Перейти к содержимому


Android TV потребую допомоги


Сообщений в теме: 3

#1 dimonstr32

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 935 сообщений
  • ПМЖДнепровщина

Отправлено 22 марта 2019 - 22:10

Придбав собі файненьку приставочку Mecool KM9 з Android TV та голосовим пошуком. Все би нічого,але мені дуже довподоби программочка для онлайн розваги Radio Garden. Та оскільки приставка з повноцінним Android TV то серед додатків у Play Market цієї чудової програмки немає.
Спробував скачати apk. файл та встановити. Відкрилось, встановилось, запрацювала, але після вимкнення та включення приставки знов не знаходжу додатку радіо взагалі.
Друзі, може хто знає як це лікується?

#2 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 24 марта 2019 - 02:02

В мене при встановленні андроїдних додатків на андроїдний тв-бокс або автомагнітолу з'являється попередження, що прога може бути не сумісна із моїм пристроєм. Можливо, прога недопиляна. Подівіться відгуки на маркеті, можливо така проблема не тільки у Вас.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#3 dimonstr32

  • ПМЖДнепровщина

Отправлено 24 марта 2019 - 11:08

Дякую. Рішення знайдено.

Цитата

в приложениях Slideload launcher (мб накосячил в названии) в нем отображаются все приложения


#4 dimonstr32

  • ПМЖДнепровщина

Отправлено 24 марта 2019 - 11:13

Просмотр сообщенияЖигуліст (24 марта 2019 - 02:02) писал:

В мене при встановленні андроїдних додатків на андроїдний тв-бокс або автомагнітолу з'являється попередження, що прога може бути не сумісна із моїм пристроєм. Можливо, прога недопиляна. Подівіться відгуки на маркеті, можливо така проблема не тільки у Вас.

Ні, ні яких подібних повідомлень не було. При вході в Маркет с приставки Android TV(з голосовим пошуком) Маркет взагалі не показує додатків які не працюють на повноцінному Android TV





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...