продвинутый пользователь

  • Гість
  • PipPipPip
  • 1.522 сообщений

Отправлено 11 января 2017 - 16:34

А що віртуал буде робити тут?
Изображение

#47 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 11 января 2017 - 17:16

Просмотр сообщенияVVS (11 января 2017 - 16:34) писал:

А що віртуал буде робити тут?
Вас цікавить черговість проїзду? Тоді синій першим, червоний другим розвернеться.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#48 VVS

    Продвинутый пользователь

  • Гість
  • PipPipPip
  • 1.522 сообщений

Отправлено 11 января 2017 - 18:08

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 17:16) писал:

Просмотр сообщенияVVS (11 января 2017 - 16:34) писал:

А що віртуал буде робити тут?
Вас цікавить черговість проїзду? Тоді синій першим, червоний другим розвернеться.

Непогано.
Давайте далі. Ви з другорядної повертаєте праворуч. Чи будете Ви зупинятись, щоб впевнитись у намірах ТЗ рухатися саме так - згідно показчиків повороту чи їх відсутності?
Изображение
Изображение

Сообщение отредактировал VVS: 11 января 2017 - 18:12


#49 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 11 января 2017 - 18:27

Авжеж буду зупинятись. В не розпочну рух, доки не впевнюсь, що синій повернув, а червоний проїхав.
А Ви якось по іншому це робите?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#50 VVS

    Продвинутый пользователь

  • Гість
  • PipPipPip
  • 1.522 сообщений

Отправлено 11 января 2017 - 18:51

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 18:27) писал:

Авжеж буду зупинятись. В не розпочну рух, доки не впевнюсь, що синій повернув, а червоний проїхав.
А Ви якось по іншому це робите?

Можливо...
А якщо в обозримому майбутньому (нехай буде по десятку авто) з кожної сторони в тому самому напрямку рухаються авто, Ви будете також стояти і впевнюватись у їхніх намірах?

#51 Юрыч

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 3.305 сообщений
  • ПМЖУкраина Единая

Отправлено 11 января 2017 - 20:58

Просмотр сообщенияВиктор (11 января 2017 - 14:04) писал:

Не понимаю суть вопроса. Синий автомобиль находится на главной дороге. От сюда и все вытекающие. У него при любом раскладе полное преимущество.

Рисунок подан так, будто я еду в жёлтом - конечно надо пропустить синего - он на главной.
И если синий поедет прямо (по сути съезжает с главной дороги), то как минимум из уважения к жёлтому, мог бы подать знать жёлтому, поморгав правым поворотом.
= = =
Из заявления в ЖЭК:
прошу привлечь гражданку Инову, проживающую этажом выше, потому что когда у неё течёт - у меня капает.
Как должны развернуться дальнейшие события?
- гражданка должна извиниться перед заявителем, если у неё таки протекает водопровод или водоотвод или стиралка.
- гражданка имеет право дать заявителю пощёчину - и будет права, если водопровод-отвод и стиралка исправны, а хамить неча.
= = =
Так и в нашей теме со старта: схема не полная, а из-за этого споров развернулось - аж читать не успеваю.
...а надо строить общество: умное, самодостаточное, гордое и суверенное.
= = =
Ты мог бы получать несравненно больше, если бы верхушка не выводила миллиарды на личные офшоры, а развивала страну и инвестировала в экономику, медицину, культуру и образование, как делает, например, правительство Эмиратов

#52 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 11 января 2017 - 23:05

Просмотр сообщенияVVS (11 января 2017 - 18:51) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 18:27) писал:

Авжеж буду зупинятись. В не розпочну рух, доки не впевнюсь, що синій повернув, а червоний проїхав.
А Ви якось по іншому це робите?

Можливо...
А якщо в обозримому майбутньому (нехай буде по десятку авто) з кожної сторони в тому самому напрямку рухаються авто, Ви будете також стояти і впевнюватись у їхніх намірах?

Хоч по два десятки.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#53 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 11 января 2017 - 23:09

Цитата

Так и в нашей теме со старта: схема не полная, а из-за этого споров развернулось - аж читать не успеваю.

схема повністю відповідає відео з другого поста(крім знака ПП). У темряві знаків для зустрічного авта не видно.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#54 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 11 января 2017 - 23:21

Пан VVS.
Хочу зауважити, що в житті ще є таке поняття, як "пропускальщик". Коли людина за кермом поступається пріоритетом, даючи можливість виїхати з другорядної.
Тому я Вам можу сказати, що буду стояти-пропускати 100500 машин на головній.
Насправді, а реальності виїду на головну після 3-5-ї автівки, бо мене пропустять. І я пропущу, коли буде можливість.
Тому не треба підвищувати ставки.
Повертаючись до опитування.
Одночасного проїзду бути не може. Щонайменше у тих, хто виконує ПДР.
Жовтий повинен впевнитись, що синій їде прямо. І тільки після цього розпочинати рух.
Тобто правильна відповідь - синій, жовтий.
Можете переголосувати.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#55 Гость_vad160568_*

  • Гости

Отправлено 12 января 2017 - 03:08

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 23:21) писал:

Пан VVS.
Хочу зауважити, що в житті ще є таке поняття, як "пропускальщик". Коли людина за кермом поступається пріоритетом, даючи можливість виїхати з другорядної.
Тому я Вам можу сказати, що буду стояти-пропускати 100500 машин на головній.
Насправді, а реальності виїду на головну після 3-5-ї автівки, бо мене пропустять. І я пропущу, коли буде можливість.
Тому не треба підвищувати ставки.
Повертаючись до опитування.
Одночасного проїзду бути не може. Щонайменше у тих, хто виконує ПДР.
Жовтий повинен впевнитись, що синій їде прямо. І тільки після цього розпочинати рух.
Тобто правильна відповідь - синій, жовтий.
Можете переголосувати.

Ну я могу сказать Вашими же словами, пусть тот, у кого в Правилах есть в п.10.1 понятие пропускальщик, возьмет дырокол и...
Поворотники предназначены для того, чтобы заблаговременно информировать других участников движения о намерениях водителя и в соответствии с их сигналами, другие участники движения принимают решения о своих действиях и порядке разъезда, кроме того Правила запрещают подавать сигнал, если он может быть непонятен другим участникам движения. Покажите, плс, где в Правилах написано, что не может быть одновременного проезда перекрестка? Гусаров с Милениным негодуют, Вы пытаетесь издать свою версию комментариев не согласующуюся с самими Правилами.

#56 Oleg150965

    Продвинутый пользователь

  • Добрий користувач
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 8.261 сообщений
  • ПМЖНиколаев

Отправлено 12 января 2017 - 05:06

Просмотр сообщенияЖигуліст (11 января 2017 - 23:21) писал:

Пан VVS.
Хочу зауважити, що в житті ще є таке поняття, як "пропускальщик". Коли людина за кермом поступається пріоритетом, даючи можливість виїхати з другорядної.
Тому я Вам можу сказати, що буду стояти-пропускати 100500 машин на головній.
Насправді, а реальності виїду на головну після 3-5-ї автівки, бо мене пропустять. І я пропущу, коли буде можливість.
Тому не треба підвищувати ставки.
Повертаючись до опитування.
Одночасного проїзду бути не може. Щонайменше у тих, хто виконує ПДР.
Жовтий повинен впевнитись, що синій їде прямо. І тільки після цього розпочинати рух.
1. Тобто правильна відповідь - синій, жовтий.
2. Можете переголосувати.

1. Это личное мнение которое ничего общего с правдой не имеет(КМК)
2. Не надо СЭСЭСЭрить - человек взрослый сам разберется чего ему делать в такой ситуации без "указаний".

Просмотр сообщенияvad160568 (12 января 2017 - 03:08) писал:

Ну я могу сказать Вашими же словами, пусть тот, у кого в Правилах есть в п.10.1 понятие пропускальщик, возьмет дырокол и...
1. Поворотники предназначены для того, чтобы заблаговременно информировать других участников движения о намерениях водителя и в соответствии с их сигналами, другие участники движения принимают решения о своих действиях и порядке разъезда, кроме того Правила запрещают подавать сигнал, если он может быть непонятен другим участникам движения. Покажите, плс,
2. где в Правилах написано, что не может быть одновременного проезда перекрестка? Гусаров с Милениным негодуют, Вы пытаетесь издать свою версию комментариев не согласующуюся с самими Правилами.


1. Есть понятие прогнозируемости действий участника ДД которое определяется п.п. 1.3 - 1.5. 10.1 - но это все для лохов :icon_idea: .
2. Мне так же интересно, где это так оговорено?

P.S. В.Н. не надо сообщения по теме(http://www.ostanovka...post__p__178560) вываливать в флуд, им там не место. Будьте мужчиной а не капризной дамой, которой если чего не нравится то она его в "пропасть".

Сообщение отредактировал Oleg150965: 12 января 2017 - 05:07

Скрытый текст

#57 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 12 января 2017 - 08:11

Олег Анатолійович.
Якщо Ви пишете по суті, повідомлення залишаються. А флуд іде у флудівку.
Не будьте бабой, і не придурюйтесь.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#58 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 12 января 2017 - 08:13

Цитата

Гусаров с Милениным негодуют,

Це ті, которі трактують "напрямок руху" не так, як передбачено конвенцією?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#59 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 12 января 2017 - 08:18

Цитата

Покажите, плс, где в Правилах написано, что не может быть одновременного проезда перекрестка?
Покажіть в ПДР, де написано, що тий, хто має пріоритет, і тий, хто повинен дати дорогу, можуть їхати одночасно.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#60 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 12 января 2017 - 08:44

Ще один сюжет від Пана Брайта про роботу покажчиків повороту.
Який покажчик, правий чи лівий, увімкнений на зустрічному авто?

https://youtu.be/9U2JBTK_VWA
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...