Перейти к содержимому


Світлофорний диригент


Сообщений в теме: 5

#1 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 09 мая 2017 - 17:30

Ситуація з натури.
Близько 23.00. Їду по місту. Метрів за 500 попереду світлофор горить червоним. Розумію, що доки я під'їду до нього, має увімкнутися зелений. Їду далі - червоний. Під'їжджаю ще ближче - червоний. Під'їжджаю на відстань, коли вже треба зупинитись - червоний. Звертаю увагу, що мені назустріч від світлофора проїздять автівки, тобто вони проїхали на червоний. Я вже майже зупинився - червоний перемикається на червоний+жовтий, нарешті зелений, проїжджаю.
Але, помічаю, що світлофорний об'єкт на пішохідному переході має кнопку для пішоходів. І на цій жовтій скриньці із кнопкою висить чи то п'яне, чи то обдолбане циганча років 16-30, і чимдуж тисне на кнопку. Коло нього трошки далі стоїть ще один, ймовірно пропонує "диригенту" закінчити цю світломузику.
В моїй ситуації я був спокійний - реєстратор зафіксував проїзд на зелений сигнал, ймовірно і циганча трапило в кадр. Тобто я ПДР не порушував. Відео не зберіг.

А якби не було реєстратора, зате була б автоматична камера фіксації ПДР?
Які б правові наслідки мала б така пригода?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#2 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 09 мая 2017 - 17:37

Під час аналізу дорожньої обстановки враховувалось наступне:
Закройте глаза. Посмотрите внутрь себя. Найдите внутри себя политкорректного водителя, который родился в тот день, когда вы научились водить машину.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#3 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 09 мая 2017 - 17:46

Я їхав у зворотньому напрямку. Диригент був там, де овал.
Изображение
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#4 Гость_skos_*

  • Гости

Отправлено 09 мая 2017 - 18:10

Кнопка работает не правильно. Даже при повтороном нажатии должен быть интервал не менее 30 сек.

#5 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 09 мая 2017 - 19:18

Просмотр сообщенияskos (09 мая 2017 - 18:10) писал:

Кнопка работает не правильно. Даже при повтороном нажатии должен быть интервал не менее 30 сек.

Можливо.
Можливо я не побачив увімкнення зеленого, і ті зустрічні автівки їхали на зелений. Але на "мій" зелений кноподав був незадоволений результатом, і весь час тицькав кнопку.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#6 Гость_Gesha_*

  • Гости

Отправлено 10 мая 2017 - 16:25

Ага, у нас когда-то были такие и шутники любили спичкой кнопку зафиксировать. В таком случае светофор переходил в режим обычной работы. Они скорей всего хотели остановить на красный. А вот для чего, тут уже много вариантов...





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...