Перейти к содержимому


10.1+10.2=10.3. Хто кому дає дорогу?


Сообщений в теме: 2

#1 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 26 декабря 2018 - 10:03

Авжеж, ситуація неприємна. Своєю непрогнозованістью.
Їду в другій смузі, 60 км/год. Попереду в смузі автівка зупинилась для лівого повороту.
Вмикаю правий покажчик, готуюсь вийти в правий ряд. Але не поспішаю, бо смуга ось-ось звільниться.
Від узбіччя від'їзжджає Шістка.
Назустріч їй йде чолов'яга, блокуючи їй дорогу.
Проскакую.
Але... Або шістка прийняла вліво б, або чолов'яга зацікавився б моєю машиною - результат один - я нічого не встигаю.
https://youtu.be/nsK6GJBJn2k

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#2 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 26 декабря 2018 - 10:06

Як на мене, його 10.1 + 10.2 перетворилось у 10.3 для мене.

Цитата

10.1. Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

10.2. Виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки, автозаправних станцій та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з'їжджаючи з дороги - велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає.

10.3. У разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися.

За одночасного перестроювання транспортних засобів, що рухаються в одному напрямку, водій, який знаходиться ліворуч, повинен дати дорогу транспортному засобу, що знаходиться праворуч.

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#3 Гость_skos_*

  • Гости

Отправлено 26 декабря 2018 - 12:43

Я никогда не делаю такого маневра, когда пешеход на проезжей части. Независимо от наличия других машин справа.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...