Перейти к содержимому


Хто кому дає дорогу?


Сообщений в теме: 5

#1 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 12 июля 2021 - 23:51

Отака херня трапилась. Ніби й не з учора за кермом, а дав маху. Клєвєрна розв'язка. Виїжджаю на дорогу, а мене притирає фура, яка з неї з'їжджає...

https://youtu.be/ATzLZGDRh-I
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#2 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 13 июля 2021 - 00:00

Цитата

10.3. У разі перестроювання водій повинен дати дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку він має намір перестроїтися.
За одночасного перестроювання транспортних засобів, що рухаються в одному напрямку, водій, який знаходиться ліворуч, повинен дати дорогу транспортному засобу, що знаходиться праворуч.

Цитата

10.8. Якщо в місці з'їзду з дороги є смуга гальмування, водій, який має намір повернути на іншу дорогу, повинен своєчасно перестроїтися на цю смугу і знижувати швидкість тільки на ній.
Якщо в місці в'їзду на дорогу є смуга розгону, водій має рухатися по ній і вливатися в транспортний потік, даючи дорогу транспортним засобам, що рухаються по цій дорозі.

Цитата

27.1. Під час виїзду на автомагістраль або дорогу для автомобілів водії повинні дати дорогу транспортним засобам, що рухаються по них.

Я не бачив, щоб на фурі був увімкнений покажчик повороту. Фуру бачив (в кадр не попала, коли я рухався по клєвєру), поворотників на ній не бачив. Можливо закривало огородження, можливо провтикав. Коли виїхав на смугу розгону, а для нього смугу гальмування, почав шукати його в дзеркало заднього виду, ... а він вже поруч... наді мною.
Роз'їхались безпечно.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#3 fed

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
  • 3.926 сообщений
  • ПМЖХарьков

Отправлено 13 июля 2021 - 08:16

Головой крутили, чтобы увидеть фуру? Даже не знаю, что сказать - разве что догнать и спросить его видение ситуации. Учтите, что водители грузовиков зачастую народ очень дубовый и в отличие от вас правил не читают и не повторяют.

#4 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 13 июля 2021 - 10:36

Фуру бачив заздалегідь. Було неочікувано, що він повертає.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#5 fed

    Продвинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
  • 3.926 сообщений
  • ПМЖХарьков

Отправлено 13 июля 2021 - 13:03

Тогда рискну предположить его ход мыслей:"В то время как я, понимаешь, еду себе на главной, наглый жигуленок выскакивает под знак "уступи дорогу". Прижму ка я его, чтоб знал впредь."
Это, естественно, мои домыслы, но иначе я подобное поведение в данной ситуации пояснить не могу.

#6 Жигуліст

  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 13 июля 2021 - 15:41

Що цікаво. Для того з'їхати з траси за триста метрів до цього я буваю в ролі цієї фури. Тобто на "моїй" смузі гальмування розганяються ті, хто вважає її "своєю" смугою розгону. Враховуючи, що здійснюють перестроювання на смугу, де вже є транспортний засіб, я даю дорогу цьому транспортному засобу. Тому що 10.3. :)
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...