Перейти к содержимому


Електрофлуд



Сообщений в теме: 43

#41 Гость_skos_*

  • Гости

Отправлено 05 февраля 2017 - 19:23

Просмотр сообщенияЖигуліст (05 февраля 2017 - 18:47) писал:

Акумулятори після зарядки показують 1.35-1.36 В.
Автомобильный акум после зарядки тоже показывает 13В

#42 VVS

    Продвинутый пользователь

  • Гість
  • PipPipPip
  • 1.522 сообщений

Отправлено 07 февраля 2017 - 20:24

Це типу для уточнення, чим ще Вас треба нае..., окрім таблички 7.8, а якщо суто до теми, то які межи сили струму такої зарядки?

#43 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 07 февраля 2017 - 21:13

Просмотр сообщенияVVS (07 февраля 2017 - 20:24) писал:

Це типу для уточнення, чим ще Вас треба нае..., окрім таблички 7.8,
Одна Мудра Людина казала, що якось він усвідомив момент, коли у форумному спілкуванні дійшов до тієї межі, коли почав висловлюватися так, як ніколи не дозволив би собі висловлювати думки в живому спілкуванні. В нього вистачило мудрості не переходити межу.
Ще на ФУДДі я Ростіку казав, що на Форумі треба поводитись таким чином, щоб у співрозмовника при зустрічі не виникало бажання зацідити в зуби замість привітання.
Тому я просто для уточнення повідомляю, що кладу (додумайте самі, що саме) на тих, хто хоче мене "нае..." :hi:
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#44 VVS

    Продвинутый пользователь

  • Гість
  • PipPipPip
  • 1.522 сообщений

Отправлено 07 февраля 2017 - 21:23

Просмотр сообщенияЖигуліст (07 февраля 2017 - 21:13) писал:

Просмотр сообщенияVVS (07 февраля 2017 - 20:24) писал:

Це типу для уточнення, чим ще Вас треба нае..., окрім таблички 7.8,
Одна Мудра Людина казала, що якось він усвідомив момент, коли у форумному спілкуванні дійшов до тієї межі, коли почав висловлюватися так, як ніколи не дозволив би собі висловлювати думки в живому спілкуванні. В нього вистачило мудрості не переходити межу.
Ще на ФУДДі я Ростіку казав, що на Форумі треба поводитись таким чином, щоб у співрозмовника при зустрічі не виникало бажання зацідити в зуби замість привітання.
Тому я просто для уточнення повідомляю, що кладу (додумайте самі, що саме) на тих, хто хоче мене "нае..." :hi:

А ще одна мудра сказала свого часу, що "як кликнеш - так і відгукнеться". На просте запитання Ви стали вийожуватись, хто Вам лікар? :hi:





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...