Перейти к содержимому


Арешт на моєму авто, система рубіж, порушення митних правил при розтаможці 4 роки назад.


Сообщений в теме: 39

#1 Гость_Артур_*

  • Гости

Отправлено 31 января 2018 - 20:01

Усім доброго вечора
Учора ввечері (30.01.2018 р.) на стаціонарному посту ДАЇ мене з сім'єю зупинив поліцейський. Він повідомив, що причиною зупинки є те, що наш автомобіль підлягає конфіскації за вказівкою виконавчої служби, автомобіль внесений в базу даних системи РУБІЖ. Я був дуже здивований, оскільки ні неоплачених штрафів, ні кредитів, ні нічого подібного немаю. Поліцейські по автоматизованій системі виконавчого провадження з'ясували, що боржником являюся не я (власник автомобіля на даний час), а людина, в якої я даний автомобіль придбав в 2014 році, тому нас відпустили, але сказали, що їздити даною машиною ми не можемо. Сьогодні я зв'язався з виконавчою службою, мені повідомили, що машина підлягає конфіскації згідно з судовим рішенням, винесеним в жовтні 2016 року. У судовому рішенні йдеться, що транспортний засіб був ввезений на територію України з порушенням митних правил (брокер, що його перевозив, вказав занижену вартість).

Про це, мене, як власника автомобіля, ніхто ніяким чином не попередив. При покупці даного транспортного засобу в 2014 році я, окрім того, що викупив атомобіль від попереднього власника, заплатив самостійно всі податки та державні збори при постановці автомобіля на перший облік, сума виявилася не малою. І ось тепер, в 2018 році, мені раптом на посту ДАЇ повідомляють, що свою машину я маю віддати на користь держави. Для нашої сім'ї це справжній шок. Ми не можемо отямитись, що нашу законно набуту власність можуть отак просто забрати. Адже ми не здійснювали ніяких правоворушень і не перевозили автомобіль через кордон, також на момент його придбання не було ніяких не сплачених штрафів, податків чи інших "хвостів" повязаних з даним ТЗ. Попредній власник автомобіля про даний судовий процес також не був повідомлений, оскільки довгий час знаходився закордом і про те, що з нього стягується штраф також нічого не знав. В судовому рішенні моє імя, як власника автомобіля, взагалі не згадується і навіть ніяк не вказано, що даний автомобіль давно не належить людині, що перевозила ТЗ через кордон.

Ось посилання на рішення суду:
http://www.reyestr.c...Review/61383659

Будемо дуже вдячні всім хто це читає і може якимось чином допомогти, порадити що з цим робити. Можливо хтось стикався з подібною ситуацією і має досвід вирішення або можете порекомендувати доброго адвоката, що займається такими справами у місті Тернопіль.

Ще раз просимо про допомогу.

З повагою до всіх читаючих

#2 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 31 января 2018 - 22:38

Щось схоже?

http://www.ostanovka...__fromsearch__1

http://www.ostanovka...__fromsearch__1
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#3 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 01 февраля 2018 - 08:11

Отже Ви купили автівку у 2014 році, а суд виніс рішення про конфіскацію авта у попереднього власника 17 серпня 2016 р.?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#4 Гость_Артур_*

Отправлено 01 февраля 2018 - 13:36

Доброго дня, дякую за посилання, дійсно схожа ситуація, виходить що мені потрібно підтвердити право на власність у суді ) скажіть я це можу за місцем проживання зробити чи потрібно їхати до тернополя?
Авто придбав у 2014 а рішення 2016 саме так...

#5 Гость_Sergey Mishenko_*

Отправлено 01 февраля 2018 - 15:42

Просмотр сообщенияАртур (31 января 2018 - 20:01) писал:


Ось посилання на рішення суду:
http://www.reyestr.c...Review/61383659

Будемо дуже вдячні всім хто це читає і може якимось чином допомогти, порадити що з цим робити. Можливо хтось стикався з подібною ситуацією і має досвід вирішення або можете порекомендувати доброго адвоката, що займається такими справами у місті Тернопіль.


Извиняюсь сразу, что не буду вникать полностью в ход событий. Если есть подтверждение того, что Вы узнали про это решение 30 числа - пишите на него апеляцию и отправляйте в аппеляционный суд Тернополя. Только не просите восстановить сроки. Это решение считается набравшим законную силу и обязано быть выполнено ...... ( у меня другой случай про выдачу дубликата исполнительного листа исполнительной службе, исполнительный лист в мою пользу, но меня это не устраивает про это я узнал только через пол года - подал апеляцию .....пока тишина. )

#6 Гость_Sergey Mishenko_*

Отправлено 01 февраля 2018 - 15:56

Я не помню какие сроки даются на апеляционное обжалование (5,10 или 15 дней) с момента когда узнали про решение Суда

#7 Гость_Артур_*

Отправлено 01 февраля 2018 - 16:25

Спасибо за ответ, Сергей
Мне Адвокат сказал что я к делу не имею никакого отношения и обжаловать решение не могу. Думаю убедить того самого человека у которого купил авто пойти в суд. Все-же Мне видится вариант доказывания права на собственность в суде более реальным и легким ходом, вот только где документы собирать? у меня на руках только техпаспорт и то потрепанный ....

#8 Гость_Sergey Mishenko_*

Отправлено 01 февраля 2018 - 17:35

Как это Вы не имеете никакого отношения к делу, если юстиция по решению Суда арестовала Ваш автомобиль. Значит ГАИ передало не правильно информацию юстиции или юстиция накосячила. А Вас как собственника не уведомили про судебное разбирательство вообще. Интересна реакция апеляции на такую жалобу.

#9 Гость_Sergey Mishenko_*

Отправлено 01 февраля 2018 - 17:53

Просмотр сообщенияАртур (01 февраля 2018 - 16:25) писал:

Спасибо за ответ, Сергей
Мне Адвокат сказал что я к делу не имею никакого отношения и обжаловать решение не могу. Думаю убедить того самого человека у которого купил авто пойти в суд. Все-же Мне видится вариант доказывания права на собственность в суде более реальным и легким ходом, вот только где документы собирать? у меня на руках только техпаспорт и то потрепанный ....
Я конечно не адвокат.....даже не юрист, но не пойму зачем доказывать права собственности в суде, если тех паспорт уже является доказательством права собственности.

#10 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 01 февраля 2018 - 18:01

Помощь зала.

vad160568 (01 февраля 2018 - 11:23) писал:

Доброе утро.
http://jurists.org.u...u-ukrayini.html
Чтоб не читать все подряд обратите внимание на п.3 комментария.

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#11 Гость_Sergey Mishenko_*

Отправлено 01 февраля 2018 - 18:15

Просмотр сообщенияЖигуліст (01 февраля 2018 - 18:01) писал:

Помощь зала.

vad160568 (01 февраля 2018 - 11:23) писал:

Доброе утро.
http://jurists.org.u...u-ukrayini.html
Чтоб не читать все подряд обратите внимание на п.3 комментария.

А можно п. 3 как-то "перевести" своими словами. А то я не пойму причем здесь таможенный кодекс?

#12 Гость_Sergey Mishenko_*

Отправлено 01 февраля 2018 - 18:20

Просмотр сообщенияЖигуліст (01 февраля 2018 - 18:01) писал:

Помощь зала.

vad160568 (01 февраля 2018 - 11:23) писал:

Доброе утро.
http://jurists.org.u...u-ukrayini.html
Чтоб не читать все подряд обратите внимание на п.3 комментария.

Комментарии - это хорошо, но они не являются решением Суда по сути. Или может тогда ссылку на какое-нибудь решение Суда почитать поможете?

#13 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 01 февраля 2018 - 18:25

Просмотр сообщенияГость_Артур_* (01 февраля 2018 - 16:25) писал:

у меня на руках только техпаспорт и то потрепанный

Стоп. Невелике питання для уточнення: Ви купили автівку та отримали техпаспорт після переоформлення на себе як власника у Сервісному центрі МВС (МРЕВ), чи "купили" автівку по довіреності?
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#14 Гость_Sergey Mishenko_*

Отправлено 01 февраля 2018 - 18:30

Просмотр сообщенияАртур (31 января 2018 - 20:01) писал:

Усім доброго вечора
Учора ввечері (30.01.2018 р.) на стаціонарному посту ДАЇ мене з сім'єю зупинив поліцейський. Він повідомив, що причиною зупинки є те, що наш автомобіль підлягає конфіскації за вказівкою виконавчої служби, автомобіль внесений в базу даних системи РУБІЖ. Я був дуже здивований, оскільки ні неоплачених штрафів, ні кредитів, ні нічого подібного немаю. Поліцейські по автоматизованій системі виконавчого провадження з'ясували, що боржником являюся не я (власник автомобіля на даний час), а людина, в якої я даний автомобіль придбав в 2014 році, тому нас відпустили, але сказали, що їздити даною машиною ми не можемо. Сьогодні я зв'язався з виконавчою службою, мені повідомили, що машина підлягає конфіскації згідно з судовим рішенням, винесеним в жовтні 2016 року. У судовому рішенні йдеться, що транспортний засіб був ввезений на територію України з порушенням митних правил (брокер, що його перевозив, вказав занижену вартість).

Про це, мене, як власника автомобіля, ніхто ніяким чином не попередив. При покупці даного транспортного засобу в 2014 році я, окрім того, що викупив атомобіль від попереднього власника, заплатив самостійно всі податки та державні збори при постановці автомобіля на перший облік, сума виявилася не малою. І ось тепер, в 2018 році, мені раптом на посту ДАЇ повідомляють, що свою машину я маю віддати на користь держави. Для нашої сім'ї це справжній шок. Ми не можемо отямитись, що нашу законно набуту власність можуть отак просто забрати. Адже ми не здійснювали ніяких правоворушень і не перевозили автомобіль через кордон, також на момент його придбання не було ніяких не сплачених штрафів, податків чи інших "хвостів" повязаних з даним ТЗ. Попредній власник автомобіля про даний судовий процес також не був повідомлений, оскільки довгий час знаходився закордом і про те, що з нього стягується штраф також нічого не знав. В судовому рішенні моє імя, як власника автомобіля, взагалі не згадується і навіть ніяк не вказано, що даний автомобіль давно не належить людині, що перевозила ТЗ через кордон.

Ось посилання на рішення суду:
http://www.reyestr.c...Review/61383659

Будемо дуже вдячні всім хто це читає і може якимось чином допомогти, порадити що з цим робити. Можливо хтось стикався з подібною ситуацією і має досвід вирішення або можете порекомендувати доброго адвоката, що займається такими справами у місті Тернопіль.

Ще раз просимо про допомогу.

З повагою до всіх читаючих


#15 Гость_Артур_*

Отправлено 01 февраля 2018 - 21:08

поговорив сьогодні із суддею, сказали що суд не може підтвердити право на власніть так як техпаспорт і є підтвердженням. Також сказали що потрібно подавати апеляційну скаргу на рішення 16го року, краще 2 від себе та від відповідача, короче дуже весело, у кожного своя правда..... одну річ мені сказав суддя це що авто є у моїй власноті і я є добросовіний набувач і що буде важко позбавити мене права власності на це авто...

#16 Гость_Sergey Mishenko_*

Отправлено 02 февраля 2018 - 08:05

Просмотр сообщенияАртур (01 февраля 2018 - 21:08) писал:

поговорив сьогодні із суддею, сказали що суд не може підтвердити право на власніть так як техпаспорт і є підтвердженням. Також сказали що потрібно подавати апеляційну скаргу на рішення 16го року, краще 2 від себе та від відповідача, короче дуже весело, у кожного своя правда..... одну річ мені сказав суддя це що авто є у моїй власноті і я є добросовіний набувач і що буде важко позбавити мене права власності на це авто...
Это не у каждого своя правда, а нормы Права, которые имеют высшую юридическую силу. Которую, кстати, игнорируют как в порядке вещей. Не пропустите сроки!!!!! Удачи!

#17 Владимир

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
  • 75 сообщений

Отправлено 02 февраля 2018 - 14:31

Как Вы стали собственником ТС? Перерегистрация, договор купли-продажи и т.д.?

#18 Гость_Артур_*

Отправлено 02 февраля 2018 - 21:06

я честно говоря точно и не помню, помню что в кассу платил деньги в ДАИ, помню загонял в гараж на экспертизу, договор думаю должен быть, звонил в сервисный центр сказали что бумаги у них есть только надо подать запрос, вот собрались ехать в Тернополь в воскресенье... и кстати, консультировался еще с одним юристом, сказал что 10дневный срок начинается с момента заявление в суде на выдачу решения. как-то так. эхх, кто бы мог подумать что я теперь начну читать все это и ездить по полям обезжая посты ..... просто жесть )))

#19 Гость_Артур_*

Отправлено 02 февраля 2018 - 21:09

когда авто покупал то оно было на красных номерах, помню точно, я поставил авто на первый учет на свое имя )

#20 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 02 февраля 2018 - 21:38

Автор зареєстрований.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.




Ответить



  


Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...