Перейти к содержимому

Русь ізначальная

Сообщений в теме: 2

#1 Жигуліст

Родом из ФУДД

• Администратор
    • Перейти к галерее
  • 28.155 сообщений
  • ПМЖне Одесса

Отправлено 04 Октябрь 2017 - 22:12

Так сталося, що роман "Русь ізначальная" я прочитав раніше, ніж передивився фільм за цим романом. Для мене роман читався як історія моєї батьківщини, бо описував події на Правобережній Україні. І для мене щонайменше тоді стали зрозумілими назви населенних пунктів таких як "Городище", "Городище-Пустоварівка", які були на слуху на моїй батьківщині. До речі, це фото - з околиці Городища Білоцерківського району Київської області. Скелястий беріг, додайте ще зверху дерев'яні укріплення, от і буде городище.
Изображение

У 1985-му році в моєму оточенні з'явились однолітки, які знали, що таке група "Прімус" . І одна з пісень, яку ми співали під гітару - "Стєпь ізмаждьонная пєплом черн-а-а..." Я співав "свою русь", тобто ту, яка з'явилась у свідомості після прочитання книги, а вони співали про свою. В їх мізки вологодсько-костромські я не влазив, тому про їхній асоціативний ряд нічого сказати не можу. Але ця гітарна пісня, стала моєю улюбленою, я навіть наспівував її для доці в якості колискової.

Але нещодавно захотілось знов почути цю пісню, знайшов пару версій в Ю-тубі...

Гидко.

По-перше, пісня зв'язалась у свідомості із Лозою. Раніше подобалась творчість Лози, але що таке Лоза сьогоденний - то наруга над підлітковою пам'яттю.
По-друге, в якості відеоряду до цієї пісні не одним аматором-кліпмейкером використовуються фрагменти з фільму "Русь ізначальная", тобто з фільму про мою Україну.
По-третє... крадена історія стала фундаментом штучної величі біомаси з сусідньої федерації... Достатьно почитати коментів під відео...

Цитата

Ярослав Торяник 4 года назад
Что я могу сказать? Одним словом наше, исконно русское! Мне нравится.

Самая главная ошибка - полагать, что ты не ошибаешься.

#2 Жигуліст

• ПМЖне Одесса

Отправлено 04 Октябрь 2017 - 23:06

https://youtu.be/Kr2g6G-4oAg

#3 Жигуліст

• ПМЖне Одесса

Отправлено 08 Октябрь 2017 - 22:17

А от сусідня історія без Руси.

https://youtu.be/pomxt1E0dDw

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...