Перейти к содержимому


Помогите разобратся в виновности в ДТП!


Сообщений в теме: 10

#1 AlexL

    Новичок

  • Пользователь
  • Pip
  • 2 сообщений
  • ПМЖУкраина, Тернополь

Отправлено 25 октября 2012 - 14:39

Добрий День!
Сталося ДТП, незнаю як зробити правильно, порадьте.
Опишу ситуацію:
Приблизно 18,30 (дорога суха, туману немає, ще світло на вулиці, але трішки починає сіріти).
Я (та 2 пасажири) їду автомобілем ВАЗ-21114 (габаритні вогні ввімкнені) зі швидкістю 70-80 км/год автодорогою Тернопіль-Стрий в напрямку Тернополя
Минувши поворот ліворуч їду своєю смугою, назустріч їде вантажівка (70-80 км/год.)
І раптом із-за неї виїзжає на мою смугу (роблячи маневр обгону та перетинаючи суцільну лінію) автомобіль ВАЗ-2109.
Я відразу почав тормозити та тікати правіше на узбіччя, але ВАЗ 2109 також почав рухатись в тому ж напрямку, мені нічого не залишалося як залишатись на своїй смузі і старатися "втиснутись" (на гальмах) між вантажівкою та ВАЗ-2109.
Але водій ВАЗ-2109, скрутивши кермо вліво на узбіччя нажав на гальма, автомобіль різко скинув швидкість, і я врізався в нього передом (правою стороною) в його праву передню дверку і мій "лонжерон", зацепивши стійку ВАЗ-2109, викинув його на узбіччя в кущі. Моє авто тільки розвернуло приблизно на 60 градусів, але автомобіль залишився на дорозі.
Гальмівний шлях до зіткнення 17 м. Пасажир переднього сидіння постраждав (травми середньої важкості), приблизну схему додаю.
Ось приблизно така ситуація.
Изображение
Тепер чому я до Вас звернувся.
Спочатку слідчий казав що тут ніяких варіантв і бути не може, що водій ВАЗ-2109 винен на 100%, але пішовши вчора до слідчого почув вже слова: (може обоюдка) ось тому і вирішив звернутися до Вас за порадою.
експертизи тільки призначені але ще довідки немаю.

(доречі винуватець водій ВАЗ збитки казав що відшкодує, але чомусь затягує, що мене і насторожує)

Прикрепленные файлы

  • Прикрепленный файл  Doc2.doc (27,5К)
    Количество загрузок:: 49

Сообщение отредактировал Жигулист: 25 октября 2012 - 21:07


#2 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 25 октября 2012 - 14:46

Трішечки відео на тему - http://www.ostanovka...m/topic660.html
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#3 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 25 октября 2012 - 14:51

Цитата

Я відразу почав тормозити та тікати правіше на узбіччя, але ВАЗ 2109 також почав рухатись в тому ж напрямку, мені нічого не залишалося як залишатись на своїй смузі і старатися "втиснутись" (на гальмах) між вантажівкою та ВАЗ-2109.
Але водій ВАЗ-2109, скрутивши кермо вліво на узбіччя нажав на гальма, автомобіль різко скинув швидкість, і я врізався в нього передом (правою стороною) в його праву передню дверку і мій "лонжерон", зацепивши стійку ВАЗ-2109, викинув його на узбіччя в кущі. Моє авто тільки розвернуло приблизно на 60 градусів, але автомобіль залишився на дорозі.

Не зрозумів розвиток ситуації... Можете намалювати схему після зіткнення?
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#4 AlexL

  • ПМЖУкраина, Тернополь

Отправлено 25 октября 2012 - 15:01

Просмотр сообщенияЖигулист (25 октября 2012 - 14:51) писал:

Цитата

Я відразу почав тормозити та тікати правіше на узбіччя, але ВАЗ 2109 також почав рухатись в тому ж напрямку, мені нічого не залишалося як залишатись на своїй смузі і старатися "втиснутись" (на гальмах) між вантажівкою та ВАЗ-2109.
Але водій ВАЗ-2109, скрутивши кермо вліво на узбіччя нажав на гальма, автомобіль різко скинув швидкість, і я врізався в нього передом (правою стороною) в його праву передню дверку і мій "лонжерон", зацепивши стійку ВАЗ-2109, викинув його на узбіччя в кущі. Моє авто тільки розвернуло приблизно на 60 градусів, але автомобіль залишився на дорозі.

Не зрозумів розвиток ситуації... Можете намалювати схему після зіткнення?

Прикрепленные файлы

  • Прикрепленный файл  Doc2.doc (24,5К)
    Количество загрузок:: 63


#5 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 25 октября 2012 - 17:06

Изображение
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#6 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 25 октября 2012 - 19:57

По-перше, раджу використовувати сервіс http://avto-znatok.ru/
По-друге, чий гальмівний шлях мається на увазі?

Цитата

Гальмівний шлях до зіткнення 17 м.

Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#7 Жигуліст

    Родом из ФУДД

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 31.607 сообщений
  • ПМЖКраїна хохлобидла

Отправлено 25 октября 2012 - 20:03

Цитата

12.3. У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди.

Виходячи з цього, хотілося б мати більш докладну інформацію, а саме точну копію схеми ДТП та зміст пояснень Ваших та оппонента.
Вимоги 12.3 не виконані, тому потрібно зрозуміти, чи була у Вас технічна можливість запобігти зіткненню.
Сусідня федерація не переживе другого терміну президентства Порошенка.

#8 Гость_Avto-GraF_*

  • Гости

Отправлено 25 октября 2012 - 20:15

Вы спросите у следователя,только так что бы ни кто не слышал.
Сколько ему занесли за обоюдку,и добавьте,что в УВБ и прокуратуре будет ваше заявление,
о том как он,следователь,пытается невиновного сделать виновным.
Посмотрите,как он на Вас будет кричать,НО, так-как они засранцы и трусы,
побоится и будет придерживаться букве закона.

ПЫ.СЫ. Если что,скоро будем ехать в сторону Тернополя,заедим поздороваться с Вами ,
ну и следака навестим.
Как его звание и фамилия Вы говорите?

#9 Oleg150965

    Продвинутый пользователь

  • Добрий користувач
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 8.261 сообщений
  • ПМЖНиколаев

Отправлено 25 октября 2012 - 22:07

Просмотр сообщенияAvto-GraF (25 октября 2012 - 20:15) писал:

Вы спросите у следователя,только так что бы ни кто не слышал.
Сколько ему занесли за обоюдку,и добавьте,что в УВБ и прокуратуре будет ваше заявление,
о том как он,следователь,пытается невиновного сделать виновным.
Посмотрите,как он на Вас будет кричать,НО, так-как они засранцы и трусы,
побоится и будет придерживаться букве закона.

ПЫ.СЫ. Если что,скоро будем ехать в сторону Тернополя,заедим поздороваться с Вами ,
ну и следака навестим.
Как его звание и фамилия Вы говорите?


Підтримую!

Не треба зволікати! Негайно застосовуйте засоби звуко та відео запису для подальшого їх використання при наданні скарги у прокуратуру, СБУ(корупційний відділ - "К"), МВС та у своє рідне УМВС у Вашій області. Не надійтесь що щось таке трапиться, що змусить слідчого стояти на стороні Закону.

Враховуючи наведене Вами необїхідно визначити наступні технічні умови до Вашого дорожнього випадку:
1. Ви рухались по своєї смузі руху;
2. Ви проїхали ділянку дороги на якій профіль дороги вивертав у ліво;
3. При виявлені Вами небезпеки для руху у вигляду а/м ВАЗ 21009, який несподіванно для Вас вивернув з за рухаючогося по зустрічній смузі вантажного а/м на Вашу смугу, Ви впевнено застосували п.п ПДРУ 12.3 який Вас забовязує застосовувати гальмування - сліди гальм про це впевненно свідчать.

Надавати коментар діям водія ВАЗ не має сенсу оскільки він порушив технічні вимоги ПДРУ в частині дотримання правил безпеки руху ТС.

Згідно наведеної Вами довжини сліду гальм - 17м Ваша швидкість до зіткнення складала

j t3 Sю Va
6,9 0,2 17 57,6
7,5 0,2 17 60,2
Більш точне визначенння швидкості рузу Вашого ТС до зіткнення не є можливим з за відсутності апробованих методичних інструментів. Не, Ваша швидкість була трохи більше як наведено в розрахунку, бо треба було мати ще певну кількість кінетичної енергії руху для виконання маневру розвороту Вашо а/м із наданням достатньої енергії для відкидяння зустрічного ТС в кущі. Однак це прорахувати не є можливим з за причин вказаних вище.

Таким чином порушення швидкістних режимів в Ваших діях не вбачається - 1

Наявність сліду гальм - тако ж свідчить на технічно правильний вибір реагування на зміну дорожньої обстановки. Тим більш на Вашу користь наступне:

небезпека для руху - зміна дорожньої обстановки (у тому числі поява рухомого об'єкта, який наближається до смуги руху транспортного засобу чи перетинає її) або технічного стану транспортного засобу, яка загрожує безпеці дорожнього руху і змушує водія негайно зменшити швидкість або зупинитися. Окремим випадком небезпеки для руху є рух у межах смуги транспортного засобу іншого транспортного засобу назустріч загальному потоку;

перешкода для руху - нерухомий об'єкт у межах смуги руху транспортного засобу або об'єкт, що рухається попутно в межах цієї смуги (за винятком транспортного засобу, що рухається назустріч загальному потоку транспортних засобів) і змушує водія маневрувати або зменшувати швидкість аж до зупинки транспортного засобу;
(пр прощения у админов за красноту)

таким чином у Вашому випадку Ви виявивши у смузі свого руху ТС який рухається Вам на зустріч могли скористуватись наданим ПДДУ правом діяти окремим чином - 2
Раджу казати що Ви нікуди керма не крутили а гальмували при встановлені у межах свого руху ТС який рухався Вам на зустріч - 3 це забезпечіть відсутність зайвих балачок на яких Вам можуть зробити проблеми.

У подальшому Вам необхідно чітко розуміти, що дії водія який виїхав на зустріч загальному потоку не є прогнозованими та вже знаходяться всуперечності іх технічними вимогами ПДРУ у частині дотримання безпечності руху. Непрогнозовані дії зустріного а/м надають Вам велику перевагу у Ваших діях оскільки це є окремим випадком та ніяким чинеом не регламентовано вимогами ПДРУ. Тим більш що не виключено що якщо Ви може і зупинитесь, то зустрічний а/м не зупиниться а рухаючись Вам на зустріч таки скоїть зіткнення із Вашим а/м.

При проведенні відтворення обставин Вашої події, може при проведенні у наступному певних слудчих дій, Вам запропонують вказати на якій відчстані Ви встановили а/м який виїхав чи вже рухався по Вашій смузі Вам на зустріч - ця відстань знаходитсья в межах - гальмівний шлях 17м + приблтзно 20м(т1+т2)= 37(оріентовно 37-42) метрів від місця зіткнення.

Як що у Вас виникли питання мій тлф у хелпі.
.
Скрытый текст

#10 PAN

  • Администратор
    • Перейти к галерее
  • 10.167 сообщений
  • ПМЖСхід

Отправлено 25 октября 2012 - 22:33

Шановний Oleg150965, дуже грунтовна відповідь, до якої важко що-небудь добавити.

Цитата

Тим більш що не виключено що якщо Ви може і зупинитесь, то зустрічний а/м не зупиниться а рухаючись Вам на зустріч таки скоїть зіткнення із Вашим а/м.

Як приклад наведу висновок однієї судово-автотехнічної експертизи:
Изображение
Wer mit Ungeheuern kämpft, mag zusehn, dass er nicht dabei zum Ungeheuer wird.

#11 Oleg150965

    Продвинутый пользователь

  • Добрий користувач
  • PipPipPip
    • Перейти к галерее
  • 8.261 сообщений
  • ПМЖНиколаев

Отправлено 25 октября 2012 - 22:41

Именно ПСС здесь при правильном подходе к проведению следственных действий и усматривается - однако у нас ситуация ВЕБ МАНИ! Поэтому не прогнозируемость ситуации в перспективе бытия вынуждает действовать жестко и конкретно - иначе можно попасть на мудотень и _аеб.
Скрытый текст





Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

Анализ сайта онлайн
Loading the player...