Перейти к содержимому


Чи варто "розстрілювати" таксистів?


Сообщений в теме: 36

#21 PAN

  • ПМЖСхід

Отправлено 27 октября 2018 - 11:23

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 октября 2018 - 09:15) писал:

Майже все, що куплено для ремонту, куплене в Новій Лінії. Розрахунок карткою. Ми з дружиною вирішили, що нехай ми придбаємо товар дорожче, але ця сума буде нашим вкладом у державний бюджет. Хай мізерним, але вкладом.

Отут я Вас розчарую- хоча й не з Вашої вини (я прекрасно розумію це щире прагення), але вкладу до держбюджету не відбулося. Ці гроші не пішли на розбудову держави, а збагатили власників торгівельної мережі. Наразі відкрито кримінальне провадження по ухиленню від сплати податків (суму навіть не називаю, бо її розмір важко уявити пересічному громадянину) цією торгівельною мережею. Буквально позавчора, 25 жовтня, оприлюднено ухвалу Сихівського районного суду м. Львова (повний текст за посиланням) про про надання доступу до документів, які знаходяться у володінні (приміщенні) ПАТ «Нова Лінія», яке тривалий час, для уникнення від сплати податків викоростивувало фіктивні підприємства.

Саме на різні причини ухилення від виконання вимог закону вказує де Сото: корпорації переступають закони через жагу мінімізації податків задля збільшення прибутку, дрібні підприємці- задля свого виживання, бо надмірна зарегульованість бізнесу просто не дає змогу легально працювати, про що вище писав шановний skos.

Изображение
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#22 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 27 октября 2018 - 13:33

Ну, не знаю. Якось в машині приватної таксофірми. В навігаторі з андроїдом встановлено таксометр. Спокійно заплатив по лічильнику і додав 20 грн чайових. Без істерик. Чи мені потрібно було на світлофорах виходити, щоб лічильник не рахував?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#23 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 27 октября 2018 - 13:35

Просмотр сообщенияPAN (27 октября 2018 - 11:23) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 октября 2018 - 09:15) писал:

Майже все, що куплено для ремонту, куплене в Новій Лінії. Розрахунок карткою. Ми з дружиною вирішили, що нехай ми придбаємо товар дорожче, але ця сума буде нашим вкладом у державний бюджет. Хай мізерним, але вкладом.

Отут я Вас розчарую- хоча й не з Вашої вини (я прекрасно розумію це щире прагення), але вкладу до держбюджету не відбулося. Ці гроші не пішли на розбудову держави, а збагатили власників торгівельної мережі. Наразі відкрито кримінальне провадження по ухиленню від сплати податків (суму навіть не називаю, бо її розмір важко уявити пересічному громадянину) цією торгівельною мережею. Буквально позавчора, 25 жовтня, оприлюднено ухвалу Сихівського районного суду м. Львова (повний текст за посиланням) про про надання доступу до документів, які знаходяться у володінні (приміщенні) ПАТ «Нова Лінія», яке тривалий час, для уникнення від сплати податків викоростивувало фіктивні підприємства.

Саме на різні причини ухилення від виконання вимог закону вказує де Сото: корпорації переступають закони через жагу мінімізації податків задля збільшення прибутку, дрібні підприємці- задля свого виживання, бо надмірна зарегульованість бізнесу просто не дає змогу легально працювати, про що вище писав шановний skos.

Изображение

Саме воно! Мій білий платіж врахований. А нал з каси йде куди завгодно.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#24 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 27 октября 2018 - 13:37

Просмотр сообщенияskos (27 октября 2018 - 10:49) писал:

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 октября 2018 - 09:15) писал:

Щодо таксометрів... з огляду на викладене вище, я за те, щоб в таксі був і таксометр, і термінал для обслуговування картками.
И снова мимо))) Таксометры уже проходили - клиенты взвыли. Таксометр включает абослютно ВСЕ простои. Включая светофоры и пробки. Стоимость проезда увеличивается в разы. Таксисты только за. Но... валяются в багажнике за ненадобностью.
А насчет терминалов - опечатка. Имелись ввиду кассовые аппараты. Но от них уже будут отказываться даже в торговле.

Тобто таксисти демпінгують свої ж ціни? Цікаво...
А що таке штрейхбрехерство?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#25 Гость_skos_*

  • Гости

Отправлено 27 октября 2018 - 14:02

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 октября 2018 - 13:37) писал:

Тобто таксисти демпінгують свої ж ціни? Цікаво... А що таке штрейхбрехерство?
Переведи ©

#26 Гость_skos_*

  • Гости

Отправлено 27 октября 2018 - 14:04

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 октября 2018 - 13:33) писал:

Ну, не знаю. Якось в машині приватної таксофірми. В навігаторі з андроїдом встановлено таксометр. Спокійно заплатив по лічильнику і додав 20 грн чайових. Без істерик. Чи мені потрібно було на світлофорах виходити, щоб лічильник не рахував?

Не знаете о работе таксометров - не говорите. Причем тут андроид?

#27 PAN

  • ПМЖСхід

Отправлено 27 октября 2018 - 14:11

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 октября 2018 - 13:35) писал:

Саме воно! Мій білий платіж врахований. А нал з каси йде куди завгодно.

Послуги підставних контор на кшталт ТОВ «Теплоенерготрейд» були потрібні "Новій лінії" аж ніяк не при роботі з готівкою. А стосовно того, що платіж через термінал було враховано- не факт. Інакше фіскали би не впроваджували сервіс перевірки касових чеків, який зараз починає працювати:

Державна фіскальна служба запровадила новий електронний сервіс, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС.

Так, наприклад, будь-який громадянин, придбавши товар в магазині, за отриманим фіскальним чеком може перевірити чи зареєстрований в органах ДФС касовий апарат, на якому продавцем товарів або послуг був роздрукований цей фіскальний чек.

У свою чергу, суб’єкт господарювання завдяки сервісу, зокрема, може отримати дані щодо фіскальних номерів РРО, найменування суб’єкта господарювання (прізвища, імені, по батькові), дату реєстрації, номер останньої книги обліку розрахункових операцій (КОРО), зареєстрованої на такий РРО та дати її реєстрації тощо.

Також запроваджений електронний сервіс містить інформацію про зареєстровані суб’єктами господарювання книги обліку розрахункових операцій.

Користувач сервісу також може отримати інформацію щодо фіскальних номерів РРО та КОРО, реєстрацію яких скасовано за заявою суб’єкта господарювання або з ініціативи органів ДФС.

Сервісом можна скористатися на офіційному порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у розділах «Інформація про РРО» та «Інформація про книги ОРО».

Прес-служба Державної фіскальної служби України


Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#28 Shumaher

    Разрушитель мифов

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 13.930 сообщений
  • ПМЖХерсон

Отправлено 27 октября 2018 - 23:17

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 октября 2018 - 13:33) писал:

і додав 20 грн чайових. Без істерик.
Без істерик подвоїв тариф. Респект такому пассеннджеру!

#29 Чапай

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 4.779 сообщений
  • ПМЖНиколаевская область.

Отправлено 28 октября 2018 - 08:11

Да что вы спорите, пока не будет реальной борьбы с коррупцией (китайцы удивляются почему у нас коррупционеров не расстреливают), не будет никакого толка в стране. Про народ и малый бизнес никому нет дела, ну кроме самого народа и МБ. У Ахметова, вон, "статки" выросли за последний год на 76%,а злые языки утверждают, что наш гарант является его бизнеспартнером. Чиновники, со сравнительно небольшими зарплатами имеют недвижимость за бугром,...

Сообщение отредактировал Чапай: 28 октября 2018 - 08:12


#30 PAN

  • ПМЖСхід

Отправлено 07 декабря 2018 - 12:15

А ось ще один приклад того, як після розрахунку карткою на касі магазину через термінал податки не надходять до бюджету:

Последнее время наблюдаем очень нездоровую тенденцию.

Все больше украинских торговцев договариваются с некоторыми банками на следующую схему проведения транзакций по картам:
банк ставит торговцу POS-терминал, а получателем средств при оплате картой выступает ни юрлицо и ни ЧП, а физлицо. Платеж при оплате картой проходит как платеж от одного физлица к другому.
Это практикует Новая почта, билетное агентство Карабас и еще несколько компаний. Из банков на это идет Ощад и ПУМБ (не понимаю зачем они это делают).

Почему это плохо?

Банки, выпускающие карты, зарабатывают при транзакциях в магазинах возмещение, которое им присылает Visa или MasterCard (интерчендж) и тем самым для клиентов владельцев карты такие оплаты проходят без комиссий. В случаях же транзакций между физлицами таких возмещений нет и основные игроки (Приват, Ощад, Альфа, monobank) берут комиссии с клиентов при оплате в счет кредитных средств, а некоторые банки берут комиссии и при переводах в счет личных средств.
Для клиента эта комиссия неожиданна, так как он не привык платить комиссию при покупках в магазинах. Но для нас эта транзакция видна как обычный p2p платеж. Мы не можем не начислить тариф, не даем клиентам положенный им кэшбек, а клиенты опасаются платить картой, так как какая еще точка придумает такую схему никому не понятно.
Государство от таких транзакций скорее всего не получает налоги, так как физлица, используемые в схеме, все время меняются и выручку видимо не декларируют.

Я призываю платежные системы, НБУ и фискальные органы обратить на это внимание, так как при вашем попустительстве подрывается сам принцип функционирования карточного бизнеса, при котором клиент не несет расходы при оплате картой в магазинах и вся ваша борьба за cashless псу под хвост.
https://m.facebook.c...100000560024798
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#31 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 07 декабря 2018 - 19:43

Якщо не помиляюсь, то відділення НП - це ПП, який уклав угоду з НП на проведення операцій за стандартами і під лого НП.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#32 PAN

  • ПМЖСхід

Отправлено 07 декабря 2018 - 21:54

Просмотр сообщенияЖигуліст (07 декабря 2018 - 19:43) писал:

Якщо не помиляюсь, то відділення НП - це ПП

Ще кілька років тому так і було. Швидше за все так і лишилося зараз.
Але як клієнт-юрособа, то договір на надання послуг укладено саме з Новою поштою, на неї ж виписую довіренності на отримання відправлень.
НП з юрособами укладає саме такі договори:
Изображение

Сьогодні як фізособа сплачував послуги з доставки (оплата саме за доставку), платіж пішов на Пост-фінанс:
Изображение
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#33 Гость_Тымнеро_*

  • Гости

Отправлено 19 декабря 2018 - 15:45

Просмотр сообщенияЖигуліст (27 октября 2018 - 13:33) писал:

Ну, не знаю. Якось в машині приватної таксофірми. В навігаторі з андроїдом встановлено таксометр. Спокійно заплатив по лічильнику і додав 20 грн чайових. Без істерик. Чи мені потрібно було на світлофорах виходити, щоб лічильник не рахував?

А в Вашем городе есть и гостакси?

#34 Гость_skos_*

  • Гости

Отправлено 19 декабря 2018 - 20:30

Просмотр сообщенияТымнеро (19 декабря 2018 - 15:45) писал:

А в Вашем городе есть и гостакси?
А что, где-то есть гостакси???

#35 PAN

  • ПМЖСхід

Отправлено 19 декабря 2018 - 21:36

Просмотр сообщенияskos (19 декабря 2018 - 20:30) писал:

А что, где-то есть гостакси???

Навряд. Але Ви напевно чули про бориспільське Sky Taxi? Сумна історія:
Скрытый текст

Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#36 Гость_Тымнеро_*

  • Гости

Отправлено 01 января 2019 - 15:44

Просмотр сообщенияskos (19 декабря 2018 - 20:30) писал:

Просмотр сообщенияТымнеро (19 декабря 2018 - 15:45) писал:

А в Вашем городе есть и гостакси?
А что, где-то есть гостакси???

У нас нет.Поэтому и задал вопрос.

#37 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 01 января 2019 - 21:32

Таксовий лічильник останнього разу я бачив у радянських таксі. Тому все, що не має лічильника, для мене - приватне таксі. :D
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...