Перейти к содержимому


(+)Хочу оспорить штраф п.п. 15.9 ПДД


Сообщений в теме: 20

#1 Cerg Vasil

    Новичок

  • Пользователь
  • Pip
  • 5 сообщений

Отправлено 03 апреля 2018 - 18:50

Прошу помощи в составлении жалобы. Подробности в черновом варианте жалобы ниже

Цитата

Ул.___ д.10 г.Днепр тел.моб.067*******
Жалоба
На действия должностного лица.

01.04.2018 года мой автомобиль Опель Кадет г/н ***** АЕ находился на обозначенной стоянке транспорта у ТЦ «Славянский базар» по ул. Курчатова.

Что бы забрать пассажиров я выехал автомобилем назад на проезжую часть, т.к. была большая лужа, и остановился. В этот момент подъехали сотрудники полиции и обвинили меня в том, что я остановился во втором ряду, хотя на самом деле разметки там не было и речи о втором ряде быть не может.

Было выписано постановление серии ЕАА №345690. Постановление подписала инспектор рядовая полиции Шевцова И.В.

С данным решением я не согласен по следующим основаниям :

1. Требований п.п. 15.9 ПДД я не нарушал , так как я остановился в правом ряду проезжей части , хотя в данной ситуации он является и единственным рядом ( горизонтальная разметка № 1.5 отсутствует).

2. Слева от моего автомобиля до левого края проезжей части оставалось около 4 метров ширины дороги и никаких препятствий другим участникам движения я не создавал.

Считаю , что работники полиции без основательно обвинили меня в нарушений правил остановки , т.к. территория стоянки обозначенной дорожным знаком 5.38 не является проезжей частью дороги и не может считаться ее первым рядом.

На основании выше изложенного прошу отменить данное постановление .

Приложение : 2 фотографии.






Прикрепленное изображение: IMG_20180401_173234.jpg
Прикрепленное изображение: 1.jpg
Прикрепленное изображение: 2.jpg

#2 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 19:06

Зорієнтуйте, будь ласка, на місцевості.
На першому фото знак парковки з табличкою,що показує порядок постановки на стоянку.
На другому фото - автівка.
Відносно знаку біла автівка стояла ДО чи після?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#3 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 19:08

Що саме з п.15.9, за думкою поліціянтів, Ви порушили?

Цитата

15.9. Зупинка забороняється:
а) на залізничних переїздах;
б) на трамвайних коліях (крім випадків, обумовлених пунктом 15.8 цих Правил);
в) на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, а також у тунелях;
г) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі;
ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
д) у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;
е) ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків;
є) ближче 10 м від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання, де це створить перешкоди технологічним транспортним засобам, що працюють;
ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився;
з) у місцях, де транспортний засіб закриває від інших водіїв сигнали світлофора або дорожні знаки;
и) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду.

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#4 Cerg Vasil

Отправлено 03 апреля 2018 - 19:29

Просмотр сообщенияЖигуліст (03 апреля 2018 - 19:06) писал:

Зорієнтуйте, будь ласка, на місцевості.
На першому фото знак парковки з табличкою,що показує порядок постановки на стоянку.
На другому фото - автівка.
Відносно знаку біла автівка стояла ДО чи після?

после

#5 Cerg Vasil

Отправлено 03 апреля 2018 - 19:41

Просмотр сообщенияЖигуліст (03 апреля 2018 - 19:08) писал:

Що саме з п.15.9, за думкою поліціянтів, Ви порушили?

Цитата

15.9. Зупинка забороняється:
а) на залізничних переїздах;
б) на трамвайних коліях (крім випадків, обумовлених пунктом 15.8 цих Правил);
в) на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, а також у тунелях;
г) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадків надання переваги в русі;
ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
д) у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;
е) ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків;
є) ближче 10 м від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання, де це створить перешкоди технологічним транспортним засобам, що працюють;
ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився;
з) у місцях, де транспортний засіб закриває від інших водіїв сигнали світлофора або дорожні знаки;
и) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду.


с точки зрения полицая я остановился вторым рядом возле машин стоящих на стоянке,т.е.полицай думает,что стоянка является первой полосой движения.

#6 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 19:41

Просмотр сообщенияCerg Vasil (03 апреля 2018 - 19:29) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (03 апреля 2018 - 19:06) писал:

Зорієнтуйте, будь ласка, на місцевості. На першому фото знак парковки з табличкою,що показує порядок постановки на стоянку. На другому фото - автівка. Відносно знаку біла автівка стояла ДО чи після?
после

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#7 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 19:44

Просмотр сообщенияCerg Vasil (03 апреля 2018 - 19:41) писал:

с точки зрения полицая я остановился вторым рядом возле машин стоящих на стоянке,т.е.полицай думает,что стоянка является первой полосой движения.
Чудово. Це піде в оскарження.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#8 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 19:47

Цитата

Виносячи зазначену постанову, Поліціянт невірно визначив межі проїзної частини. Щонайменше, жодними державними будівельними нормами не передбачено розміщення на проїзній частині паркувальної розмітки і СТОВПІВ ОСВІТЛЕННЯ

Прикрепленные изображения

  • Прикрепленное изображение: Паркувальний майданчик.JPG

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#9 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 19:49

Відеореєстратор?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#10 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 19:56

Цитата

проїзна частина - елемент дороги, призначений для руху нерейкових транспортних засобів. Дорога може мати декілька проїзних частин, межами яких є розділювальні смуги;

Цитата

зупинка - припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин або більше, якщо це необхідно для посадки (висадки) пасажирів чи завантаження (розвантаження) вантажу, виконання вимог цих Правил (надання переваги в русі, виконання вимог регулювальника, сигналів світлофора тощо);

Цитата

стоянка - припинення руху транспортного засобу на час, більший ніж 5 хвилин, з причин, не пов'язаних з необхідністю виконання вимог цих Правил, посадкою (висадкою) пасажирів, завантаженням (розвантаженням) вантажу;

Цитата

крайнє положення на проїзній частині - положення транспортного засобу на відстані від краю проїзної частини (середини проїзної частини або розділювальної смуги), яка не дає можливості рухатися попутному транспортному засобу (у тому числі двоколісному) ще ближче до краю проїзної частини (середини проїзної частини або розділювальної смуги);

Цитата

1. Горизонтальна розмітка
Лінії горизонтальної розмітки мають білий колір. Синій колір має лінія 1.1, якщо нею позначаються майданчики для паркування, відведені на проїзній частині. Жовтий колір мають лінії 1.4, 1.10.1, 1.10.2, 1.17, а також лінія 1.2, якщо нею позначаються межі смуги для руху маршрутних транспортних засобів. Червоно-білий колір мають лінії 1.14.3—1.14.5, 1.15. Оранжевий колір мають лінії тимчасової розмітки.
Розмітка 1.25—1.28 дублює зображення знаків.
Горизонтальна розмітка має таке значення:
Изображение

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#11 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 19:57

Якби паркувальна розмітка розташовувалась на проїзній частині, то лінії 1.1. були б синього кольору.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#12 Cerg Vasil

Отправлено 03 апреля 2018 - 20:01

Просмотр сообщенияЖигуліст (03 апреля 2018 - 19:49) писал:

Відеореєстратор?

нету

#13 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 20:02

Просмотр сообщенияCerg Vasil (03 апреля 2018 - 18:50) писал:

Что бы забрать пассажиров я выехал автомобилем назад на проезжую часть, т.к. была большая лужа, и остановился.
Щось тут не клєїться. Парковка має похил до проїзної частини, тому калюжі там не може бути. Можливо, Ви так розташували свій транспортний засіб, щоб виїхати з вузького місця між припаркованими поруч машинами, і щоб пасажири могли безпечно здійснити посадку? Пасажири досяжні для надання свідчень\пояснень?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#14 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 20:02

Просмотр сообщенияCerg Vasil (03 апреля 2018 - 20:01) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (03 апреля 2018 - 19:49) писал:

Відеореєстратор?

нету

ПОГАНО! :)
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#15 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 20:04

Просмотр сообщенияCerg Vasil (03 апреля 2018 - 18:50) писал:

подписала инспектор рядовая полиции Шевцова И.В.
Немає в статуті спецзвання "рядовая". Рядовий Шевцова, можливо?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#16 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 20:06

Цитата

5.38 "Місце для стоянки".
Застосовується для позначення місць та майданчиків для стоянки транспортних засобів.

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#17 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 03 апреля 2018 - 20:14

Отже, текст скарги у Вас є.
Сер Вадим підготував зразки - Примеры Исковых заявлений и Скарг "Нарушение правил стоянки"
Вам залишилось оформити Вашу скаргу згідно із зразком, подумати про доцільність калюжі в якості аргументу, додати третім фото парковку із стовбами, і ще щось намішати з наведеного вище, і показати, що у Вас вийшло.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#18 Cerg Vasil

Отправлено 07 апреля 2018 - 09:42

<pre>
Начальнику УПП у м. Дніпро</pre>
<p> вул. Троїцькая, 20-а, м. Дніпро,</p>
<p> 49101, Украина</p>
<p style="margin-left:228.0pt;">гр. Вас... Серг.... <br />
м. Дніпропетровськ, вул. Екск...... д. № 1110.</p>
<p style="margin-left:192.6pt;">м.т. 0677451854</p>
<p> </p>
<p><br />
<br />
СКАРГА.<br />
<br />
На постанову серії ЕАА№ 345690 від 01.04.2018 року, винесеної інспектором 5 роти 4 батальйону УПП МВС України в м. Дніпропетровськ рядовим поліції Шевцою Іриною Вікторівною у справі про адміністративне правопорушення,<br />
передбачене ч.1 ст.122 КУпАП.</p>
<p> По суті цієї справи хочу заявити, що я є свідомим і законослухняним громадянином та водієм, і не порушував ПДР та повідомити наступне. 1 квітня 2018 року біля 15 години 30 хвилин мій автомобіль державний номер 136-08 АЕ знаходився на позначеній стоянці транспорту біля ТЦ «Слов`янський базар» на вул.Курчатова. В цьому місці на стоянці була велика калюжа і щоб забрати пасажирів я виїхав автомобілем назад на проїзну частину і зупинився не порушуючи правил дорожнього руху. В цей час під`їхали співробітники поліції і звинуватили мене в тому , що я здійснив зупинку другим рядом для посадки висадки пасажирів , чим порушив , з їхньої точки зору п.15.9.ПДР.Була виписана постанова ЕАА № 345690. Про те, що я не згідний із доводами особи яка намагалася мене звинуватити у порушенні вимог ПДР, я повідомляв особисто. Ніяких доказів підтверджуючих факт начебто допущеного правопорушення, передбачених вимогами чинного законодавства, а саме: ст. 251 КУпАП, інспектор Шевцова І.В., мені не представила і не мала змоги представити, так як порушень ПДР я не скоював. Неправомірні дії, а також порушення правил провадження при розгляді справи, і безпідставне притягнення мене до адміністративної відповідальності, змусили мене звернутись з даним позовом за захистом своїх прав, гарантованих Конституцією України. Окремо прошу звернути увагу на той факт, що оскаржувана мною постанова серії ЕАА № 345690 від 01 квітня 2018 року у справі про адміністративне правопорушення, яку мене заставили отримати, виносилася працівником патрульної поліції Шевцова І.В. в той час, коли я був не згодний з обвинуваченням, не надано мені можливості надати і додати до справи мої письмові пояснення і заперечення.</p>
<p> <br />
Вказана постанова не відповідає обставинам справи та вимогам закону з таких підстав:<br />
<br />
1. Вимог п.15.9. ПДР я не порушував бо зупинився у правій смузі руху хоча в цій ситуації віна є і єдиною смугою руху (горизонтальна дорожня розмітка № 1.5 відсутня). Який саме підпункт п.15.9 ПДР з точки зору поліції я порушив патрульна Шевцова І.В. не пояснила, бо такого пункту не існує.</p>
<p><strong> 2. </strong>Зліва від мого автомобіля до лівого краю проїзної частини було біля 4 метрів ширини дороги і ніяких перешкод іншим учасникам руху я не здійснював .</p>
<p> 3. Вважаю що співробітники поліції безпідставно звинуватили мене в порушені ПДР, бо територія стоянки позначена дорожнім знаком 5.38 і табличкою 7.6.4 не є проїзною частиною і не може бути першою смугою руху.</p>
<p>Фото місця, де я зробив зупинку додаю до скарги.. Також хочу повідомити, що на ділянці дороги біля ТЦ « Слов`янський базар» розмітка відсутня.</p>
<p>В якості доказу порушення ПДР, співробітником поліції Шевцова І.В. нічого не було надано. Зрозуміло, що розгляд справи на місці, без підготовки та надання мені часу для звернення за правовою допомогою, подання документів, які характеризують особу, інших доказів по справі, - не тільки порушує мої права, передбачені ст.268 КУпАП, але й призводить до того, що при винесенні постанови не з'ясовано: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи, відповідно до ст.280 КУпАП. За таких умов мої права при такому розгляді справи грубо порушено. Таким чином ніяких належних доказів мого порушення надано не було. Таким чином інспектором винесено постанову без достатньої доказової бази, а звинувачення мене в порушенні вимог п 15.9 ПДР є абсолютно безпідставними.<br />
Наведені факти свідчать про наявність в діях ознак кримінального злочина передбаченого ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України (Службове підроблення). <br />
У відповідності до ст..19 Конституції України посадова особа органу державної влади та управління (до яких відноситься поліція та, відповідно, зазначений його співробітник) має право діяти виключно у межах, способом та у порядку, які прямо передбачені законом.<br />
При цьому норми Конституції України є нормами прямої дії, і захист прав особи гарантується безпосередньо на їх підставі. Ст. 62.ч3. Конституції України говорить, що обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь. В данному ж випадку, належні докази скоєння адміністративного порушення зовсім відсутні.<br />
</p>
<p>На теперішній час дії працівників поліцію регламентовані наступною Постановою КМУ від 28 жовтня 2015 р. № 877 - Про затвердження Положення про Національну поліцію. Де чітко вказано на основні завдання поліції:<br />
1) реалізація державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку;</p>
<p>Національна поліція відповідно до покладених на неї завдань:<br />
2) провадить превентивну та профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень;</p>
<p> 3) виявляє причини та умови, що сприяють учиненню кримінальних та адміністративних правопорушень, вживає в межах своєї компетенції заходів щодо їх усунення;</p>
<p> 4) вживає заходів з виявлення кримінальних, адміністративних правопорушень; припиняє виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення;</p>
<p>Таким чином вважаю що дії рядового поліції Шевцової І.В. не відповідають вимогам постанови КМУ та знаходяться в «руслі найкращих» традицій ДАЇ бувшої міліції.</p>
<p>З огляду на викладене вважаю, що дії рядового поліції Шевцової І.В. були незаконними, суперечили службовим наказам, та нормам КУпАП, КК, Конституції України.<br />
За таких умов у моїх діях немає складу правопорушення, у якому мене визнано винним зазначеною постановою.<br />
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 287, 288 КУпАП України,<br />
<br />
<strong>ПРОШУ:</strong><br />
1. Провести ретельне службове розслідування за фактом згаданого протоколу, та порушення моїх прав інспектором рядовим поліції Шевцовою Іриною Вікторівною. Порушити дисциплінарне провадження щодо неї. Розслідування провести з моєю, або мого представника участю.</p>
<p>2. Оскаржувану постанову серії ЕАА № 345690 від 1 квітня 2018 року, винесеної інспектором 5 роти 4 батальйону УПП МВС України в м. Дніпропетровськ рядовим поліції Шевцовою Іриною Вікторівною у справі про адміністративне правопорушення,<br />
передбачене ч.1 ст.122 КУпАП скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.<br />
3. Провести заняття з інспектором 5 роти 4 батальйону УПП МВС України в м. Дніпропетровськ рядовим поліції Шевцовою Іриною Вікторівною стосовно вивчення Законів України які необхідні для службової жіяльності. Прийняти в неї заліки зі знання даних документів. </p>
<p>4. Письмово повідомити мене про результати розгляду даної заяви та прийнятих заходах щодо усунення посадових порушень працівниками поліції.</p>
<p>Додатки:<br />
1. Копія постанови по справі про адміністративне правопорушення 1 екз.</p>
<p>2. Фото ділянки дороги на якій я нібито порушив ПДРУ 4 шт.</p>
<p><br />
07 квітня 2018р.</p>
<p><br />
________________________ <strong>С.І. Вас....</strong></p>
<p> </p>

Сообщение отредактировал Жигуліст: 02 июля 2018 - 12:30
прибрав персональні данні


#19 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 07 апреля 2018 - 10:06

null сказал:

Провести ретельне службове розслідування за фактом згаданого протоколу
постанови.
Перший і другий пункт доцільно поміняти місцями.

Цитата

в «руслі найкращих» традицій ДАЇ бувшої міліції.
колишньої.

В цілому нормально. Хоча, як на мій погляд, Ви більше уваги приділили правовим аспектам, ніж змісту відсутності порушення ПДР.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#20 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 19 апреля 2018 - 19:40

Є якісь новини?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...