Перейти к содержимому


Одеса vs Київ


Сообщений в теме: 3

#1 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 02 июля 2018 - 23:09

Нещодавно отримав пред'яву щодо особливостей (не в кращому сенсі) одеського руху. :smile:

Цитата

Вождение в Одессе - это что-то...
Никому не ведомые правила) местные очевидно...

Цитата

Та лана. То приїзджі.


Цитата

Ага)) я ж ВН не в курсах))

Цитата

Як сказав один чатланін, в Одесі рух енергійний, але прогнозований в рамках ПДР.


Цитата

Харьков - свои ПДД, Одесса - ну чисто по понятиям)))

Цитата

А от в Київ їхати - для мене трагедія.

Надзвичайно велика кількість альтернативно обдарованих водіїв, для мене це Голгофа.


Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#2 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 02 июля 2018 - 23:30

Як писав раніше, по дорозі в напрямку Одеса-Київ трапився затор.

Просмотр сообщенияЖигуліст (28 июня 2018 - 01:35) писал:

Це ж треба таке! Серед ночі! На трасі! Затор!

На щастя, не аварія. Розвертають негабаритний транспорт. Дорога перекрита.

Прикрепленное изображение: 20180628_002042.jpg Прикрепленное изображение: 20180628_003913.jpg
"Мій" напрямок, Одеса - Київ, був взірцем терплячості і толерантності. Люди ходили, розминались. Я спитав у далекобійника, що стояв поруч, що кажуть про причину в зупинки в автораціях. Він і повідомив, що перекрито у зв'язку із розворотом негабарита. Отже, щонайменше Я зрозумів, що нема чого хвилюватись, колись той рух відновлять.
Але треба зауважити, що це відбувалось у ніч перед подовженими вихідними, і зубожілі кияни (напрямок Київ-Одеса) поїхали на вихідні погрітись на морі.
І коли рух був відновлений, після проїзду місця розвороту виявилось, що "зубожілі" зайняли три з двох смуг проїзної частини свого напрямку, ще й організувалась смуга на розділювальному газоні, ще й смугу зустрічного руху прихопили.
От я і думаю, де більше альтернативних обдарувань - на Півдні чи на Півночі?

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#3 480

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
  • 813 сообщений

Отправлено 06 июля 2018 - 07:10

Це ще по людські, якось стояв в заторі за 40 км до Києва так там було сім рядів! де лише дві смуги. І всі вони перестроювались в одну бо затор був через перевернуте на мосту авто яке зайняло одну з двох смугу. Іншим разом коли в кінці березня раптово випав сніг так само швидко утворилось сім рядів там де було три. Шість годин іхав заторами додому там де доїзжаю за 30 хвилин, скінчилось пальне, добре що заправка на протилежній стороні, але назустріч залишився тільки один пустий ряд з трьох! Тому не зміг там розвернутися і заднім ходом заіхав 100 м на заправку запавився і розвернувся поїхав шукати інший шлях. Тоді багато хто кинув автівки і пішов додому пішки, кинуті авто забирали на другий, третій день.

#4 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 27 июля 2018 - 18:15

:mat:

https://youtu.be/WFe_y0pwDzw
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...