Перейти к содержимому


Країна Z.



Сообщений в теме: 100

#21 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 27 апреля 2019 - 00:11

 Жигуліст (27 апреля 2019 - 00:04) писал:

После прочтения интервью руководителя диджитал кампании Зеленского я наконец понял что произошло. Вместо программы действий и политической позиции они разбили население Украины на целевые аудитории и каждой целевой аудитории точечно (сейчас это называется таргетинг) транслировали то, что ей хочется. И неважно, если интересы различных целевых аудиторий противоположны – они все равно об этом не узнают.
В результате экс-регионалы уверены, что они победили майдановцев, майдановцы уверены, что они победили коррупционеров, социалисты уверены, что они победили торгашей, сейчас их будут раскулачивать, а товары справедливо распределять; либералы же уверены, что снизят налоги и роль государства в жизни человека.
И только олигархическая пятерка понимает, что на самом деле выиграли они.
-----------
Не стоит обижаться или злиться на избирателя Зеленского. Каждый из них голосовал искренне, отстаивая свои интересы и убеждения. Просто появились технологии шагнули вперед и есть последствия.

(с)

Один раждьонний в есесер і крєщьоний в рускай праваславнай церкві одєскаго патріархата колишній форумчанін вєщал мені щось кшалт:
- Ти знаєш, что команда Зе имєєт намєрєніє сделать для водителя всє услугі в електронном відє?
Відповідаю:
- Міхалич, сцуко, якби ти читав форум, то знав би, що вже давно працює "Електронний кабінет водія", і страховку можна мати "віртуально-електронну"...
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#22 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 30 апреля 2019 - 21:55


https://youtu.be/sSsIVWXFnHw
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#23 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 05 мая 2019 - 20:32

Ігор Артюшенко

7 год

Дзвонять і пишуть журналісти, політики та представники громадського сектору.
Питають: яка Ваша позиція щодо інавгурації Зеленського 19 травня?

Шкода їм та собі псувати неділю телефонними дзвінками, тому відповім тут і одразу всім.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#24 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 07 мая 2019 - 11:33

Свято некомпетенції продовжується.
В.А.Зєлєнскій привітав піхоту з Днем піхоти фоткою десантури.
Изображение
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#25 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 11 мая 2019 - 23:28

Мені навіть не цікаво, що про це думають "сукі православниє"(с), але виявляється, що 19 травня святкують не день піонерії, і не вшановують пам'ять загиблих від репресій, а зате весь єврейський народ святкує Малий Пєсах...
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#26 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 17 мая 2019 - 22:05

Зеленский обратился за помощью в подборе кадров к HR-агентствам
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#27 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 20 мая 2019 - 12:51

 Жигуліст (23 апреля 2019 - 14:20) писал:

Мені от цікаво, як єврей буде присягати на Євангелії...

Прикрепленные изображения

  • Прикрепленное изображение: Screenshot_2019-05-20-13-48-53-323_com.android.chrome.png

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#28 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 20 мая 2019 - 22:19

От і Гройсман подав у відставку.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#29 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 21 мая 2019 - 23:12

Сцуко яка талановита молодь пішла!?
За один день такого накрутило, що ні в яку голову не лізе...
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#30 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 мая 2019 - 07:25

Ніколи не думав, що буду копіпастити Ляшка...

Олег Ляшко

Указ Зеленського про розпуск парламенту - неконституційний, незаконний і свавільний! Зеленський - як Янукович, який у 2010 році після виборів через продажних суддів КС змінив Конституцію, щоб захопити владу. Результат - вбивства людей, війна і хаос! Я абсолютно впевнений, що більшість громадян чекають від нового Президента дотримання Конституції і законів України. Лише це врятує державу від хаосу і беззаконня.
Натомість Зеленський і його оточення йдуть шляхом Януковича - користуючись своїм тимчасовим високим рейтингом, намагаються рейдернути парламент, щоб захопити владу в Україні. Це називається узурпація держаної влади, що прямо заборонено ст. 5 Конституції України. Правоохоронні органи, паралізовані рейтингом Зе, не виконують свої конституційні обов‘язки і не протидіють узурпатору.
Я недаремно наполягав на прямій трансляції з моєї зустрічі із Зеленським. Охорона Президента за його командою вирвала в мене телефон, щоб не дати мені цього зробити. Після цього я пів години переконував Зеленського, щоб велася офіційна стенограма цієї не приватної зустрічі. Я вимагаю від Зеленського, який декларує прозорість, оприлюднити цю стенограму. Українці мають право знати хто насправді ними керує і як за зачиненими дверима вирішувалася доля країни. Це було дуже убоге дійство! Особливо коли Андрій Богдан смикав Зеленського за штани чи рубашку, коли той хотів щось сказати. Через кілька годин Президент призначив свого наглядача-смикача головою адміністрації.
На зустрічі Зеленський не відповів на жодне моє пряме запитання:
- про зниження тарифів,
- про перегляд угоди з МВФ,
- про продаж землі,
- про закон про імпічмент і ТСК,
- про спроби скасування закону про мову,
- про скорочення до 250 депутатів.
Президент Зеленський втягує країну в авантюру не в інтересах громадян, оскільки добре знає, що шансів змінити завтра в Раді виборчу систему нульові. Якщо вибори відбудуться за старим законом без скасування мажоритарки як головного джерела політичної корупції в краіні і без відкритих виборчих списків - нова Рада буде наповнена старими політичними корупціонерами, які вже «прикормили і прикупили» собі мажоритарні округи.
За результатами 3-годинних консультацій із Зеленським я попереджаю українців, що Україна - за крок від реваншу регіоналів. Перше, що зробить новий парламент, якщо ми мовчатимемо - скасує закон про українську мову і прийме закон про продаж землі іноземцям.
Незважаючи на те, що указ про розпуск парламенту не конституційний, наша команда йде на вибори. Ми ніколи не боялися ні людей, ні виборів! Ми йдемо, щоб у новому парламенті зупинити реванш регіоналів, не дати скасувати закон про українську мову і не допустити продажу землі.
Водночас спроба узурпації влади не повинна залишитися безнаказаною. Тому вже завтра ми ініціюємо збір підписів під зверненням до Конституційного суду про визнання неконституційним указу Зеленського.
Застерігаємо українців, що систематичне порушення новим Президентом зі старту Конституції і законів України загрожує дестабілізацією держави та керованим хаосом, не виключено в інтересах Москви. Шабаш регіональних відьом у Раді під час інавгурації Зеленського - вперше з січня 2014 року - показав, що країна опинилась на порозі контрреволюції.
Зеленський із президента надії швидко перетворюється на президента хаосу і розвалу держави.
Ми рішуче заявляємо: реванш регіоналів і Москви не пройде!
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#31 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 мая 2019 - 07:29

Ігор Савчук
9 год

Повзучий переворот почався!
Незаконне звільнення Муженка.
Призначення НачГШ зрадника Хомчака.
Призначення адвоката Коломойського Богдана головою АП всупереч рекомендаціям Волкера.
Одразу після цього Богдан попонує референдум про діалог з Росією ...
Верховна Рада, проковтнем чи у вас є ще яйця зупинити державний переворот?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#32 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 мая 2019 - 07:31

Людмила Малита

18 год ·


Дорогі друзі! Мій коментар до допису анти-колорадоса про розпуск ВР і відставки уряду.
Хто вчора дивився Гройсмана на ICTV як раз пам*ятає його фразу, "зеленський захотів повноти влади,нехай бере і покаже,що він спроможний зробити"- це раз, по-друге там було кілька заяв,що міг би зробити уряд,коли відкрилося вікно можливостей(73% велика підтримка,сарказм), але зеля вирішив по-своєму,тож нехай негайно призначає прем*єра. Як бачимо, зелі не дають ніякого шансу спихнути на "попєрєдніков",а вже підключитись до роботи відразу. Сьогодні приїздить МВФ, який не буде вести переговори з в.о., бо при відставці прем*єра весь КМ,всі міністри також стають в.о. Гройсман чітко,на всю країну розповів досягнення свого уряду, показавши в якому стані зараз знаходиться економіка країни, трохи популіськи сказав про зниження тарифів на газ і про те що можна зробити з пенсіями і з/пл-мін і середньої. Відомо,що після того вчорашнього дійства в ВР, з 4,5 хв промовою зеленського і всього того неподобства,єдиною втішною подією якого було падіння посвідчення, Порох,Парубій і Гройсман зачинилися в кабінеті Парубія і нарада тривала більше 3 годин,після чого вийшов Гройсман,провів брифінг, що йде в відставку. Тому все під контролем. Події важкі,дуже не приємні,але не будемо впадати в песимізм,бо цього саме добиваються наші вороги. Будемо уважними,бо вкидів буде багато і від замаскованих ворогів і тролів,а також від наших людей,які впадають в паніку, таких треба підтримувати, нас багато 25(16)%, ми не повинні втратити ні одного голосу. Змикаємо щільно свої ряди,ми в жорсткій опозиції,наш лідер і президент-Порошенко. Шануймося! Благослови Господь Україну!
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#33 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 мая 2019 - 07:36

Громадська ініціатива "Захисти Україну"

20 травня о 14:07 ·
Перші години ЗеПрезидента: дешевий популізм і замах на Конституцію
Під час інавгурації новобраний Президент Володимир Зеленський зробив декілька провокаційних кроків та гучних заяв, серед яких – і заява про те, що він розпускає парламент.
Таке рішення є антиконституційним і скидається на дешевий популізм, продиктований або особистими забаганками ПреЗЕдента, або його строкатого оточення. Ніяких правових підстав для розпуску немає, тому в разі спроби реалізувати такий намір не на словах, а на ділі, ми рішуче станемо на захист Верховної Ради і Конституції!
Також Зеленський пафосно заявив, що домагатиметься припинення вогню на Донбасі і готовий для цього на все, крім територіальних поступок. За цією ніби то патріотичною заявою може бути прихованим московський сценарій - інтеграція ДНР-ЛНР в рамках України, особливий статус окупованих нині територій та амністія бойовиків. Формально, в рамках цього сценарію Донбас залишається нашою територією, але по факту ми отримаємо в межах держави оплот руского міра, плацдарм, завдяки якому РФ захоче взяти під контроль всю Україну.
Крім того, Зеленський фактично замахнувся на Закон про мову, згадавши про «рускоязичних граждан» і перейшовши під час своєї промови на російську мову. Таким чином він недвозначно продемонстрував своє ставлення до української мови та закону, який сприяє її застосуванню як єдиної державної.
Попри заяви про повернення всіх територій, повернення полонених, перехід ЗСУ на стандарти НАТО, подолання корупції й бідності, новообраний Президент продемонстрував готовність переступити ті «червоні лінії» української державності, які ми йому окреслили одразу після його перемоги на виборах.
В зв’язку з цим ми наголошуємо: нікому не дозволено замахуватися на наші здобутки, які в буквальному сенсі кров’ю давалися нам протягом 5 останніх років! Ми не потерпимо повернення портнових, азарових та інших колаборантів! Ми не потерпимо намагання домовлятися з державою-агресором та її агентами в Україні!
Якщо Президент буде зневажати наші цінності, то ми йому нагадаємо, що є такий безжальний і ефективний інструмент впливу на владу як Майдан.
Якщо Зеленський буде намагатися йти на компроміс з тими, хто 5 років тому привів у країну танки Путіна, то вже зовсім скоро йому доведеться вивчати сумний досвід Януковича.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#34 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 мая 2019 - 07:40

Олексій Петров




На сайте Президента Украины зачищена, обнулена, уничтожена (понимайте как хотите) вся медийная история минувших пяти лет. И в первую очередь фото и видеоматериалы поездок Петра Порошенко в зону АТО. Не осталось НИ ОДНОЙ фотографии...

Месть помноженная на трусость?

Изображение
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#35 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 мая 2019 - 07:45

Eugene Stepanenko

20 травня о 11:05 ·


Самое сложное писать о том что с тобой происходит прямо сейчас. Описывать свои чувства, ощущения, пробовать схватить и перенести пусть на виртуальную, но бумагу, свое состояние, предчувствия, эмоции - ту сложную гамму жизни, которую мы играем ежесекундно, и только захлопнувшаяся над нами крышка прекратит этот поток чувств и звуков.
А прямо сейчас происходит странная смесь - грусти и ощущения больших перемен.
Еще было вчера понятное движение вперед, планируемые постановки Суспильного театра, фильмы.
Ты понимал что ты можеш получить грант Украинского культурного фонда и он буде профинансирован, ты понимал что ты подаешся в Держкино с фильмом, ты понимал что ты можеш планировать на следующий год конференцию в Европе и тебе не нужно думать о визах, ты понимал что у тебя есть выбор среди лоукостов, а не между одним и одним национальным перевозчиком, ты понимал что у тебя счет в Привате и с ним все будет хорошо, ты понимал что бизнес развивается, ты понимал что скоро сборы резервистов и будет новая форма и берцы, а не та тряпка в которой ты воевал в 14 году.
А сейчас ты не понимаешь ничего. При словах амнистия или простоперестанемстрелять - ты поневоле думаешь или про эмиграцию или про Майдан.
Ты не понимаешь какие ценности, и что связывает тебя с этим милым, улыбчивым человеком с мурчащим голосом и пустыми глазами, с цепкими мальчиками за спиной в черных рубашках родом из 90 тых.
Ты не понимаешь ни этого тона, ни хамства новой-старой команды.
И у тебя есть только два выхода, и ты уже ненавидишь людей, которые снова тебя ставят в растяжку - да или нет. Первый - это приспособится - в очередной раз воспользоваться умением присущим всем постсоветским людям - просто приспособится, жить в своей внутренней эмиграции, или же - нет.
И ты снова испытываеш это чувство неизбежных перемен, такое же как ты испытывал в ночь с 10 на 11 декабря 13 года, когда ехал по пустому Киеву на Майдан, и такое же когда испытывал когда ехал по пустой ночной дороге в Мариуполь, и тебе говорили что вот только что русские танки вышли на дорогу.
У тебя поневоле - злость, на бывших которые довели за 5 лет страну, до голосования за вот такой выбор, и на новых - потому что хочешь ты или не хочеш, ты думаеш про то что тебе уже почти 45 и где ты будеш через 5 лет.
И ты думаешь про дочку которой 9, и думаеш в стране каких ценностей она будет расти.
И ты видишь там - впереди вместо ценностей - пустоту.
Но ты точно знаешь. Что сколько бы это не продлилось - теперь прийдется поневоле реагировать на первую реакцию об Украине - А! это та самая страна где комик - Президент!
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#36 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 мая 2019 - 07:48

Maksym Burbak

17 год
Кілька слів про зустріч із Президентом Зеленським
Свою розмову я почав з основ права. Можу спокійно про це говорити, бо закінчив юридичний факультет Чернівецького університету.

Так от. Базові положення теорії держави і права говорять нам, що є три гілки влади - законодавча, виконавча і судова. Між ними повинен бути баланс. Для того, щоб країна працювала і щоб не було узурпації влади.
Президент повідомив, що на розпуск парламенту існує запит суспільства. На це я відповів йому, що сто років тому, у 1917-му, також був «запит» на «фабрики — робітникам», «землю - селянам», «ні - війні». Тоді ми заплатили високу ціну за такі «суспільні настрої». Україну окупувала радянська Росія. А потім був Голодомор, великий терор і знищення цвіту нації. Нагадав про це Володимиру Зеленському. Бо не знаю, чи на парах з історії їм про це розповідали.
Потім я знову повернувся до юридичних аспектів. Беремо, кажу, нашу Конституцію, гарантом якої Ви вчора присягнули бути. Стаття 90 чітко визначає три підстави для розпуску парламенту. Сьогодні жодної з них немає.
Повідомив Президенту також, що 17 травня, минулої п’ятниці, фракція «Народного фронту» вийшла з парламентської коаліції «Європейська Україна». Голова Верховної Ради оголосив про припинення існування коаліції і початок формування нової. Все відповідно до Конституції. Ми ініціювали початок консультацій про створення нової коаліції, що мають тривати місяць — згідно з законом. Тобто, своїм указом про «розпуск парламенту» Ви, пане Президенте, унеможливите створення коаліції.
І насамкінець. Згадали про відставку уряду, про яку заявив Володимир Гройсман. Оскільки Президент вчора вимагав негайної відставки уряду, я нагадав йому, що він мав би запропонувати свою кандидатуру на посаду прем’єра. Відповіді не почув. Мене це дивує. Бо якщо вимагаєш відставки уряду, значить готовий взяти відповідальність на себе і знаєш, як діяти далі.
А щодо сумнівних дочасних виборів в парламент - ми готові.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#37 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 мая 2019 - 07:50

Дмитрий Чекалкин

13 год ·
Хуцпа всегда рулит, даже если абсолютно дебильна. Посудите сами: вот задумать построить дом и тут же распилить заготовленные для этого брёвна на дрова - это ж кретинизм, так?
А вот озвучить Верховной Раде план её работы на ближайшие две сессии и тут её же распустить - это уже хайп профессионального комика!

- Тепер ті, хто не міг намазати мову, віру і армію на хліб, можуть на вибір намазати хєр зєлєнського, коломойского або портнова.
Мені шкода Зеленського...
Борис Єгиазарян вірменський митець, що живе та працює в Україні:
Меня некоторые мои друзья упрекают, что я себе позволяю резко высказываться о всенародно избранном Президенте Владимире Зеленском. Я признаю выбор большинства украинцев, но я не признаю Президента Зеленского. Его поставили и подставили для того, чтобы ослабить Украину, которая и так имеет войну и множество проблем.
Вся пошлость, бескультурье, даже в искусстве комическом, не дают никаких шансов думать о нем как о политике способного стать главой государства. Кандидат был порождением бескультурья.
Олена Монова:
У маленького Буонапарте еще нет в президентском багаже всего того, чему можно сказать «доколе». На президентском посту он еще не успел наворотить херни, хотя начал достаточно бодро — с роспуска Рады, весьма сомнительного с юридической точки зрения, зато отлично ложащегося на жажду крови у охлоса.
Зато у маленького Буонапарте есть большой бэкграунд. И с ним ему придется бороться все годы своей каденции. А бороться с тенями из прошлого ой как нелегко, особенно, если там тотальный обсер и унижение собственной страны, в высшую точку которой тебя вынесло благодаря гримасам демократии.
И не просто унижение страны — а унижение воюющей страны на потребу и на потеху тому, кто войну развязал. Бегство от военкомата. Зомбирование людей невеликих когнитивных способностей с помощью телевизионного мыла. И вот этот весь нарядный набор мне предлагают уважать только потому, что его внесли на загривках на вершину нашего е..нутого политического чарта.
Я, собственно, чего сказать хотела. Подите в ж@пу с вашими призывами к уважению. А я буду наблюдать дальше. Без истерик, с холодной головой. Наблюдать и ставить зарубки на прикладе.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#38 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 мая 2019 - 08:21

https://m.facebook.c...505830&__tn__=R
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#39 Чапай

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 4.779 сообщений
  • ПМЖНиколаевская область.

Отправлено 22 мая 2019 - 19:09

 Жигуліст (22 мая 2019 - 08:21) писал:


Цей допис видалено або його неможливо завантажити.

#40 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 23 мая 2019 - 09:56

Перепрошую, не встиг скопіювати зміст. Далі буде...
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 2

0 пользователей, 2 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...