Перейти к содержимому


- - - - -

Чи корисні денні ходові вогні?


Сообщений в теме: 6

#1 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 02 мая 2017 - 21:14

Я вважаю, що позначення транспортного засобу за допомогою ближнього світла або денних ходових вогнів, убезпечує дорожній рух не тільки у визначений Правилами проміжок часу.
Силует автомобіля може зливатися із "пейзажем", а два світлячки його (автомобіль) надійно виділяють.
Також два чітко видимі орієнтири допомагають визначити відстань до рухомого об'єкта незалежно від того, попереду він, чи позаду.
Наприклад, цей Ланос позаду я побачив завдяки увімкненим у нього ЩОСЬ (ксенон в БС і в отворах під ПТФ :D ). В той же час сірий колір його надійно маскував в тіні дерев. Якби, наприклад, мені потрібно було б розвернутися, то ця сіра пляма для мене була неочікуваною.

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#2 Гость_Тымнеро_*

  • Гости

Отправлено 03 мая 2017 - 21:07

Просмотр сообщенияЖигуліст (02 мая 2017 - 21:14) писал:

Наприклад, цей Ланос позаду я побачив завдяки увімкненим у нього ЩОСЬ

Вы на скорости с полицейским разворотом поворачивали бы? :D Наверное остановились бы , внимательно посмотрели по сторонам и потом разворачивались.Не?

#3 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 мая 2017 - 21:21

Якщо Ви уважно дивились відео, то звернули увагу на наявність переламів дорожнього профілю?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#4 Гость_Тымнеро_*

  • Гости

Отправлено 05 мая 2017 - 22:56

Просмотр сообщенияЖигуліст (03 мая 2017 - 21:21) писал:

Якщо Ви уважно дивились відео, то звернули увагу на наявність переламів дорожнього профілю?

Вы будете разворичиваться вслепую или начнете разворот на месте откуда хорошая видимость?

#5 Shumaher

    Разрушитель мифов

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 13.930 сообщений
  • ПМЖХерсон

Отправлено 06 мая 2017 - 00:57

Просмотр сообщенияТымнеро (05 мая 2017 - 22:56) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (03 мая 2017 - 21:21) писал:

Якщо Ви уважно дивились відео, то звернули увагу на наявність переламів дорожнього профілю?

Вы будете разворичиваться вслепую или начнете разворот на месте откуда хорошая видимость?

Я не буду ждать, когда появится 300 м просвет. Мне нужно повернуть сейчас. Будем ждать, когда мне станет видно? :1368:

#6 Гость_Тымнеро_*

  • Гости

Отправлено 06 мая 2017 - 12:56

Просмотр сообщенияShumaher (06 мая 2017 - 00:57) писал:

Я не буду ждать, когда появится 300 м просвет. Мне нужно повернуть сейчас. Будем ждать, когда мне станет видно?

Поэтому аварии и случаются. А за 300 метров машину можно и без ДХО заметить.

#7 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 февраля 2019 - 20:03

Їду, нікого не чіпаю. Сніг, дощ, мряка за попутною фурою попереду.
Спостерігаю позаду автівку, яка має намір мене обігнати. Приймаю ближче до правого краю, щоб задньому збільшити дистанцію огляду.
Обганяє.
Відчуваю, що він затискає мене в сторону узбіччя.
Здивуватись не встиг, по побачив причину нєжданчіка - Зелений-Диво-Кінь з вимкненими зовнішніми світловими приладами.
Нехай всі будуть здорові!

https://youtu.be/LGNWKZbWPbk
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...