Перейти к содержимому


(+) КУАП ст. 122ч.1 ПДД п.15 / Или 15.9(І) или 15.9(д)


Сообщений в теме: 72

#41 Татаровод

Отправлено 22 октября 2012 - 18:22

Просмотр сообщенияgtc (22 октября 2012 - 18:12) писал:

"Кто такой с.т.? Я не знаю никакого с.т.!" (с)

Приезжайте в гости(давно не было) мну абясню

#42 gtc

    Про-двинутый пользователь

  • Пользователь
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 24.629 сообщений
  • ПМЖЛьвов

Отправлено 23 октября 2012 - 00:17

Просмотр сообщенияgri8729 (22 октября 2012 - 18:22) писал:

Приезжайте в гости(давно не было) мну абясню

Что - и там будем делить еньги?

#43 Пилотатор

    Продвинутый пользователь

  • Гости
  • PipPipPip
  • 3.384 сообщений

Отправлено 23 октября 2012 - 05:46

А кто то говорил про "делить"? :good:/> :D/> :D/>

#44 Татаровод

Отправлено 23 октября 2012 - 05:52

Просмотр сообщенияgtc (23 октября 2012 - 00:17) писал:

Просмотр сообщенияgri8729 (22 октября 2012 - 18:22) писал:

Приезжайте в гости(давно не было) мну абясню

Что - и там будем делить еньги?

Можете разделить где угодно,приват 24 рулит

#45 Татаровод

Отправлено 22 ноября 2012 - 17:58

Ради такого решения,полис без законных оснований показывать не буду не когда
Изображение
Изображение
Изображение

Сообщение отредактировал gri8729: 22 ноября 2012 - 17:59


#46 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 22 ноября 2012 - 18:01

Гриша - лучший! http://www.ostanovka...tyle_emoticons/default/smile.png
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#47 Татаровод

Отправлено 10 декабря 2012 - 14:22

Прошу помощи по составлении моралки и материалки

175]До Пролетарського районного суду м. Донецька

425] Позивач: Лінник Григорій Вікторович

3]вул. Конармейская 10\1,

3]м. Донецьк

3]83031

3]Т.0503478228

3]

525] Відповідач: 1. ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ДАІ

075] УМВС УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

075] вул.Ходаковського,10

075] м. Донецьк,

075] 83003

075](062) 3127082



АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про відшкодування компенсації за заподіяну матер
іальну та моральну шкоду

08.10.2012 інспектором СОМ ДТП ДАЇ м. Донецька ст.лейтенантом міліції Шаблій Є.А. було винесено постанову серіяАН1№159955, рішеннем Пролетарського суда г.Донецька від 05.11.2012р було скасовано постанову серіяАН1№159955 та дії інспектора СОМ ДТП ДАЇ м. Донецька ст.лейтенантом міліції Шаблій Є.А. в справі про адміністративне правопорушення що до притягнення до адміністративної відповідальності Лінник Г.В. за ч.1 ст. 122 КУпАП визнано незаконними.
Керуючись п.4 ч.2 ст.105 КАС України передбачає можливість стягнення з відповідача – суб’єкта владних повноважень коштів на відшкодування спричиненої його незаконними діями шкоди) як матеріальної, так і моральної). Таку шкоду мені, справді, спричинено. Оскільки, у відповідності до ст..25 ч.3 Закону України „Про міліцію”, заподіяні збитки працівником міліції відшкодовуються державою, а відповідач є органом державної влади, і до того ж, у відповідності до ст..1172 ЦК України, несе відповідальність за дії свого працівника при виконанні службових обов’язків, то саме відповідач має відшкодувати матеріальну та моральну шкоду.
Матеріальна шкода полягає у такому. Повернення сплати судового сбору та і складає 25гр.
Моральна шкода полягає у тому, що відносно мене було необґрунтовано винесено постанову, мене необґрунтовано звинувачено у вчиненні правопорушення. Звинувачення мене в правопорушенні відповідачем , було приниженням моеї честі та гідності як громодянина України, та вивело мене з психологічної рівноваги. Тривалий час я відчував моральні страждання незаконним звинуваченням та повідомленням про сплату штрафу у розмірі 340гр. Це безпідставне звинувачення змусило мене звертатись до суду та декілька разів приходити на розгляд справи , так як відповідач не з'являвся на судові виклики і розгляд судом відкладався. В звязку з цим я змушений був витрачати час мого приватного життя на судове провадження, яке було для мене неприємним, та, крім того, відривало від особистих справ. Було згаяно тривалий час на знайомство нормативними документами, Кодексами та складання заяви до суду про скасування постанови, так як я не фахівець в юридичній галузі. Я відчув абсолютну безпомічність перед службовими особами органів державної влади, що підірвало у мене віру у можливість захисту своїх інтересів правовими методами. До того ж, внаслідок неправомірних дій службової особи відповідача я був змушений витрачати час на збирання доказів, складання документів, звернення до суду, участь у судових засіданнях. У мене зірвалися життєві плани, я змушений нервуватися, уся ця ситуація (починаючи із винесення несправедливої постанови щодо мене) є для мене стресовою, і кожне судове засідання у справі призводить до поглиблення цього стресу.
Вважаю, що відповідач наніс мені психологічну травму так як постійно, коли я бачу посадову особу ДПС, у мене виникають негативні думки Тепер потрібно постійно докладати деякі зусилля, щоб відганяти такі думки, що поглиблює мої страждання.
Окрім того, мої моральні страждання посилюються тим, що незаконні дії суб'єкта владних повноважень, призвели до втрати віри в те, що ДАІ в своїй роботі
дотримується Закону, та у справедливу її діяльність.



В сукупності всі ці неприємні обставини, породжені відповідачем, завдали моральної шкоди яка може бути компенсована в грошовому еквіваленті не менш як 3000 (три тисячі) гр.
Крім того я сплачував судовий збір у розмірі 3грв.40коп.

Керуючисть ст.55 КУ; ст.ст.6, 17,104-106 КАС УКраїни

ПРОШУ:
1. Прийняти позов до провадження
2. стягнути з
ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ДАІ УМВС УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ грошову компенсацію за заподіяну моральну шкоду у розмірі 3000 (три тисячі) гривень.
3.Стягнути з відповідача на мою користь всі мої судові вітрати.


#48 Пилотатор

    Продвинутый пользователь

  • Гости
  • PipPipPip
  • 3.384 сообщений

Отправлено 10 декабря 2012 - 14:32

Гр - это грамм ,, а гривна - грн.

#49 Гость_Михайлыч_*

  • Гости

Отправлено 10 декабря 2012 - 14:34

Просмотр сообщенияgri8729 (10 декабря 2012 - 14:22) писал:

Вважаю, що відповідач наніс мені психологічну травму так як постійно, коли я бачу посадову особу ДПС, у мене виникають негативні думки Тепер потрібно постійно докладати деякі зусилля, щоб відганяти такі думки, що поглиблює мої страждання.
Окрім того, мої моральні страждання посилюються тим, що незаконні дії суб'єкта владних повноважень, призвели до втрати віри в те, що ДАІ в своїй роботі
дотримується Закону, та у справедливу її діяльність.

:D/>

#50 Чапай

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 4.779 сообщений
  • ПМЖНиколаевская область.

Отправлено 10 декабря 2012 - 16:50

Просмотр сообщенияgri8729 (10 декабря 2012 - 14:22) писал:

Прошу помощи по составлении моралки и материалки


А про неполученную выгоду зачем умалчивать? Ведь надо было везти груз, заработать домой денег...

#51 Татаровод

Отправлено 12 декабря 2012 - 22:08

Просмотр сообщенияЧапай (10 декабря 2012 - 16:50) писал:

Просмотр сообщенияgri8729 (10 декабря 2012 - 14:22) писал:

Прошу помощи по составлении моралки и материалки


А про неполученную выгоду зачем умалчивать? Ведь надо было везти груз, заработать домой денег...

Они добра не принесут

#52 Чапай

    Продвинутый пользователь

  • Автохелпер
    • Перейти к галерее
  • 4.779 сообщений
  • ПМЖНиколаевская область.

Отправлено 13 декабря 2012 - 10:47

Просмотр сообщенияgri8729 (12 декабря 2012 - 22:08) писал:

Они добра не принесут


В бамаге надо было написать, что вместо того, чтобы зарабатывать денег в семью, должен теперь бегать и доказывать что я не верблюд. По вине инспекторов сорвались 2 (3-5) поездки (поездок) и сумма неполученой выгоды составляет ...грн.

#53 VVS

    Продвинутый пользователь

  • Гість
  • PipPipPip
  • 1.522 сообщений

Отправлено 13 декабря 2012 - 21:28

Подправлю немного:

вставить перед абзацем "Керуючись п.4 ч.2 ст.105 КАС України..."

Згідно Конституції України:

ст. 32. "Кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім'ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації".

ст. 56 "Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень".
Згідно Цивільного кодексу України

ст. 23. Відшкодування моральної шкоди

1. Особа має право на відшкодування моральної шкоди, завданої
внаслідок порушення її прав.

2. Моральна шкода полягає:

2) у душевних стражданнях, яких фізична особа зазнала у
зв'язку з протиправною поведінкою щодо неї самої, членів її сім'ї
чи близьких родичів;

4) у приниженні честі та гідності фізичної особи, а також
ділової репутації фізичної або юридичної особи.

3. Моральна шкода відшкодовується грішми, іншим майном або в
інший спосіб.

4. Моральна шкода відшкодовується незалежно від майнової
шкоди, яка підлягає відшкодуванню, та не пов'язана з розміром
цього відшкодування.

Згідно Закону України "про міліцію"

ст. 5 Міліція виконує свої завдання неупереджено, у точній відповідності з законом. Ніякі виняткові обставини або вказівки службових осіб не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій або бездіяльності міліції.

Міліція поважає гідність особи і виявляє до неї гуманне ставлення, захищає права людини незалежно від її соціального походження, майнового та іншого стану, расової та національної належності, громадянства, віку, мови та освіти, ставлення до релігії, статі, політичних та інших переконань.

У разі невиконання працівниками міліції вимог, встановлених цією статтею, особа, права якої були порушені, та/або її представники (родичі, захисник) можуть звернутися до суду із заявою про відшкодування шкоди у встановленому законом порядку. При цьому такі особи звільняються від сплати державного мита.

Відшкодуванню підлягають у повному обсязі:

1) заробіток та інші грошові доходи, які особа втратила внаслідок незаконних дій або бездіяльності працівників міліції;
4) моральна шкода.

Відшкодування моральної шкоди провадиться у разі, коли незаконні дії або бездіяльність працівників міліції завдали моральної втрати громадянинові, моральних страждань, призвели до порушення його нормальних життєвих зв'язків, вимагають від нього додаткових зусиль для організації свого життя.

После слов: "Тривалий час я відчував моральні страждання незаконним звинуваченням та повідомленням про сплату штрафу у розмірі 340гр." можно добавить:

Відповідачем було проведено фактично адміністративне затримання мене продовж 40 хвилин. На протязі всього часу затримання я був безпідставно позбавлений волі, права на свободу пересування і особисту недоторканість, та права володіння та користування своею власністью (автомобілем).

Сообщение отредактировал VVS: 13 декабря 2012 - 21:33


#54 VVS

    Продвинутый пользователь

  • Гість
  • PipPipPip
  • 1.522 сообщений

Отправлено 13 декабря 2012 - 21:40

Также ознакомьтесь с Постановой Пленума ВСУ "Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди"

http://zakon2.rada.g...how/v0004700-95

Некоторые из его положений можете добавить самостоятельно.

Сообщение отредактировал VVS: 13 декабря 2012 - 21:42


#55 VVS

    Продвинутый пользователь

  • Гість
  • PipPipPip
  • 1.522 сообщений

Отправлено 13 декабря 2012 - 22:19

В отношении заявленного размера компенсации рекомендую ознакомиться: http://www.investor....es/241.html?SID


Также ещё коррективы:
вставить выделенное синим после

Просмотр сообщенияVVS (13 декабря 2012 - 21:28) писал:

Згідно Цивільного кодексу України

ст. 15. 1. Кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.
2. Кожна особа має право на захист свого інтересу, який не суперечить загальним засадам цивільного законодавства.

ст. 16.
1. Кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.
2. Способами захисту цивільних прав та інтересів можуть бути:
8 ) відшкодування збитків та інші способи відшкодування майнової шкоди;
9) відшкодування моральної (немайнової) шкоди;

ст.22. 1. Особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування.
2. Збитками є:
1) втрати, яких особа зазнала у зв'язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки);
2) доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода).
3. Збитки відшкодовуються у повному обсязі, якщо договором або законом не передбачено відшкодування у меншому або більшому розмірі.

ст. 23. Відшкодування моральної шкоди .....

Сообщение отредактировал VVS: 13 декабря 2012 - 22:23


#56 VVS

    Продвинутый пользователь

  • Гість
  • PipPipPip
  • 1.522 сообщений

Отправлено 13 декабря 2012 - 23:08

Также ещё коррективы:
вставить выделенное синим после

Просмотр сообщенияVVS (13 декабря 2012 - 21:28) писал:

ст. 23. Відшкодування моральної шкоди .....
4. Моральна шкода відшкодовується незалежно від майнової
шкоди, яка підлягає відшкодуванню, та не пов'язана з розміром
цього відшкодування.

ст. 1173. 1. Шкода, завдана фізичній або юридичній особі незаконними рішеннями, дією чи бездіяльністю органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування при здійсненні ними своїх повноважень, відшкодовується державою, Автономною Республікою Крим або органом місцевого самоврядування незалежно від вини цих органів.


Не нашел, что такое СОМ ДТП ДАЇ м. Донецьк, и соответственно его отношение к оперативно-розыскной деятельности, там добавляются ещё аспекты.

Оп, прошу пардону, ДАІ не является подразделением, уполномоченным на ведение ОРД, но является органом дознания, посему добавить...

Сообщение отредактировал VVS: 13 декабря 2012 - 23:15


#57 Татаровод

Отправлено 21 декабря 2012 - 18:57

Пришла ухвала
Прикрепленное изображение: сканирование0002.jpg

Сообщение отредактировал Shumaher: 28 января 2013 - 10:38


#58 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 21 декабря 2012 - 19:02

Лед тронулся...
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#59 Татаровод

Отправлено 28 января 2013 - 08:57

Ответ из гаи на ин.запит.

Прикрепленные изображения

  • Прикрепленное изображение: сканирование0005.jpg


#60 VVS

    Продвинутый пользователь

  • Гість
  • PipPipPip
  • 1.522 сообщений

Отправлено 29 января 2013 - 17:27

Просмотр сообщенияgri8729 (28 января 2013 - 08:57) писал:

Ответ из гаи на ин.запит.


Ну можно продолжить, по вибаченню.
Ведь согласно ЗУ Про міліцію http://zakon4.rada.g...ow/565-12/page3
Стаття 25. Відповідальність працівників міліції
При порушенні працівником міліції прав і законних інтересів
громадянина міліція зобов'язана
вжити заходів до поновлення цих
прав, відшкодування завданих матеріальних збитків, на вимогу
громадянина публічно вибачитися
.

Ни о каком судовом решении данной проблемы речь не идет, если есть факт установления
нарушения прав (решение суда). Только требование гражданина, такое же, как и при предъявлении работником милиции
служ. удостоверения:
Стаття 5. Діяльність міліції та права громадян
При звертанні до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище,
звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення.





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...